Elif Dizisi 641.-642. Bölüm Özeti (8-9 Ocak 2018) Fragmanı ve Tüyoları

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’te yeni bölümler kaldığı yerden devam ediyor. Her bölümü ile oldukça beğeni toplayan ve yeni oyuncu transferleri ile oldukça merak artıran dizide Reyhan dizide görünmezken yeni bir oyuncu diziye dahil oluyor. Elif Dizisi 641.-642. Bölüm Özeti (8-9 Ocak 2018) Fragmanı ve Tüyoları ile kaldığı yerden kanal 7 de devam edecek.

Elif’in 8 Ocak akşamı yayınlanacak olan 641. Bölüm özeti şöyle: Uzun zamandır gelmesi beklenen Süreyya sonunda konağa gelmiştir. Ve Senelerdir uzak olduğu ve göremediği Süreyya’yı bir anda karşısında gören Kerem şaşkınlığını gizleyemeyecektir. Parla ise Süreyya’nın dönmesinden dolayı Kerem’in sevgisini kazanma konusunda bir adım daha geriye düşer.

Öte yandan kendini Tarık’la beraber çalıştığını söyleyen ve de aileyi bundan dolayı görmek istediğini belirten Rana ise Hümeyra tarafından sevilmeye başlanır. Tarık, Rana’nın yaptığı bu olay sonrasında ne yapacağını bilemez. Rana ise olayların üzerine Tarık’ı sıkıştırmaya devam edecektir. Melek’in ortaya çıkacağını da düşünen Tarık bu durumda ne yapacak merak ediliyor.

Uzun zamandır gelmesi beklenen Süreyya konağa gelmiştir. Senelerdir uzak olduğu ve göremediği Süreyya’yı bir anda karşısında gören Kerem şaşkınlığını gizleyemeyecektir. Parla ise Süreyya’nın dönmesi sonrasında Kerem’i kazanma konusunda bir adım geriye düşer.

Diğer taraftan kendini Tarık ile birlikte çalıştığını söyleyen ve aileyi bu yüzden dolayı görmek istediğini belirten Rana, Hümeyra tarafından sevilmeye başlanır.

Tarık Rana’nın yaptığı sonrasında ne yapacağını bilemez. Rana olayların üzerine Tarık’ı sıkıştırmaya devam edecektir. Melek’in ortaya çıkacağını da düşünen Tarık ne yapacak merak ediliyor.

Elif dizisinde yeni bölümlerde heyecan gitgide artmaya başladı. Cuma akşamı Süreyya’nın gelişi Parla ve Kerem’i huzursuz eder. Kerem sevdiği Reyhanın uzaklarda oluşuna dertlenirken onda gözü olan Parla ise bir türlü elde edemez Keremi. Kerem ise yeni bir aşka yelken açmak üzeredir. Diziye yeni gelen Süreyya ile Kerem arasında neler yaşanacak dersiniz?

Diğer yandan Tarık ise kendisini evdekilere sevdiren Rana ile başa çıkmanın yollarını arasa da bir türlü çıkar yol bulamaz. Keremin uzun süredir yalnızlığı nihayet sona mı eriyor. Günlerdir beklenen Süreyya sonunda konağa gelir. Yıllardır görmediği Süreyya’yı bir anda karşısında gören Kerem büyük bir şaşkınlık yaşar. Çünkü Süreyya çok değişmiştir.

Parla da Keremin Süreyya’nın gelişiyle daha çok ilgilenmesi sonrası kıskançlıkları görmek çok doğaldır. Artık Parlanın Kerem’i elde etme umutları gittikçe düşmüştür. Çünkü Keremin gözü yeniden açılmış ancak bu kez Süreyya için. Elif dizisine yeni katılan Süreyya hakkında Bilgiler için Tıklayın >> Elif dizisi Süreyya Kimdir?

Öte yandan kendisini Tarık’ın yanında çalışan ve aileyi ziyaret etmek isteyen biri olarak gösteren Rana, Hümeyra’ya kendini sevdirmeyi başarır. Tarık Rana’nın bu hamlesiyle iyice köşeye sıkışır. Rana ise tedirgin olan Tarık’ı rahatsız etmeye devam eder. Melek’in bulunması ihtimalini de düşünen Tarık ne yapacak?

Sevilerek izlenen Elif Dizisi 641.-642. Bölüm Özeti (8-9 Ocak 2018) tarihlerinde kaldığı yerden devam edecektir. Sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

YORUMLAR

  1. Reyhan Tez Qayet Sanki Getdikden sonra Filim Gerileyir Ağaçen bir Budağe Qerelanda bele olar Allah heç kimi budaqsez qoymasen Sürayyede Sevgi yoxdu Bu qezda Neden sevgi yoxdu Elife bele yaxenlaşer ondada Sevgi hiss olynmyr

  2. Sürayye Ve Reyhan Ukusunde eyni sevmek olmaz .Reyhan Elif Dizisinden Önçe Sevilen Oyunçudu Allah Yollaren Açeq Elesin Reyhane Sevmirem demek heç düz deyil Reyhan Elif Dizisine Gelmesede bele ona Qarşe Sevgi Azalmaz Coxalar Onun obrazen anlamayanlar Sevmez Anlayanlar Daha cox Sever

  3. Sürayye Hara Gedir Oda Reyhan Deyilki O Kerem’le Evlenib Amerkaya Gedeçek Reyhan Göyden Gelib Keremi Axtarsada Tapanmaz Seni Axtareram Senden Xebersiz Tele Filimine Benzedeçekler Reyhana Beslediyimiz Sevgini Sürayyede Tapmaq Zordu

  4. Sürayye Hara Gedir ki Hele Parlaynan Saçlaşaçaq Reyhan Hara Gelir Reyhan Heleki Filimi Qeraqdan izleyir .Vallahi Sürayyede Heleki Sevgi Hissi Heyaçane Hiss etmirem

  5. SÜREYYA GİTMESİN O GERÇEKTEN ROLÜNÜ İYİ OYNUYOR BENCE KEREM SÜREYYAYI HAK EDİYOR SÜREYYE KADAR GÜZEL BİRİNİ ZOR BULUR REYHANIN DA GELİŞİ OLMASIN FİLM ÇOK HEYECANLI BÖYLE KALSIN

  6. Elif Deyiler Roldan Cexaçaq Bu Doğrumu .Yoxsa Sürayye baş Rola keçir Bu Doğrymy Bu Beledise Filimin ade Deyişileçek Lütfen bir açeqlama bildirin Elifi Roldan cexarmayen O Gözeldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.