Elif Dizisi 681.-682. Bölüm Özeti (5-6 Mart) Fragmanı ve Haftanın Tüyoları

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile kanal 7 ekranlarında devam edip ilgi çekmeye ve izlenmeye reyting almaya devam eden Elif Dizisi 681.-682. Bölüm Özeti (5-6 Mart) Fragmanı ve Haftanın Tüyoları ile kaldığı yerden devam edecek. Elif Dizisi 681. bölümü ile 5 mart pazartesi günü 682. Bölüm Özeti 6 Mart salı Fragmanı ve Haftanın Tüyoları burada sizler için özetleri ile hazırlandı.

Elif Dizisi 681. Bölüm Özeti 5 Mart Pazartesi neler olacak?

Şafak Jülide’nin evi kiralamasını sağlar. Prosedürler için emlakçıya gelen Jülide burada Şafak’ı görünce şaşırır. Jülide’ye bir açıklama yapmak zorunda kalan Şafak’ı gerçeklerin ortaya çıkmasından emlakçı kurtarır. Leman ise evin Jülide’ye kiralandığından habersizdir. Şafak annesinden bu durumu saklamak için türlü oyunlar oynamak zorunda kalır. Öte yandan hastalık oyunu işe yaramayan Parla apar topar konaktan ayrılır. Onun gitmesiyle birlikte Süreyya ve Kerem yeniden yakınlaşmaya başlar. Fakat Kerem ile Süreyya arasında beklenmedik bir tartışma yaşanır. Peki bu tartışmada kim haklı?

Elif Dizisi 682. Bölüm Özeti 6 Mart Salı neler olacak? Kanal 7 de..

Kerem ve Süreyya aralarında geçen tartışma yüzünden birbirlerine mesafeli davranır. Tartışmanın gereksiz olduğunu düşünen Kerem Süreyya’dan özür dilemeye karar verir. Öte yandan Jülide Emirhan ve Melek’le birlikte yeni evine yerleşir. Melek ise geçmişe dair yeni şeyler hatırlamaya başlar. Kızıyla ilgili hatırladıkları üzerine Melek kimseye haber vermeden İzmit’e gitmeye karar verir.

Gizlice otogara giden Melek’in tavırları otobüs firması görevlisini şüphelendirir ve onu polise ihbar eder. Jülide ve Tülay ise eve döndüklerinde Melek’in ortalıktan kaybolduğunu anlar. Melek’in nerede olduğu ortaya çıkacak mı? Elif Dizisi 681.-682. Bölüm Özeti (5-6 Mart) Fragmanı ve Haftanın Tüyoları hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Elif Dizisi 681.-682. Bölüm (5-6 Mart) Fragmanı videosu

YORUMLAR

  1. Teşekkür lerrrrr

  2. Hayırlı Axşamlar Dizi Sevenler Elif Dizisinde Sıxıçı Olaylar Davam Edir Kerem Aşkı Ücün Uku Obraz Yan Yana Sürayye Ve Parla İkisindede Aşk Ve Sevgi Yox Aşk Onlardan Uzakdı Ne Kederde Aşka Yaxınlaşsalarda Aşk Onlara El Catmaz Bir Küve Olup Sürayye Çoçukluk Xeyalındakı Keremi Arayır Ançak Kerem Böyüyün Bu Aşkı Elde Etmek Ücün Parlaya Ders Vermelidi ki Yolundan Çekilsin Sürayye Obrazı Konağa Daxil Olandan Aşk Kapıdan Uzaklaşdı Ançak Konağın Her Köşesi Reyhanın Aşk Ve Sevgi İzleri İle Doludur Reyhan Ve Kerem Aşkı Sanki Sevgi İlmelerini Özleri Bezedi Bu Aşk İlmelerin Ne Sürayye Nede Parla Bezeye Biler Onlar Bu İlmelerin Gözeliyin Poza Bileler Zatende Pozular Gülüde Şefek Koçanen Yaxınlaşması İyi Melek’in Elifi Düşünmesi Ona Kovuşması El Catmaz Oldu Bu Sehne Umarım Sezon Finalına Kalaçak Dizide Aşk Sehneleri Uzakdı Elif Dizide Çoçukluğun Bele Yaşaya Bilmir Allah Diziye Aşk ve Sevgi Kismet Etsin Amin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.