Elif Dizisi 643.-644. Bölüm Özeti Fragmanı (10-11 Ocak 2018) Kerem ve Süreyya Aşkı

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’te yeni bölümler kaldığı yerden devam ediyor. Süreyyanın diziye girmesi ile eskiden beri diziyi izleyenler de ikiye bölündü. Bir kısmı Reyhanı beklerken bir kısmı da Keremin yalnızlığına Süreyyanın çok iyi geleceğini söylüyorlar. Her bölümü ile oldukça beğeni toplayan ve yeni oyuncu transferleri ile oldukça merak artıran dizide Reyhanın yerine dahil olan Süreyya Kimdir ve Reyhan Elif dizisine geri dönecek mi konularımıza göz atabilirsiniz.

Elif Dizisi 643.-644. Bölüm Özeti (10-11 Ocak 2018) Fragmanı ve Tüyoları ile kaldığı yerden kanal 7 de devam edecek.  Elif Dizisi 643.Bölüm Özeti 10 Ocak 2018 çarşamba günü kaldığı yerden devam ederken Elif Dizisi 644.Bölüm Özeti ve fragmanı ise 11 Ocak 2018 perşembe günü ekrana gelecek. Güncel özet ve fragmanlar konumuza eklenip güncellemeler yapılacaktır.

Elif’in 10 Ocak akşamı yayınlanacak olan 643. Bölüm özetinde yaşanacaklar ise şöyle: Uzun zamandır gelmesi beklenen Süreyya sonunda konağa gelmesiyle Kerem dikkatini ona yoğunlaştırmaya başlamıştır. Senelerdir uzak olduğu ve göremediği Süreyya’yı bir anda karşısında gören Kerem şaşkınlığını gizleyemeyecektir. Parla ise Süreyya’nın dönmesinden dolayı Kerem’in sevgisini kazanma konusunda bir adım daha geriye düşer.

Öte yandan kendini Tarık’la beraber çalıştığını söyleyen ve de aileyi bundan dolayı görmek istediğini belirten Rana ise Hümeyra tarafından sevilmeye başlanır. Tarık, Rana’nın yaptığı bu olay sonrasında ne yapacağını bilemez. Rana ise olayların üzerine Tarık’ı sıkıştırmaya devam edecektir. Melek’in ortaya çıkacağını da düşünen Tarık bu durumda ne yapacak merak ediliyor.

Elif Dizisi 643.-644. Bölüm (10-11 Ocak 2018) Fragmanı

Elif 643. bölüm özeti: Bu bölümde, Kerem onun için çok özel bir fotoğrafın kaybolması nedeniyle Kerem sinirini Süreyya’dan çıkarır. Birce ile Yunus’sa şirket için çok önemli bir işin alınmasını sağlamıştır.

Kerem için çok değerli bir yere sahip olan fotoğrafın ortadan kaybolması, Kerem’in canının çok sıkılmasına neden olur. Süreyya’nın kendisine eskisi gibi kötü bir şaka yaptığını düşünüp ona hesap soran Kerem, fotoğrafı alanın Süreyya olmadığını öğrendiğinde ise Süreyya’ya karşı çok mahcup olur. İşten çıkartılan Veysel’se Tülay’a bu durumu nasıl anlatıp izah edeceğini bilemez. Veysel bu düşünceler ile boğuşurken sürpriz bir misafir onun işten çıkarıldığını öğrenir. Ancak Veysel bu kişiye güvenip güvenmemek arasında çok kararsız kalır. Milano’dan dönen Yunus ile Birce ise şirket için önemli bir anlaşmaya imza atmıştır.

YORUMLAR

  1. Sürayyede Sevgi Deyilen bir şey yoxdu Reyhan Gözel Onu Cox Sevirik Tez Qayetsen Retinqler yükseleçek .Sevgi olan yerde Retinqler yükseler

  2. Reyhan Ne zaman Geri Döneçek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.