Elif Dizisi 673.-674. Bölüm Özeti (21-22 Şubat) Fragmanı Melek Elifi Hatırlar

Oldukça zor günlerin ardından Melek Elifi hatırlamaya başlar, hafızası yerine gelmektedir artık. Elif Dizisi 673.-674. Bölüm Özeti (21-22 Şubat) Fragmanında neler olacak neler yaşanacak izleyip göreceğiz. Kanal 7 de Ekranların ilgiyle izlenen günlük dizisi Elif’te neler olacak merak konusu oldu.

Son olarak Melek’in hatırladıkları hafızasının geri gelmesine olan umutlarını arttırır. Artık Herkes Melekin iyice düzelip her şeyi hatırlamasını bekliyor. Kerem ise Parla ve Süreyya arasında kalır. Kerem ile Süreyya arasında bakalım neler olacak neler yaşanacak yeni bölümlerde merak konusu oldu iyice.

Elif Dizisi 673.-674. Bölüm Özeti (21-22 Şubat) Fragmanı ve tüyolarında neler olacak neler yaşanacak?

Tülay Melek’in hafızasının geri gelmesi için uğraşırken Melek’in Elif’le ilgili hatırladıkları herkesi heyecanlandırır. Hafızasının tam olarak yerine geleceğine dair umutları artan Melek kızına kendini daha yakın hisseder. Öte yandan Parla Kerem’i elde etmek için yeni oyunlar hazırlar.

Kerem’i mezunlar yemeğine götürmek isteyen Parla onu ikna etmeyi başarır. Süreyya ise Elif’in yardımlarıyla Kerem için sürpriz bir yemek hazırlar. Parla ile yemeğe katılmak için hazırlanan Kerem Süreyya’nın planlarından haberdar olacak mı? Elif Dizisi 673.-674. Bölüm Özeti (21-22 Şubat) Fragmanında yaşanacak tüm gelişmeleri yeni bilgiler geldikçe sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

Elif Dizisi 673.-674. Bölüm (21-22 Şubat) Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 673.-674. Bölüm Özeti (21-22 Şubat) Fragmanı Melek Elifi Hatırlar (8 Yorum)

  1. melek elif ten nsıl ayrı düştü? o canavar adamın onlara düşmanlığı ne? hizmetçi kadın da neden o adamın her dediğini yapmak zorunda? uzadıkça sıkıyor..

  2. Evet ya ne güzel yorum keremle Süreya ancak kardeş olur ama reyhan bi tanedir dizinin yıldızı ve Kerem’in sahibi

  3. Gercekten cok sacma ya keremle sureyya onlar kardes ya nasil bir dizi ya bu arada vildan cok guzel oynadi diziyi tarigin geldi iste bu vildan ya reyhan donsun artik safak julideye yardim etsin o evde kalsinlar artik melek herseyi hatirlasin artik sıkıcı olmaya başladı artik reyhan donsun artik diziye dizisinin huzurunu tatini reyhan getiriyor reyhan donsun artik

Eklenme Tarihi: 20 Şubat 2018