Elif Dizisi 706.-707. Bölüm Özeti 9-10 Nisan Pazartesi Salı Fragmanı

Kanal 7 ekranlarında hafta içi hergün devam eden Elif dizisinin 706 bölümü 9 Nisan Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. sevilerek izlenen günlük dizi Elif 707 bölümü ise 10 nisan Salı günü kaldığı yerden Kanal 7 ekranlarında devam edecek. bakalım sevilen dizide yeni bölümlerde nasıl gelişmeler olacak neler yaşanacak izleyip göreceğiz.

Elif Dizisi 706.-707. Bölüm Özeti 9-10 Nisan Pazartesi Salı Fragmanı Elifin mutluluğuna sahne olacak. Çünkü artık resimlerini şehrin dört bir yanında gören elifin mutluluğu kayde değer olacak. Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Elif’te yeni haftanın ilk günlerinde Elif afişleri görünce çok mutlu olur sevinçten havalara uçar.

Elif Dizisi 706. Bölüm Özetinde: Tarık ise Elif’in fotoğraflarının her yere asılmasından duyduğu rahatsızlıkla sinsi bir plan hazırlar. Elif çekilen fotoğrafların şehrin dört bir yanına asılacağını öğrenir ve mutluluktan havaya uçar. Süreyya ve Kerem’i de Elif’in fotoğraflarının olduğu afişlerin ertesi gün asılacak olmasının heyecanı sarar.

Öte yandan Tarık ise söylediği yalanlarla Hümeyra’yı aldatmadığına ikna etmeyi başarır. Şirket bilgisayarında Elif’in fotoğraflarını görünce öfkeden deliye dönen Tarık bu projeyi engellemek için ne yapacağını düşünmeye başlar. Elif’in fotoğrafları asıldığında annesini bulma ihtimalinin doğacağını bilen Tarık ne yapacak?

Elif Dizisi 706.-707. Bölüm Özeti 9-10 Nisan Pazartesi Salı Fragmanında yaşanacak gelişmeleri sizlere buradan aktarmaya devam edeceğiz. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi Elif Dizisi 706. bölüm ile 707. Bölüm Özeti 9 Nisan Pazartesi ve 10 nisan Salı Fragmanını sizlere buradan aktarmaya devam edeceğiz. Yorumlarınızı bekliyoruz..

YORUMLAR

 1. ARTIK TARIK HAPSE GİRSİN ARTIK JULİDE ŞAFAĞA HERSEYİ ANLATSIN ARTIK YUNUS VE BİRCE BİRBİRLERİNE ASIK OLSUNLAR ARTIK KEREM VE SUREYHA AYRILSINLAR ONLAR KARDES YA BÖYLE TERBİYESİZLİK OLMAZ YA REYHAN DİZİSIYE GERİ DÖNSÜNNN

 2. Yazdigim 2 yorumu neden kaldirdiniz

  1. Şebnem, yorumlar kaldırılmadı, ufak bir hatadan dolayı silindi. Bir müddet sonra tekrar yüklenebilir.veya tekrar yazabilirsiniz yorumunuzu.

 3. Elif.artık.annesine.kavuşun.tarığı.hiç.semiyorum.diziden.çıksın.veya.yaptıkıklarını.çeksin

 4. Bir yorum yapayım bari elif annesine kavuşmiyacak bunu zaten biliyoruz bide reyhanı diziden yönetmen ve senarist çıkartmış bide utanmadan kerem ve sürayayı aşık etmeye çalışıyorsunuz onlar kardeş ya ne yapıyorsunuz ha uyumadan bu son yorum olacak çünkü izlediğimiz sevdiğimiz oyuncular yok siz ölüleri diriltin bir reyhanı getiremediniz yorumları okuyan yok kandırılıyoruz

  1. Soylediklerinize katılıyorum . Bence çok sıradan bir dizi oldu . Sürekli aynı şey etrafında dönüp duruyor .

   1. Evet yag ben hergun kacırmadan ızlıyoruum elıfıde cok sevıyoruum artık annesıne kavusun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.