Elif Dizisi 702.-703. Bölüm Özeti (3 Nisan – 4 Nisan) Fragmanı Melek Elife Kavuşuyor mu?

Kanal 7 de sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak konusu olmaya devam eden Elif Dizisi 702.-703. Bölüm Özeti (3 Nisan – 4 Nisan) Fragmanı Melek Elife Kavuşuyor mu? sorusuna yanıt arayacağız. Artık aynı çatının altında olmalarına rağmen anne kızın birbirine kavuşma hikayesi oldukça merak edilirken izleyici iyice sabırsızlanmaya başladı bu kavuşma ne zaman diye..

MELEK VE ELİF AYNI ÇATI ALTINDALAR AMA NE ZAMAN KAVUŞACAKLAR? Elif Dizisi 702.-703. Bölümde neler yaşanacak? Elif’te salı ve çarşamba akşamı neler oalcak nasıl gelişmeler yaşanacak oldukça merak ediliyor. Dizimizde son bölümde akşam Melek çalışmak için konağa gider. Elif ise Kerem’in projesinin marka yüzü olur. Aylardır ilk kez aynı çatı altında olan Elif ve Melek karşılaşacak mı? merak konusu oldu.

Elif Dizisi 702. Bölümde neler olacak ÖZETİ: Kerem ve Süreyya iş için Elif’i holdinge getirince Melek kızını göremez. Tarık ise Elif’in proje için seçildiğindiğinden habersizdir. Vildan Elif’in kampanya yüzü olacağını Tarık’a söylemek için uğraşır fakat ona ulaşamaz. Tarık şirkette gelişen olayları gördükçe hakimiyeti kaybettiğini düşünerek Kerem’e karşı bilenir.

Öte yandan Şafak buluşmaya gelmeyen Jülide’ye kırılır. Alev ise Şafak’ın dikkatini çekebilmek için harekete geçer. Jülide ile konuşmak için dükkana giden Şafak, Jülide’yi üzecek bir hamle yapar ve dükkanı terk eder. Şafak’a neden gelemediğini anlatma fırsatı bulamayan Jülide ne yapacak?

Melek boş durmak istemez ve çalışıp Jülide’ye destek olmak için konağa gelir. Ancak konakta bulunan Elif ile karşılaşma ihtimali nedir? Aylar sonra kızına ilk kez bu kadar yakın olan Melek Tarık’ın da çalışmak için geldiği bu konakta yaşadığından habersizdir. Melek çalışmak için konağa gelmiştir ve işe koyulur..

Veysel ve Tülay ise yerinde duramayıp Melek’in çalışmak için konağa gitmesinden dolayı çok rahatsız olurlar. Öte yandan Kerem ve Süreyya büyük bir heyecan içindedir. Çünkü yeni başlayacakları çocuk ayakkabısı projesiyle ilgili önemli bir adım atarlar ve çalışmalarını iyice geliştirirler. Bu çocuk ayakkabısı projesinin ekran yüzü olarak Elif’le çalışmak isteyen Kerem Elif’e bu düşüncelerini anlatır.

Elif bu teklifin neleri getireceğinden habersizdir. Hiç beklemediği bu teklif karşısında şaşıran Elif çok heyecanlanır ve kabul eder. Bunun üzerine Kerem ve Süreyya Elif’i yeni ürünlerinin ekran yüzü olması için şirkete götürmek için hazırlar fakat ufak bir aksilik onlara engel olur. Sizce bu aksilik bir tesadüf mü?

Elif Dizisi 702.-703. Bölümde neler olacak başka? Aynı çatı altında duran ve konakta bulunan Melek ve Elif karşılaşabilecek mi? Melek Kızına kavuşabilecek mi? Elifin anne hasreti sona erecek mi? Elif Dizisi 702.-703. Bölümleri ile özet ve fragmanlar ile 3 nisan salı ve 4 nisan çarşamba günleri kanal 7 de kaldığı yerden devam ediyor. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

YORUMLAR

  1. Ya insanası sinir hastası yaptınız filmi hep kötülük üzerine yapmışsınız hiç iyi tarafı yokmu bu filmin arzu gitti tarık çıktı nedir bu eliyle meleğin çilesi ya öldürün ikisini sizde kurtulun bizde yahu

  2. Kavuşsunlar ya artk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.