Elif Dizisi 723.-724. Bölüm Özeti Fragmanı 2 Mayıs Çarşamba 3 Mayıs Perşembe

Kanal 7 ekranlarında devam eden ve her bölümü ile oldukça merak edilen günlük dizi Elifte yeni bölümler merak ediliyor. Elif Dizisi 723.-724. Bölüm Özeti Fragmanı 2 Mayıs Çarşamba 3 Mayıs Perşembe günleri kaldığı yerden devam edecek. Elif Dizisi 723. bölümü ile 2 Mayıs Çarşamba günü Elif 724. Bölüm Özeti Fragmanı ile 3 Mayıs Perşembe günü kaldığı yerden devam ediyor.

Elif Dizisi 723. Bölüm Özeti Fragmanı 2 Mayıs Çarşamba: Tarık, hesap sormak için Rana’nın evine gittiğinde hiç beklenmedik bir gelişme yaşanır. Hümeyra’nın Rana’nın evine gelmesiyle Tarık ve Rana çok zor durumda kalır. Hümeyra’ya yakalanmamak için saklanan Tarık sıkıntılı anlar yaşar. Rana ise Tarık’ı rahatsız etmeyi başardığı için içten içe sevinir. Öte yandan Süreyya İngiltere’den önemli bir iş teklifi alır.

Tüm hayatını değiştirebilecek olan bu teklif Süreyya’yı büyük bir ikileme düşürür. Kerem’den ayrılmak istemeyen Süreyya’nın düşünceli hali Kerem’in dikkatini çeker ve onunla daha yakından ilgilenmesini sağlar. Bunu gören Vildan, Parla’ya haber verir. Parla da duruma müdahale etmek için konağa gelir ve planını devreye sokar. Parla’nın bu hamlesi Süreyya’nın Kerem’den uzaklaşmasını sağlar. Duydukları karşısında yıkılan Süreyya teklifi kabul edip İngiltereye mi gidecek.

Elif Dizisi 724. Bölüm Özeti Fragmanı 3 Mayıs Perşembe: Parla’nın Çağlar’la yapmış olduğu plan işe yarar ve Süreyya, Kerem’le Parla’nın sevgili olduklarını düşünmeye başlar. Kerem’e karşı olan hislerinin tek taraflı olduğunu anlayınca çok büyük hayal kırıklığı yaşayan Süreyya darmadağın olur. Parla Çağlar’ın tehlikeli bir adam olduğunu konaktaki herkese inandırır ve onların koruması altına girmek için kendini acındırır.

Süreyya, Kerem ve Parla’nın sevgili olduklarını zannettiği için kendini Kerem’den uzaklaştırmaya çalışır. Süreyya’nın kendinden uzaklaşması Kerem’i endişelendirmeye başlar. Kerem, Süreyya’nın tavırlarını anlamlandıramadığı için onunla konuşmak ister. Fakat onu şok eden bir durumla karşılaşır.

Elif Dizisi 723.-724. Bölüm Özeti Fragmanı 2 Mayıs Çarşamba 3 Mayıs Perşembe günleri kaldığı yerden kanal 7 ekranlarında devam edecek. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle dizimiz hakkında yorumlarınızı aşağı yazın lütfen.. Elif Dizisi bu sezon final mi yapmalı sezon finali mi? Yorumlarınızı bizim için çok değerli lütfen sizde yazın fikrinizi..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 723.-724. Bölüm Özeti Fragmanı 2 Mayıs Çarşamba 3 Mayıs Perşembe (10 Yorum)

  1. Final yapin artik sacmaligin dibi hic saygisi yokmu yetkililerin hala 4 yildir bu sacmaliga devam okula gitmeyen bi cocuk bu dizide akraba diye bisey yok keremin dayi amca hala teyze diger tum oyuncularinda hic ama hic kimseleri yok❗❗❗❗bu nasil is anlamadim cevap…. izliyiciyi enayi yerine koymusunuz bukadarrrr cok ofkeleniyorum

  2. Doğrusu her hafta başka bu hafta hepten oyaladiniz bizi. Ne yeni bisey oldu nede izlenilecek heyecan. Ayni sahneler. Kerem Süreyya aski gerçekci olmuyo. Lütfen hic degilse julide ve şafak oyretmenden biseyler gosterin. Onların aski gerçekci gozukuyo. Ben anlamiyorum sureyyanin hərseye tepkisi ayni, bi yuzunde ifade olsun, bir heyecani yuzune yansisin. Hep ayni – yaaaaa kereeeem. Hep tepki bu. Yuzde de bi ifade yok

  3. Sureyya artik gitsin diziden ayrilsin artik gercekten sureyya cok sıkıcı ve itici gercekleri soylemek gerekirse sureyya dizidiye geleli guzelim diziyi bahfettiniz ya artik reyhan diziye geri donsun artık diziye renk katsn can katsn reyhan di getcektente reyhan diziye heyacan veriyordu renk veriyordu lutfen reyhan dixiye geri donsun artik sureyya diziden ciksin artik uzgunuz biz sureyyaha yi istemiyoruzzzzz

  4. INŞALLAH ELİF VE MELEK KAVUŞUR VE KEREMLE REYHAN DA KAVUŞUR YÖNEYMEN ABİ LÜTFEN BİZE SÜRPRİZ YAPIN REYHANI ÇAĞIRIN

    • Bence izleyici küsmedi, yine izlemeye devam ediyor ama artık bazı şeyler ilerlesin istiyor. Melek ile Elif kavuşsun artık ..oku çıktı..

Eklenme Tarihi: 1 Mayıs 2018