Elif Dizisi 696.-697. Bölüm Özeti (26-27 Mart) Fragmanı ve Tüyoları

Elif dizisi kanal 7 ekranlarında kaldığı yerden devam ediyor. Elif Dizisi 696.-697. Bölüm Özeti (26-27 Mart) Fragmanı ve Tüyolarını bu sayfada sizlerle paylaşmaya ve yeni gelişmeler hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Elif’te 696. bölüm 26 mart pazartesi günü ekrana gelecek. Elif dizisinin 697. bölümü ise 27 mart salı akşamı yayınlanacak Kanal 7 ekranlarında.

Önce kısaca gelişmelere bir göz atalık. Elif dizisinde son bölümde neler oldu neler yaşandı kısa bilgiler verelim: Elif 26 mart pazartesi günü yayınlanacak olan 696. bölümde Şafak’a nasıl davranacağını bilemeyen Jülide ondan uzaklaşmaya başlar ve köşe bucak kaçar. Kerem ise artık hayallerini süsleyen projesini tam hayata geçirmek üzereyken yeni bir sorunla karşılaşır.

Elif Dizisi 696.-697. Bölüm Özeti (26-27 Mart): Jülide oldukça sıkılıp utanmış ve Şafak’a karşı nasıl bir tavır takınacağını bilememektedir.  Jülide Şafakla karşılaşmamak için hasta olduğu bahanesiyle evde kalır. Asıl amacı ondan uzak durabilmektir. Jülide’yle görüşme hayalleri kuran Şafak ise Jülidenin bu kararından sonra, onu göremeyince iyice umutları bitmeye başlar ve umutsuzluğa düşer.

Diğer yandan Alev davranışlarıyla artık daha güzel hareketler sergiler ve Leman’ın sevgisini kazanmaya çalışır. Şirkette ise Süreyya zor günlerin ardından Kereme destek olur. Onun dışında, Yunus ve Birce’nin de desteğiyle işine  devam etme kararı alan Kerem, projeyle ilgili olumlu geri dönüşler almaya başlar. Artık projesini biran evvel bitirmek isteyen Kerem son bir toplantıya katılır ve farklı bir durum ortaya çıkar.

Kerem projesi için Sektörde önemli bir firma ile yapılan toplantıda son anda meydana gelen bir sorun Kerem’in hevesini kursağında bırakır. Kerem onca engele rağmen arkasında durduğu projeyi hayata geçirmeyi başarabilecek mi? Elif Dizisi 696.-697. Bölüm Özeti (26 mart pazartesi ve 27 Mart salı) günleri kaldığı yerden devam edecektir. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir ve konumuza renk katabilirsiniz. Elif Dizisi 696.-697. Bölüm Özetleri güncellenmeye devam edecektir..

Elif Dizisi 696.-697. Bölüm Fragmanı (26-27 Mart) videosu

YORUMLAR

  1. Yukardaki resimdeki aptal humeyranin kibirli yuz mimiklerine bir bakin bakalim nekadar gicik ve itici iyice su humeyraya sinir olmaya basladim

  2. Hayırlı Axşamlar Dizi Sevenler Elif Dizisinin Özetlerin Okudukça Anlamak Olur ki Filimde Yenilik Yox Çülüdenin Şefek Öyretmenden Uzaklaşması İyi Çülüde Obrazı Cox Gözel Onun Hereketleri Tek Başına Övladıynan Müçadile Etmesi Şefek Öyretmenin Anesinin Ona Karşı Lafları Karşısında Tek Kaldı Onun Heç Bir Destekçisi Yox Bele Ablası Ona Yad Öyretmenin Aşkı Bele Uzak Çülüde Bu Aşkın Karşısında Cox Açiz Çünkü Sözün Tutamyor Ançak Aşkı Üçün Kacır Bu Kacış Sadeçe Aşka Aparaçak Leman Hanım Bu Aşka Sevgiye Bir Gün Kapı Acaçak Çünkü O Oğlunu Sevir Onu Kayıp Edemez Bütün Aşklar Zorluklarla Karşılaşsada Bir Gün Aşkın Üzerine İşık Düşür Kerem Ve Sürayye Aşkın Sadeçe Kapısından Baxılar Aşkın Kapısından İceri Daxil Olmak Onlar Üçün Zor Cünkü Sürayyede Aşk Yox Sadeçe Reyhanda Aşk Var Oda Yarım Kalıb Umarım Bundanda Sonra Yarım Kalaçak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.