Elif Dizisi 721.Bölüm Özeti 30 Nisan Pazartesi Elif 722. Bölüm 1 Mayıs Salı Fragmanı

Elif Dizisinin yeni haftada ekrana gelecek olan 721.Bölüm Özeti 30 Nisan Pazartesi günü yayınlanırken Elif 722. Bölüm özeti videosu 1 Mayıs Salı Fragmanı sizlere buradan sunulacaktır. Her bölümü ile ilgi görüp sevilen Elif dizisinde Melek ve Elifin kavuşma hikayesi merak edilirken sezonun sonuna doğru 5. Sezon merak edilmeye başlandı.

Elif’te 721. Bölüm 30 nisan pazartesi akşamı devam edecek, bu akşam Kerem ve Süreyya’nın arası biraz bozulacak. Buna sebep Parla yüzünden olacaktır. Tarık ise Melek’in izini bulmak için Veysel’i kullanmaya karar verir. Tarık’ın adamlarını karşısında gören Veysel onlara Melek’in yerini söyleyecek mi?

Elif’te 721. Bölüm 30 nisan pazartesi Özeti: Tarık’ın adamları Veysel’in etrafında dolanıp Melek hakkında bilgi almaya çalışır. Tarık Veysel’in evini öğrenip Melek’e ulaşmak ister. Öte yandan Rana Hümeyra’yla bir buluşma ayarlar. Hümeyra’nın Tarık’la arasının kötü olduğunu düşünürken, Hümeyra’nın keyifli hali onu şaşırtır. Bu durum onu aşırı kızdırır ve kıskandırır. Bunun üzerine Rana, Tarık’ın kendisini gerçekten sevip sevmediğini anlamak için Cem’le birlikte bir plan yapar. Rana’nın Cem’le birlikte düşündüğü plan tıkır tıkır işler ve Tarık Rana’nın oyununa gelir. Rana ve Cem’in olduğu yere gelen Tarık nasıl bir manzarayla karşılaşacak?

Elif’te 722. Bölüm 1 Mayıs Salı Özeti: Süreyya, Parla yüzünden Kerem’e karşı gereksiz çıkışından dolayı pişman olur. Kerem’in gönlünü alıp kendini affettirmek için ona bir sürpriz yapar. Bu sürpriz Kerem’i çok şaşırtır. Parla, Kerem’le Süreyya’nın arasında geçenleri öğrenmek için konağa gelir ve tesadüfen Süreyya’nın Kerem’e yaptığı sürprizi öğrenir. Süreyya’nın planı Kerem’le onu birbirlerine iyice yakınlaştırır. Süreyya için her şey yolunda gitmeye başlamışken hiç beklemediği bir anda hayatını etkileyecek bir teklif alır. Öte yandan Tarık Rana ve Cem’i birlikte görünce kıskançlıktan ne yapacağını şaşırır. Cem hazırladıkları plan doğrultusunda Rana’ya evlenme teklifi eder. Bu anlara şahit olan Tarık çılgına döner ve Rana’dan hesap sormak için evine gider. Fakat Tarık Rana’nın evindeyken hiç ummadıkları bir gelişme yaşanır. Yoksa Tarık ve Rana’nın ilişkisi gün yüzüne mi çıkacak?

Kerem, Parla’yı Çağlar’dan kurtarmak için ona Parla’nın sevgilisi olduğu yalanını söylemek zorunda kalır. Parla, kahramanca davranan Kerem’in bu sözlerinden çok etkilenir. Tüm bunlardan habersiz olan Süreyya ise Elif’e verdiği sözü tutup birlikte film gecesi yapmak için kolları sıvar. Parla’nın yanından ayrılıp konağa gelen Kerem, Süreyya ile Parla yüzünden gerilse de Elif sayesinde bu gerginlik kısa sürer.

Öte yandan Melek’in peşinde olan Tarık’ın adamları Veysel’e ulaşmayı başarır. Tarık’a Veysel hakkında bilgi veren adamlar, sonunda soluğu Veysel’in yanında alır. Bir anda hiç tanımadığı bu tehlikeli adamları karşısında gören Veysel ne yapacak?

Elif Dizisi yeni bölümleri ile kanal 7 de haftaiçi hergün devam ediyor. Elif dizisi 721.Bölüm Özeti fragmanı 30 Nisan Pazartesi günü ve sonraki bölümü ile Elif 722. Bölüm özeti videosu 1 Mayıs Salı Fragmanı buradan sizlere sunulacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 721.Bölüm Özeti 30 Nisan Pazartesi Elif 722. Bölüm 1 Mayıs Salı Fragmanı (5 Yorum)

  1. Elifin teyze hala amca dayi anane dedesi yokmu elif neden okula gitmiyo melegin ana babasi yokmu julidenin ana babasi incinin kimi kimsesi yokmu neden emihan teyzesi vildanla gorusmuyo yada julide neden vildanla hic gorusmuyo sacma degilmi kimi kandiriyolar

  2. ELİF Dizisi Parla Kerem Sürayye Aşk Kelbde Bağlı Parla Aşka Oyunla Addımlayır Sürayye İse Çoçukluk Aşkın Xeyalı İle Addımlayır Kerem Bunlardan Xebersiz Kerem’in Sadeçe Bir Aşkı Var İdi Reyhan Bu Aşkın Xeyaları Bele KAYIB Oldu Parla Sürayyeni Kerem’den Uzak Tutmak Üçün Elinden Geleni Yapaçak Arzu Melek’i Kenan’dan Uzak Tutduğu Kimi Yapaçak Sonunda İse Parlanın Gözü Yaşlı Kalaçak

Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2018