Elif Dizisi 713.-714.-715. Bölüm Özeti 18-20 Nisan Fragmanı Videosu

Sevilerek izlenen ve her bölümde merak konusu olan Melek ve Elifin kavuşma hikayesi merak olurken Süreyya ve Keremin başına gelenler izlemeye değer bir dizi ortaya koyuyor.. Elif Dizisi 713.-714.-715. Bölüm Özeti 18-19-20 Nisan Fragmanı Videosu ile tüyolarını buradan sizlere sunacağız ve gelişmeleri paylaşacağız sizlerle.

Sevilen günlük dizi Elifte yeni bölümlerdeki gelişmeler merak konusu oldu. Tarık ve Rana tartışırken Rana başını vurur ve bayılır. Şoka giren Tarık ne yapacak? Elif Dizisi 713. bölüm 18 nisan çarşamba günü kanal 7 de ekrana gelecek. Elif 714. bölüm ise 19 nisan perşembe günü yayınlanacak. Haftanın son günü Elif 715. Bölüm Özeti ile 20 Nisan cuma Fragmanı Videosu ve özeti ile sizlerle buluşacak.

Elif 714. bölüm ise 19 nisan Özeti: Süreyya ve Kerem’i ayırmaya çalışan Parla Çağlar’ın kendisini rahatsız ettiği yalanıyla Kerem’in ilgisini çekmeyi başarır. Süreyya’nın bu ilgiyi yanlış anladığını fark eden Kerem ona olanları açıklamaya çalışırken işler sarpa sarar. Öte yandan Macide yardımcısı Mustafa’dan Tarık’ı adım adım takip etmesini ister. Tarık’ı her yerde gözetleyen Mustafa Tarık sayesinde Melek’in izine ulaşır. Melek’in Jülide’nin evine gitmeden önce nerede yaşadığını öğrenen Mustafa bu haberi Macide’ye ulaştırabilecek mi?

Şirketteki son yaşanan sorunlar neticesinde Kerem ve Süreyya’nın birlikte hareket etmesi ve dayanışma içinde olması gerekir. Süreyya holdingdeki işlerden çok anlamadığı için kendini suçlamakta, iyi giden işleri batırdığı için mutsuz olan Kerem’e destek olmak için elinden geleni yapmaktadır. Bu dayanışma Kerem ve Süreyya ikilisinin yakınlaşmasına neden olur.

Bu durum elbette Parlanın dikkatinden kaçmaz. Kerem ve Süreyya yakınlaşmasına dur demek isteyen Parla ise bu yakınlaşmayı Vildan’dan öğrenir ve bundan sonra konakta olan biteni kendisine anlatması için Vildan’a para teklifi eder. Kerem ve Süreyyanın birbirine yakınlaşması sonrasında nasıl gelişmeler yaşanacak Elif Dizisi 713.-714.-715. Bölüm Özetinde izleyip göreceğiz.

Öte yandan Rana Tarık’la tartışırken düşüp başını vurur ve bayılır. Rananın düşmesi ve bayılması sonrasında Tarık şaşırıp kalır. Tarık ne yapacağını bilemezken kapının çalması Tarık’ın daha çok gerilmesine sebep olur. Rana’nın erkek arkadaşı olarak tanıttığı Cem’in gelmesiyle panikleyen Tarık bu işin içinden nasıl kurtulacak? Elif Dizisi 713.-714.-715. Bölüm Özetinde izleyip göreceğiz.

YORUMLAR

 1. Nekadar kotu kalplisiniz intikam falan bu ne

 2. EVET ARTIK SUREYYA HA YA BIR DUR DEMEK LAZIM ARTIK PARLA SUREYYADAN İNTIKAMINI ALSIN KEREM SÜREYYADAN NEFRET ETSIN ARTIK REYHAN DİZİSYE GERİ DÖNSÜN ARTIK JULİDE VE ŞAFAK BİRBİRLERİNE KAVUSSUNLAR ARTIK JULİDE SAFAĞA BÜTÜN GERCEKLERİ ANLATSIN ARTIK

 3. sûreya istenmiyor dizide

 4. Siz benden ne istiyodunuz sureyya da sureyya haddinizi bilin bu bir dizi nihayetinde

 5. Hayırlı Günler Dizi Sevenler Elif Dizisi Elif Dizisinin Aşkı Aile Sevgisi Uzaklaşır Dizi Sezondan Kayıtdığı İlk Günden Gözel Davam Edirdi Reyhan Diziden Cıxandan Sonra Dizinin Sanki Gemisi Batdı Aşk Diziden Uzakda Parla Aşk Ateşinde Yanır Sürayyede Aşka Kol Kanad Acıb Sanki Ucaçak Sürayye Hara Ucsanda Aşk Heyaçanı Sizde Alınmır Kerem Ve Sürayye Kerem’in Baxışlarında Sadeçe Reyhanın Aşk Parlayırdı İndi O Gözler Sürayyeye Baxır Sürayye Aşkı Buldu Kerem Aşkı Bulamaz Kerem’in Aşkı Reyhanda Bölünmezdi Kerem İki Kere Aşkın Kapısın Acdı Bu İlk Aşkı Unutmak Demek İnsan Birinçi Kere Sevib Ayrılırsa Yeniden İkinçi Kere Aşk Yolarında Addımlıyırsa O İnsanın Kelbinde Aşkın Gülleri Kuruyaçak Ne Yapsanda İlk Aşk Kelbin Bir Köşesinde Kalaçak Aşkın Gülleri Her Kesin Kelbinde Bitemez Eger Bu Güller Kelbde Biterse Onu Sevgi İle Besdemek Lazımdı Ki Kelbden Aşk Uzaklaşmasın Parla Aşk Ateşinde Yanıb Tutuşur Vildan Onun Yardımcısı Bele Oldu Sürayye Ve Kerem Aşkına Kederi Getimek İsteyir Parla Sadeçe Aşk Katilidi Bir Kere Reyhanın Kelbinden Ağır Yara Vurub Köye Yoladı İndide Sürayyeni Aşk Yollarında Addımlamağa Koymur Parla Bu Oyunla Kecmişin Bütün İzlerin Üzerine Gedeçek Ve Reyhana Yapdıkları Umarım Bir Gün Üze Cıxar

 6. EVET PARLA SUREYYAHAYA BIR DUR DESİN ARTIK

 7. YORUM YOK BOŞUNA YORUM YAPIYORUZ UYANIN ARTIK ARKADAŞLAR ÇÜNKÜ YETKİLİLER OKUMUYOR BİZ REYHANI DİZİYE ÇAĞIRIN DİYORUZ BİDE PARLA VE HÜMEYRANIN ONA YAPTIKLARI ÇIKSIN DİYORUZ VE KEREM NE ÇABUK REYHANI UNUTTU BENDEN BU KADAR ENAYİ DEĞİLİM BİDAHA YORUM YAPMİYACAĞIM

  1. Bildiģim kadarıyla yorumlar
   Okunmadan yayınlanmaz bide
   Yetkililer size nasıl yardım etmeliler Onuda yazarsanız
   Yardımcı olurlar

 8. elif mayista final yapacak

 9. Hic keremle sureyya sahneleri sahici değil. Asik gibi gozukmuyorlar.

 10. Iyi yapiyosun parla Hadı bakalım. Zaten nerden cikti ki bu Süreyya. Biri artik bu elifin resimini gösterse julideye. O gormustu elifi. Ama çok saçma. Hic merak edip sormuyor mu bu kiz nasıl biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.