Elif Dizisi 7 Mart Çarşamba 683. Bölüm özeti, Elif 8 Mart 684. bölüm özeti Fragmanı

Kanal 7 ekranlarında günlük olarak yayınlanan Elif dizisinin 7 Mart çarşamba günü yayınlanacak olan 683. bölümünün özeti kısa tüyoları ve fragmanı kaldığı yerden devam edecek. Elif dizisinin 8 Mart Perşembe günü 684. bölüm özeti fragmanı ve tüyoları da yine ilk olarak dizihaberi.TV sitemizde sizlerle birlikte olacak.

Peki neler yaşanacak neler olacak dizisinin yeni bölümlerinde. Son haftalarda herkes Elif ile annesi meleğin buluşmayacağını birbirine yakınlaşıp yakınlaşmayacağını merak ederken annesinin tüm hafızası yerine gelmiş ve Elif’e dair ipuçları hızla onu kızına doğru götürmektedir.Elif de annesi meleğin kendisini aradığını ve kısa süre sonra buluşacakları bilmekte fakat bu ne zaman olacağını bir türlü kestirememektedir.

Süreyya ve Kerem ise tarlanın araya girmesiyle zaman zaman gergin anlar yaşasa da bir duydukları ilgi ve alaka ileriki günlerde nasıl bir boyut alacak merak konusu oldu. işte sizler için hazırlanan Elif dizisinin 683. bölüm özeti 7 Mart çarşamba ve Elif dizisinin 684. bölümü de 8 Mart perşembe günü yayınlanacak. Elif 684 bölüm kısa özeti tüyoları ve fragmanı sitemizde sizlerle.

Elif Dizisi 7 Mart Çarşamba 683. Bölüm özeti fragmanı, Elif dizisi 8 Mart 684. bölüm özeti Fragmanı

Elif Dizisi 7 Mart Çarşamba 683. Bölüm özeti, Elif 8 Mart 684. bölüm özeti Fragmanı
Elif Dizisi 7 Mart Çarşamba 683. Bölüm özeti, Elif 8 Mart 684. bölüm özeti Fragmanı

Elif dizisi 683. Bölüm Özeti: Otogardan kaçan Melek, Elif’i bulmak için İzmit’e gitmeye kararlıdır. Jülide ve Tülay ise her yeri karış karış aradıktan sonra eve döner. Melek’in nereye gittiğine dair en ufak bilgisi olmayan Tülay endişe içinde beklemeye başlar. Konakta ise tatlı bir telaş yaşanmaktadır. Yeni koleksiyonun fotoğraf çekimleri için Yunus ve Birce bir fotoğrafçıyla birlikte konağa gelirler. Fakat çekimler Yunus ile fotoğrafçı arasında çıkan bir anlaşmazlık yüzünden tamamlanamaz ve fotoğrafçı konağı terk eder. Beklenmedik birinden gelen sürpriz teklif, herkesin yüzünün yeniden gülmesine neden olur.

Elif dizisi 684. Bölüm Özeti: Süreyya, konağı terk eden fotoğrafçının ardından kolları sıvar ve koleksiyon fotoğraflarını çekerek Kerem ile Yunus’a destek olur. Süreyya’nın çekimler sırasındaki başarısına övgüler yağdıran Kerem, ondan projenin geri kalan kısmında da kendilerine destek olmasını ister. Öte yandan hasta olan Leman, ilaçlarını almaya evden çıkamayınca Jülide yardımına yetişir. Jülide’nin yeni bir eve çıktığını öğrenen Leman Şafak’a bahsi geçen evin kendilerine ait, tadilatı yapılan evin sokağında olduğunu bildiğini söyler. Annesinden habersiz evi Jülide’ye kiralayan Şafak ne cevap verecek?

Elif Dizisi 7 Mart Çarşamba 683. Bölüm özeti, Elif 8 Mart 684. bölüm özeti Fragmanı hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.