Elif Dizisi 700.-701. Bölüm Özeti (30 Mart – 1 Nisan) Fragmanı Tüyoları Neler Olacak

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen Elif’te bu akşam gelen teklif üzerine Melek konakta çalışmaya karar verir. Melek konakta çalışmaya başlaması ile artık bir çok kapı aralanacak ve bir çok durumdan haberdar olacaktır. Elif Dizisi 700.-701. Bölüm Özeti (30 Mart – 1 Nisan) Fragmanı Tüyoları Neler Olacak konumuzu sizlerle burada paylaşacağız.

Elif dizisi 700. ve 701. bölümü ile kaldığı yerden devam edecek. Elif dizisinde yeni bölümlerde neler olacak neler yaşanacak kısa özetleri ve tüyoları sizlerle bu sayfada paylaşacağız. 30 Mart cuma yayınlanacak olan Elif 700. bölümde yaşanacak gelişmeler merak konusu oldu. Melek ile Elifin birbirine ulaşabilecek mi izleyip göreceğiz merakla.

Günün en merak edilen sorusu ise şüphesiz: Aylardır kızından haber almaya çalışan Melek, Elif’e kavuşabilecek mi? sorusu.. Sevilerek izlenen Elif dizisinin yeni bölümleri hafta içi her gün kanal 7’de kaldığı yerden devam ediyor. Elif dizisinin 700. bölümü 30 Mart Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak. Ertesi haftanın ilk günü Elif dizisinin 701. bölümü 1 Nisan Pazartesi günü kaldığı yerden Kanal 7 ekranlarında devam edecek. bakalım yeni bölümlerde neler olacak işte kısa özetleri sizler için hazırladık.

Elif 701. Bölüm Özeti: Melek çalışıp Jülide’ye destek olmak için konağa gelir. Aylar sonra kızına ilk kez bu kadar yakın olan Melek Tarık’ın da bu konakta yaşadığından habersizdir. Veysel ve Tülay ise Melek’in konağa gitmesinden dolayı rahatsız olur. Öte yandan Kerem ve Süreyya yeni başlayacakları çocuk ayakkabısı projesiyle ilgili çalışmalarını geliştirir.

Bu projenin ekran yüzü olarak Elif’le çalışmak isteyen Kerem Elif’e düşüncelerini anlatır. Hiç beklemediği bu teklif karşısında şaşıran Elif çok heyecanlanır ve kabul eder. Bunun üzerine Kerem ve Süreyya Elif’i şirkete götürmek için hazırlar fakat ufak bir aksilik onlara engel olur. Aynı çatı altında duran Melek ve Elif karşılaşabilecek mi?

Hümeyra Tarık’ın kendisini aldattığını düşündüğü için gözünü üzerinden ayırmaz. Gittikçe şüphelerinden emin olan Hümeyra Tarık’ın attığı her adımı takip eder. Öte yandan Melek’in konakta çalışma fikri Jülide’nin pek içine sinmez. Melek’e iyi düşünmesini ve acele karar vermemesi gerektiğini söyler.

Tülay ve Veysel de bu işin Melek için tehlikeli olabileceğini düşünürerek onu vazgeçirmeye çalışır. Melek konakta çalışmaya karar verir ve kararını Vildan’a bildirir. Melek konağa doğru yola koyulurken, Elif de gelecek olan yeni yardımcıyı çok merak eder. Aylardır evlat hasreti çeken Melek, bu kez kızına kavuşabilecek mi?

Elif Dizisi 700.-701. Bölüm Özeti (30 Mart – 1 Nisan) Fragmanı Tüyoları Neler Olacak yaşanacak tüm gelişmeleri burada sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız..

YORUMLAR

  1. Hint dizilerine döndük artık annesine kavuşsun kötüler cezasını ceksin

  2. Artlk yeter blktlk elif anesine kafussun yada reyhan gelsin sureya gitsin tarlk olsun yada final yspsln cok sacma aynl evdeler ve birbirlerini gormuyorlar cok sacma sinileniyoruz macide hanlm ruyaslnda gordu ve tanlmadl yani biz artlk bakmlycaz tom ve cerimi bu herkes birbirini kovallyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.