Elif Dizisi 708.-709.-710. Bölüm Özeti 11-12-13 Nisan Fragmanı Videosu

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen ve her bölümü ile merakı gittikçe artan Elif dizisinde Elif yeni bölümlerde neler yapacak nasıl bir durumu bu düşük yaşta başarmış olacak, anne hasreti dinecek mi yoksa başına hiç beklemediği olaylar mı gelecek? Elif Dizisi 708.-709.-710. Bölüm Özeti Kanal 7 ekranlarında haftanın çarşamba perşembe ve cuma günleri yayınlanmaya devam edecek.

Elif Dizisi 708. bölüm 11 nisan çarşamba akşamı kanal 7 de ekrana gelecek. Bakalım yeni bölümde nasıl bir heyecan bizi bekliyor olacak. Melek Elifin resmini görünce bayılıp kalmıştı son bölümde. Elif dizisi 709. bölüm özeti ve fragmanı 12 nisan perşembe günü ve haftanın son günü ise Elif 710. Bölüm Özeti 13 Nisan cuma Fragmanı ve Videosu ile ekrana gelmeye devam edecek.

Elif Dizisi 708.-709.-710. Bölüm Özeti 11-12-13 Nisan Fragmanı Tüyoları Videosunda neler olacak?

Elif’te son bölümde Melek tesadüfen çekimler yapılıp afişler asıldıktan sonra Elif’in fotoğrafını bulur. Kızı Elifin yaşadığından emin olan Melek bunu zaten içinden yüreğinden hissediyordu. Peki asıl soru şu? Melek Elifin yaşadığını herkese nasıl söyleyecek, Melek etrafındakileri inandırabilecek mi?

Elif 708. Bölümde neler olacak Özeti 11 Nisan Çarşamba: Holdingde depoda büyük bir yangın çıkmış ve bu yangının sarsıntısı devam ederken yeni gelişmeler devam eder. Tarık bu yangının çıkmasının asıl nedeninin sebebinin ne olduğunu bulmak için didik didik araştırılmasıyla bu yangının suçunu atacak birilerini bulmaya çalışır.

Aslında aradığını bulmuştur Tarık ve bütün suçu deponun bekçisine yıkmaya çalışarak kurtarmaya çalışır. Tarık’ın bir şeyler peşinde olduğunu anlayan Rana ise ona karşı şüphelerini iyice artırır. Hatta Rana biraz daha ileri gider ve bu düşündüklerini Tarık’a söyleyerek ona zor anlar yaşatır. Rana’nın söylediklerinden oldukça rahatsız olan ve tedirginlik yaşayan Tarık Kerem’i kandırmak için harekete geçer.

Elif Dizisi 708.-709.-710. Bölüm Özetinde diğer yandan Melek hiç beklemediği bir anda kendini şok eden bir olay yaşar, tesadüfen çöplerin arasından bulduğu Elif’in fotoğrafını görünce dayanamaz ve heyecanına yenik düşüp bayılır. Melek Gözlerini açtığında fotoğrafın basılı olduğu afişi yanında göremeyince yıkılır.

Elif’in fotoğrafını gördüğüne çevresindekileri ikna etmeye çalışan ama bir türlü başarılı olamayan Melek afişi bulabilecek mi? Elif Dizisi 708.-709.-710. Bölüm Özeti ve fragmanı videosu ile kaldığı yerden kanal 7 ekranlarında devam edecek. Elif Dizisi 708.-709.-710. Bölüm hakkında sizlerde yorumlarınızı aşağı yazınız..

YORUMLAR

  1. BU DİZİYİ KAPATIN SONSUZA KADAR BU DİZİ GİBİ SAÇMA BİZİ İZLEMEDİM DAHA elif kızımızi susturmuslar korkudan kızı kimse gerçekleri sezmiyo hapse attirin TARIGI

  2. dizi diye koymusunuz hep ani seyler oluyor bir adim olsun illerleme yok ne adalet nede kanun var elif okula gitmiyor agzini bicak acmiyor suskun aptal rolünde kisacasi bu kadar sacmalik olurmu tarik pisligi kötülük yaparak kazaniyor keremde aptal hic bisey sezmiyor ya avukat mustafa ne is yapiyor melegi bile arayip bulmuyor cok sacma bir dizi kotülükten aptaliktan baska bisey yok

  3. Elif dizisi ı reyhansız kimse izlemiyor

  4. Elif dizisinin ipi çekilmiş reytingler yerlerde şimdi kurtarsın sizi sureyya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.