Elif Dizisi 704.-705. Bölüm Özeti (5-6 Nisan) Fragmanı Neler olacak Tüyolar

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak konusu olmaya devam eden Elif Dizisi 704.-705. Bölüm Özeti (5-6 Nisan) Fragmanı Neler olacak Tüyolarında yaşanacak tüm gelişmeleri sizler için buradan aktarmaya devam edeceğiz. Elif Dizisi 704. bölüm 5 nisan perşembe günü 705. Bölüm Özeti ise (6 Nisan) cuma akşamı yayınlanacak ve Fragmanı Neler olacak ile Tüyoları konularını buradan sizlerle paylaşacağız.

Elif Dizisi 704. Bölüm Özeti (5 Nisan perşembe) Elif’in artık kendisini aşmak üzeredir, şirketin reklam yüzü olacağı kampanya için çalışmalara başlanır, denemeler başlar. Elif, fotoğrafları çekilirken annesinin fotoğrafları görebileceğini düşünüp daha da heveslenir. Belkide bu kampanya ve reklam yüzü oluşu onu annesine kavuşturacaktır, bu umutla daha çok heveslenir..

Elif annesine kavuştuğu anı hayal edip mutlu olmaya çalışırken Melek de kızını bulacağı günün umuduyla yaşar. Öte yandan Rana Tarık’ın telefonunu konakta unuttuğunu öğrenir ve Cem’le birlikte bir plan yapar. Bu plan sonucunda Hümeyra yıkılır ve soluğu Rana’nın yanında alır. Rana yaptığı bu oyunun sonunda istediğini elde edebilecek mi? Elif 5 nisan perşembe akşamı kanal 7 de 704. bölümü ile ekranda olacak.

Elif Dizisi 705. Bölüm Özeti (6 Nisan cuma) Rana Hümeyra’yı kandırmak için elinden geleni yapar ve sonunda Cem’le birlikte yaptığı plan sonucunda Hümeyra’yı kandırmayı başarır. Hümeyra artık Tarık’ın kendisini aldattığından emin olmuş ve davranışlarını ona göre ayarlamaya başlamıştır. Derdini paylaşmak için ise Rana’ya gider. Rana Hümeyra’nın oltaya takıldığını görünce, içten içe çok mutlu olur.

Hümeyra’ya karşı arkadaşça davranıp onu Tarık konusunda yanıldığına inandırmaya çalışır. İkili oynayan Rana daha sonra Hümeyra’yla konuştuklarını Tarık’a yetiştirip ortalığı daha da karıştırır. Bunun üzerine Tarık kendisini aklamak için bir plan yapar. Öte yandan Kerem ve Süreyya konağa döndüklerinde Elif’e bir sürpriz yapar. Elif gördüğü manzara karşısında çok sevinir ve annesini bulmak için umutları daha da yeşerir.

Elif 6 nisan cuma günü 705. bölümü ile kanal 7 de ekrana gelmeye devam edecek. Sizlerde Elif Dizisi 704.-705. Bölüm Özeti (5-6 Nisan) Fragmanı Neler olacak Tüyoları hakkında neler olacak neler yaşanacak Melek ile elif birbirine ne zaman kavuşacak konularındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz…

YORUMLAR

  1. BOŞUNA YORUM YAPIYORUZ
    ARKADAŞLAR ÇÜNKÜ BiZİ KAALE ALAN YOK ELİF ARTIK ANNE

  2. JULUDE VE SAFAK KAVUSSUNLAR ARTIK JULIDE SAFAGA HER SEYİ ANLATTSIN ARTIK

  3. Hayırlı Akşamlar Dizi Sevenler Elif Dizisinin Heyaçanı Davam Etsede Bu Heyaçan Konakda Biteçek Melek Elif Kovuşması Uzandıkça Uzanır Elif Ane Sevgisine Yaxındı Ançak Onlar Bu Sevgiye Ulaşamılar Tarix Humeyre Rena Xeyanet Hümeyrenin Kapısın Xeyanet Bürüsede Şübhelendiyi Xeyaneti Karşısında Olduğun Düşünmedi Renanen İki Üzü Hümeyrenin Karşısında Bir Üzü Dost Bir Üzü Xeyanet Bu Sir Açılamaz Buna Zaman Gerek Sürayye Kerem Birliyi Aşk Bu Birlikde Uzak Çünkü Onların Kapısın Aşk Döyemez Bu Aşk Sadeçe Bir Defe Kapını Döydü Oda Kecmişin Kölgesinde Kaldı Bu Kölge Reyhandı Reyhan Dizinin Aşk Sinvolu Olarak Kaldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.