Elif Dizisi 728.-729. Bölüm Özeti (9-10 Mayıs) Fragmanı Video izle

Yeni bölümleri ile kanal 7 ekranlarında kaldığı yerden devam eden Elif Dizisi yeni yayınlanacak olan 728.-729. Bölüm Özeti (9-10 Mayıs) Fragmanı ve Videosunu izlemek için sitemize hoş geldiniz.Her zaman yaptığımız gibi sizlere en yeni özetleri sunmak ve elif dizisi hakkında merak edilen özetleri daha fazla sunmak için sizlerle paylaşacağız.

Süreyya hayatıyla ilgili en önemli kararların arefesindedir. Çünkü alacağı karar kendisi kadar Keremi de ilgilendirmektedir. Süreyya son gelişmelerden sonra Kerem’in kendisinden iyice uzaklaştığını ve onunda ilgilenmediğini düşünmeye başlar. Kerem hakkındaki fikirlerinden dolayı Hayal kırıklığına uğrayan Süreyya nasıl bir karar alacak? merakla bekliyoruz.

Elif Dizisi 728.-729. Bölüm Özeti (9-10 Mayıs) Fragmanı Video izlemek için dizihaberi.tv sitesindeki yerini aldınız sa sizlere özeti sunmaya devam edelim. Çağlar’ın Parla’ya vurduğunu ve onu darp ettiğini öğrenen Kerem hemen harekete geçer ve Parla’yı doktora götürmeye karar verir. Ancak Parla asıl makadının ortaya çıkmasından çok endişelidir.

Söylediği tüm Yalanlarının gün yüzüne çıkmasından ve bunların kendisine dönmesinden çok korkan Parla doktor kontrolünden biran evvel kurtulmaya çalışır. Doktorun yapacağı muayeneyi bir şekilde atlatmayı başaran Parla hiç vakit kaybetmeden yalanlarına devam eder.

Kerem ise herşeyden habersiz ve bilgisizce Parla’ya destek olmaya çalışır ve onun yanında kalarak yalnız bırakmayıp beraberinde konağa getirir. Parla’nın üzerinde titreyen ve onu korumacı bir davranış sergileyen Kerem’in yaptıklarını gören Süreyya belli etmemeye çalışsa da hem kıskanır hemde çok üzülür. Süreyya’nın üzüldüğünü anlayan Vildan ise durumu iyice acite ettirip, Kerem’in Parla’ya destek olmasını abartır ve Süreyya’ya durumu farklı aksettirir.

Elif Dizisi 728.-729. Bölüm Özeti (9-10 Mayıs) Fragmanı Video izle

İzleyici Yorumu: Gercekten sureyya artik dizisiden ciksin artik rana tarigin planlarini ogrensin artik tarigin adamlari yakalansin hapse girsin artik reyhan diziye geri donsun srtik cunku getcekleri soylemek gerfkiyorsak reyhan diziye daha heyacan daha sevkli ve diziye daha cok yakisiyor kerem ve reyhan birbirlerine daha cok yakusiyorlar humeyra tarigin butun pisliklerini ogrensin artik masife tariktan once melegi bulsun artik mustafa elufi konakta gorsun artik julide butun gercekleri safaga anlatsin artik reyhan diziye geri donsun artık diziye renk heyacan veriyo sureyya diziden ciksin artik diziden gitsin artik..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 728.-729. Bölüm Özeti (9-10 Mayıs) Fragmanı Video izle (2 Yorum)

  1. EVET YA SÜREYA ÇIKSIN ARTIK ÇÜNKÜ BIKTIK REYHAN DİZİYE GERİ DÖNSÜN REYTİNGLERİ GÖRECEKSİNİZ

  2. Gercekten sureyya artik dizisiden ciksin artik rana tarigin planlarini ogrensin artik tarigin adamlari yakalansin hapse girsin artik reyhan diziye geri donsun srtik cunku getcekleri soylemek gerfkiyorsak reyhan diziye daha heyacan daha sevkli ve diziye daha cok yakisiyor kerem ve reyhan birbirlerine daha cok yakusiyorlar humeyra tarigin butun pisliklerini ogrensin artik masife tariktan once melegi bulsun artik mustafa elufi konakta gorsun artik julide butun gercekleri safaga anlatsin artik reyhan diziye geri donsun artık diziye renk heyacan veriyo sureyya diziden ciksin artik diziden gitsin artik

Eklenme Tarihi: 8 Mayıs 2018