Elif Dizisi 698.-699. Bölüm Özeti Tüyoları (28-29 Mart) Fragmanı Kanal 7

Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edin Elif dizisi 698. ve 699. bölümü ile kaldığı yerden devam edecek. Elif dizisinde yeni bölümlerde neler olacak neler yaşanacak kısa özetleri ve tüyoları sizlerle bu sayfada paylaşacağız. Melek ile Elifin birbirine ulaşabilmesi için birçok engeli açması gerekiyor bakalım yeni bölümler de bu engelleri hangisi aşacak ve birbirine yakınlaşan Elif mi Melek mi olacak, ne zaman birbirine kavuşacak izleyip göreceğiz.

Sevilerek izlenen Elif dizisinin yeni bölümleri hafta içi her gün kanal 7’de kaldığı yerden devam ediyor. Elif dizisinin 698. bölümü 28 Mart Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak. Ertesi gün Elif dizisinin 699. bölümü 29 Mart Perşembe günü kaldığı yerden Kanal 7 ekranlarında devam edecek. bakalım yeni bölümlerde neler olacak işte kısa özetleri sizler için hazırladık.

Elif Dizisi 698.-699. Bölüm Özeti Tüyoları (28-29 Mart) Fragmanı Kanal 7 ekranlarında devam edecek.

Bir süredir Tarık’la Hümeyra’nın arasını iyice bozmak isteyen Rana harekete geçer ve Tarık’ın ceketine kadın parfümü sıkar. Bu şüphelendirecek hareket sonrasında Tarık ne yapacak? Tarık’ın ceketindeki parfüm kokusunu hisseden Hümeyra ne yapacağını şaşırır ve önyargılı düşünmeye başlar.. Kocasının kendisini kesinlikle aldattığını düşünen Hümeyra, onun hareketlerini izlemeye başlar.

Öte yandan Hümeyra’nın üzgün halleri Macide’nin gözünden kaçmaz. Kızı Hümeyranın kim tarafından üzüldüğünü ve bu üzen kişinin kim olduğunu bilen Macide, yardımcısı Mustafa’dan Tarık’ı takip etmesini ister. Macide yıllardır kendisini ve ailesini kandıran Tarık’ın gerçek yüzünü ortaya çıkarabilecek mi? Macide Tarıka nasıl bir ders verecek dersiniz?

Yeni bölümü ile oldukça heyecanlı ve aksiyonlu bir bölüm bizleri bekliyor. Elif Dizisi 698.-699. Bölüm Özeti Tüyoları (28-29 Mart) Fragmanı Kanal 7 de ekrana gelecek. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi yazın lütfen aşağıya..

Elif Dizisi 698.-699. Bölüm Fragmanı (28-29 Mart) çarşamba perşembe

YORUMLAR

  1. Lutfen final yapin

  2. ELİF DİZİSİNİN HEYAÇANI DAVAM ETSEDE BİR DEYİŞİKLER YOX NEDEN

  3. Aptal humeyra anla artik tarigin gercek yuxunu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.