Elif Dizisi 677.-678. Bölüm Özeti (27-28 Şubat Salı) Fragmanı Neler Olacak?

Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün ekrana gelmeye devam eden Elif dizisinin 677. bölüm özeti 27 Şubat Salı günü ekrana gelecek. Elif dizisinin bir sonraki bölümü 678. bölüm ise 28 Şubat Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek. Elif Dizisi 677.-678. Bölüm Özeti (27-28 Şubat Salı) Fragmanı Neler Olacak? işte sizler için hazırlanan özetlerimiz..

Elif dizisi 677. Bölüm Özeti:

Parla bir anda fenalaşıp Kerem’in kollarına düşer. Bunu gören Süreyya Kerem ve Parla’nın sevgili olduklarını düşünerek çok büyük hayal kırıklığına uğrar. Kerem’in kendisiyle ilgilendiğini gören Parla ise çok mutlu olur. Öte yandan Jülide taşınmak için yeni bir ev ararken, oturduğu evin satıldığını öğrenir. Bir an önce evi boşaltmazlarsa sokakta kalacağını düşünen Jülide’nin imdadına Tülay yetişir.

Tülay Jülide’yi kendi evine almak istese de Jülide onu bu yükün altına sokmak istemez ve ev arayışına devam eder. Çaresiz bir şekilde sokaklarda dolaşan Jülide ne yapacak? Bunu duyan Tülay ise Jülide’lere kendi evinin kapılarını açmak ister. Jülide ise, kış günü sokakta kalmamaları için harap halde olan bir evi tutmak mecburiyetinde kalacaktır.

Elif dizisi 678. Bölüm Özeti:

Parla ile Kerem’in arasında bir ilişki olduğunu düşünen Süreyya Kerem’e karşı sert davranmaya başlar. İçten içe üzülse de araya mesafe koymak zorunda kalan Süreyya Parla’nın varlığından son derece rahatsızdır. Parla ise hasta numarasıyla Kerem’e yakın olmaya çalışır. Öte yandan Jülide yeni evine taşınmak için eşyalarını toplar. Emirhan okulundan ve arkadaşlarından ayrılacağı için çok üzgündür.

Oğlunun bu halini gören Jülide kahrolur fakat elinden bir şey gelmez. Jülide eşyalarını toplarken hiç beklemediği bir haber gelir. Her şeyi yeniden kurma hayali kuran Jülide bu sefer nasıl bir engelle karşılaşacak? Elif Dizisi 677.-678. Bölüm Özeti (27-28 Şubat Salı) Fragmanı ile kaldığı yerden devam ediyor. Lütfen sizlerde yorumlarınızı aşağı yazın. Teşekkürler..

Elif dizisi 677. – 678. Bölüm Fragmanı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 677.-678. Bölüm Özeti (27-28 Şubat Salı) Fragmanı Neler Olacak? (6 Yorum)

  1. Süreyya utanmadan kerem için ağliyor Kerem’in reyhana aşık olduğunu bile bile saçmalık yöntemenim

  2. Elif niye annesinden bahsetmiyor ve ne çabuk reyhanı unuttu meleğin hafızası niye yerine gelmiyor ve ben bir kasabanın yorumunu yazıyorum reyhanı geri istiyoruz hepimiz lütfen nduyun bizi reyhannnñn bu yorumdan yok bunu yazdım

  3. Sacma sapan bir yorum
    Bu nedir hep ayni yorum hep ayni kisi hep ayni seyi yaziyo cok cok sacma bu nedir ya

  4. Kerem ve sureyya kardes onlar bir arada buyuduler ya dun aksam ki dizi gercekten te cok abartılı olmus yonetmenene burdan sesleniyoruz bu sacmaliga son verin ketem ve sueyya kardes artik diziye reyhan geri donsun artik kerem ve reyhan daha cok yakusiyorlar boyle giderse dizi huc izlenmez reyhan geri donsun artik diziyeee

    • Lütfen ya. Ne çabuk unuttu Reyhanı. Nolur artik reyhan geri gelsin. Hanı okuyacakti, annesine sözü vardı. Hickimse onu aramiyor. Nerden cikti Süreyya. Yonetmenler nolur yazılanları dikkate alın artik

Eklenme Tarihi: 26 Şubat 2018