Elif Dizisi 639.-640. Bölüm Özeti (4-5 Ocak 2018) Haftanın Finalinde Neler Olacak?

Kanal 7 ekranlarında devam eden ve her bölümü ile merak konusu olan Elif dizisinde bilinmezler bir bir gün ışığına çıkmaya başladı. Her bölümü n ayrı bir heyecan olduğu Elifte 4 ocak perşembe günü 639. bölümde neler olacak ve Elif dizisi 640. bölüm özeti 5 ocak cuma ekrana gelecek. Elif Dizisi 639.-640. Bölüm Özeti (4-5 Ocak 2018) Haftanın Finalinde Neler Olacak? sorusuna yanıt verip özet ve tüyoları sizlerle paylaşacağız.

Elif Dizisi 639.-640. Bölüm Özetinde Tarık, Melek’e Macide’den daha önce ulaşmak ister. Tarık Konağa geldiğinde ise Rana ile Hümeyra’yı yanyana görür. Peki Rana, Hümeyra ile ne konuştu? Melek Elif için sabırsızlanırken Tarık izleyenleri çıldırtmaya devam ediyor. Gerçeklerin ortaya çıkmasından duyduğu gerginliği etrafına yansıtan Tarık acaba ne yapacak.

Elif Dizisi 639.-640. Bölüm Özeti (4-5 Ocak 2018) Haftanın Finalinde Neler Olacak Neler Yaşanacak?

Macide’nin Melek’in mezarını açtırmak için uğraşması en çok Tarıkı delilendirmiş ve bu konuda ne yapacağını bilemez şekilde etrafa bunu yansıtmaya başlamıştır. Macidenin mezar konusunda çok kararlı olduğunu öğrenen Tarık bu durum karşısında ne yapacağını bilemez ve onlardan hemen önce Melek’e ulaşmanın yollarını arar. Melek ise tüm olanlardan habersiz bir şekilde kızına kavuşacağı günü bekler. Rana, Tarık’ın kendisini oyaladığından şüphelenir ve konağa gidip Hümeyra ile tanışmaya karar verir.

Hümeyra ve Rana’yı yanyana gören Tarık ise neye uğradığını şaşırır. Tarık, Rana’nın Hümeyrayla konuşmasından rahatsız olur. Rana’nın kendisine kızıp tüm herşeyi Hümeyra’ya anlattığını düşünen Tarık’ın şüpheleri doğru mu çıkacak? Mezar konusunda Macide düşüncesinde haklı çıkacak mı? Elif Dizisi 639.-640. Bölüm Özeti (4-5 Ocak 2018) Haftanın Finalinde olacakları buraya eklemeye devam edeceğiz.

YORUMLAR

  1. Elif çanım cox üzülme Reyhan Bir Gün Geri Döneçek Çünkü seni anlayan Ançaq Reyhande Anana Qovyşmağe sadeçe o yapar

  2. Kerem Kerem olsa Reyhanen dalença Göye geder .undude Sürayyenin dalença düşeçek Keremde sexeçe olmağa başladı Keremi Roldan cexarsa udiler mene belkede bu qeder yer elemezdi Reyhanen cexmade tesir etdi Bu Filimde Kerem’den cox Reyhan sevilir onlaren ulk qarşelaşdeğe serya cox gözeldi ve cox tebiydi Sürayyenin Kerem’le qarşelaşdeğe sahne cox kötü sanki her şey meçburidi belkede ona göre sürayyeni sevmirik Reyhane ise cox sevirik

  3. Cok sıkıcı olmaya başladı biz reyhani gormek istiyoruz artik parlanin dizisiden cikmasini istiyoruz kerem reyhana asik olsun onu bulsun gercekleri ogrensin artik maside hanim meleği bulsun artik tariktan once bulsun artik

  4. Sayin yonetmenler uzun soluklu bir dizide izleyicinin gorusleri ne kadar etkilidir ogrenebilir miyim.yoksa izleyici etkisiz eleman midir cok merak ettimde.

  5. Şu pislik tarıkın foyası artık çıksın midem bulanıyor o adamı görünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.