Elif Dizisi 691.-692. Bölüm Özeti (19-20 Mart) Fragmanı Tüyoları

Sevilerek izlenen Elif Dizisi 691.-692. Bölüm Özeti (19-20 Mart) Fragmanı Tüyolarında neler olacak? Yeni bölümleri ile Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün ekrana gelmeye devam edin Elif dizisinde 691. bölüm 19 Mart pazartesi günü 692. bölüm ise 20 Mart Salı günü Kanal 7 ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümlerde neler olacak neler yaşanacak Elif annesi Melek ile karşılaşacak mı Melek kızını bulabilmek için neler yapacak konu hakkında sizlere bilgiler sunmaya devam edeceğiz.

Kanal 7 de yayınlanan günlük dizide Son haftalarda Elifte oldukça karmaşık olaylar yaşanmaya başladı. Kerem gittikçe Süreyya’ya yaklaşırken Parla ise oldukça zor günler yaşıyor. Elif annesi Melek ile ne zaman karşılaşacağını sabırsızlıkla beklerken  Melek ise kızı Elif’e her gün bir adım daha yakınlaşmak da ve onu bulacağı günü sabırsızlıkla beklemektedir. İzleyicilerin en büyük isteği ise Melek ile Elif’i buluşturun artık. Şafak la Jülide de artık mutlu olsun şeklinde..

Elif Dizisi 691.-692. Bölüm Özeti (19-20 Mart): Kanal 7 sevilen dizisi Elif’in 691. Bölüm yeni bölümünde Kerem’in Rana’yı tekrar işe almasıyla bu durumdan oldukça olumsuz etkilenen Tarık çok rahatsız olur. Kızını aramak için evden kaçan Melek ise Tarık’ın adamlarının eline düşer. Melek adamları atlatabilecek mi?

Tarık Kerem’in işle ilgili verdiği kararlardan dolayı rahatsız olur. Kerem’in Tarık’ın kovduğu Rana’yı tekrar işe alması ise Tarık’ın kendisine karşı daha çok bilenmesini sağlar. Süreyya ve Kerem ise holdingin yeni projesiyle ilgili çalışırken Elif’in geleceğini ilgilendiren bir fikir üretirler.

Öte yandan Melek Jülide’nin evinden gizlice çıkar ve kızını bulmak üzere yollara düşer fakat Tarık’ın adamlarına yakalanır. Melek Tarık kendisini bulmadan adamların elinden kaçmayı başarabilecek mi? Elif Dizisi 691.-692. Bölüm Özeti tüyoları ve fragmanı dizihaberi.tv de sizlerle olacak.. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Dizimizin gidişatını nasıl buluyorsunuz?

Elif Dizisi 691.-692. Bölüm Özeti (19-20 Mart)

Kanal 7 Elif Dizisi 691.-692. Bölüm (19-20 Mart) Fragmanı

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. Bu aksam ki dizi cok berbatti ya nasil bir dizi bu ya kerem vaz gecmesin onca enegi bosa gitmesin biz biyle istemiyoruz yeterunce diziyi sacmaldikar kerem in hazirliklari bosa gitmesin cocuk ayak firmasinda reyhani gorsun artik pislik denen tarik rana tarafinda iyiyice koseye sıkışsın artik reyhan artik diziye donsun srtik gerci dizi gittikce batiyo artikreyhan donsun artik yunus birceye asik olsun artik safak julideye yakinlassin artik vildan elifi julidenin evine gotursun artik ekif melek birbirlerine kavussunlar artik

  2. Reyhan inslh keteme guzel bir suoriz yspar cocuk ayak kabi firnasinda onu gorerek sasisirsin kerem yani sok olsun onu gorunce daha heyacabli olur daha sevkli olur dizi

  3. dizinin gitişatnı hiç beyenmiyoruz artık reyhan kanağa okulunu bitirmiş olarak bir süpriz yaparak diziye dönsün artık dizi yavaş yavaş finale yaklaşıyor artık kereme reyhanın geri geleceyini öğrensin artık diziye heyacan kadın ve reyhanın döneceğin seyirçiye hishettirin artık rehan geri gelecek diye heyacanlanıyoruz artik ne olursa olsun sehirçiye rehanın geleceğini her şeye ramen hishetdirin lütven

    1. Yeter artık melek Eliflekavussun. Humerayda tarihinin ranayla gosun evden kovsun tarigi çünkü filimde hiç bişey olmuyor icem film saçma olmaya başlıyor artık elif annesini kavusun yönetmen sen nasıl bir filim yapiyon ya kaç ay oldu daha elif annesini kabusmuyor sizden ricam elif annesine kavuştu salı günü Elif’in annesine kavuştu ?

  4. Ya artık bişey göstermiyorlar neden acaba

  5. Yani inşallah melek kızına kavuşacak ve konağa gelirler ve yine inşallah reyhanda bir sürpriz yapıp okulunu bitirmiş olarak konağa gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.