Elif Dizisi 733.-734. Bölüm Özeti (16-17 Mayıs) Fragmanı – Parla Yatalak Olur

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak konusu olan Elif dizisinde yeni bölümler iyice merak konusu olmaya başladığı gibi sezonun sonuna doğru Elif’te yaşanacaklar sezon finali öncesi merak konusu oldu. Son yaşanan kaza sonrasında Parla’nın bir daha yürüyemeyeceğini öğrenen Kerem yıkılır. Hiç beklemediği bir zamanda başına gelenleri Parlaya nasıl söyleyecekti Kerem.. Bu haberi Parla’ya vermek zorunda kalan Kerem acaba ne yapacak?

Kaza geçiren Parla apar topar ameliyata alınır. Kerem ameliyathane kapısında doktorun kendisine bilgi vermesini bekler. Ameliyatı yapan doktor Kerem’e hiç beklemediği bir haber verir. Kerem kazada ağır yaralanan Parla’nın omur iliğinin zedelendiğini ve artık hiç yürüyemeyeceğini öğrenir. Bu haberle şok olan Kerem’i Süreyya teselli etmeye çalışır. Suçluluk duygusuyla kahrolan Kerem, Parla’ya bir daha yürüyemeyeceğini söylemek zorunda kalır. Kazanın gerçekleşmesinde payı olduğunu düşünen Kerem bu yükü daha fazla taşıyamaz ve Süreyya’ya anlatır. Parla artık yatalak bir hayat geçireceğini öğrenince ne yapacak?

 

Elif 733. Bölüm Özeti 16 Mayıs Çarşamba günü kanal 7 ekranlarında yayınlanırken bir sonraki bölümde perşembe akşamı yayınlanacak. Elif 734. Bölüm Özeti 17 Mayıs perşembe günü fragmanı ve özeti ile dizihaberi.tv sitemizde kaldığı yerden devam ediyor olacak.

Bence kerem vicdan azabından dolayı parlayla evlenmeye karar verir biraz zaman geçtiğinde Parla yürüyecek ama kimseye tekrardan yürüdüğünü söylemiyecekki keremle evlenebilsin sonra kerem bir şekilde farkedip sonunda parlayla evlenmekten vazgeçecek ve parlanın kötü bir insan olduğunu anlayacak ama umarım iş işten geçmiş olmaz..

Elif Dizisi 733.-734. Bölüm Özeti (16-17 Mayıs): Aslında bahaneler arayıp Süreyya ile Keremi birbirinden uzaklaştırma niyetinde olan Parla gerçekten kaza yapıp yürüyemeyecek duruma gelince işler karışır.. Kaza geçiren Parla apar topar ameliyat edilmiştir ve Kerem ameliyathane kapısında doktorun kendisine bilgi vermesinden sonra artık onun kesin olarak yatağa bağlı kalacağını anlamıştır.

Ameliyatı yapan doktor Kerem’e hiç beklemediği bir haber verir. Kerem kazada ağır yaralanan Parla’nın omur iliğinin zedelendiğini ve artık hiç yürüyemeyeceğini öğrenir. Bu haberle şok olan Kerem’i Süreyya teselli etmeye çalışır. Suçluluk duygusuyla kahrolan Kerem, Parla’ya bir daha yürüyemeyeceğini söylemek zorunda kalır. Kazanın gerçekleşmesinde payı olduğunu düşünen Kerem bu yükü daha fazla taşıyamaz ve Süreyya’ya anlatır. Parla artık yatalak bir hayat geçireceğini öğrenince ne yapacak?

İzleyici Yorumları: Parla numaradan kaza yapacakdi gercekden yapdi cakirge bir ziplar iki ziplar uc ziplar ve sonunda belasini bulur… Şimdi bunun vicdan azabiyla evlenir bosanamazda parladan. bi bakmissin iyileşir ve numarasini devam ettirir ve böylece bu dizi 10 sene daha sürer..
Ne yapalım canım sakat kaldı sa Etme Bulma Dünyası bunun ailesi yok mu gelsin Onlar ilgilensin ne diye Kerem’e duygu sömürüsü yapıyor İyice saçmalık..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 733.-734. Bölüm Özeti (16-17 Mayıs) Fragmanı – Parla Yatalak Olur (9 Yorum)

  1. bence Parla’nın yeni bir oyunu.kereme yakınlaşmak için doktorlarla anlaşıp felç numarası yapılıyor olmasın..

  2. Keremin Süreyya ile evlenmesini istiyorum ve Melek ile Elifin artık birbirine kavuşmasını istiyorum mutluolsunlarartık

  3. ARTIK SUREYYA DİZİSİDEN CIKSIN ARTIK REYHAN DİZİSYE GERİ DÖNSÜN ARTIK HÜMEYRA TARIGIN CEVİRDİĞİ BÜTÜN PİSLİKLERİNİ ÖGRENSİN MUSTAFA KONAKTA ELİFİ GÖRSÜN ARTIK CEM POLİSE GİDİP HERSEYİ ANLATSIN TARIĞIN ADAMLARNI HAPSE GİRSİN REYHAN DİZİYE GERİ DÖNSÜN SUREYYA DİZİSİDEN CIKSINNNNNNNNNNNN

  4. Artık izlemek istemiyorum çok sacmaladi annesine kavusamiyor elif birde perle çıktı sanki ailesi yok izlenecek gibi deyil artik

  5. Sureyyaha ne zaman gidecek bu diziden artik sureyyaha yi dizide gormek istemiyoruzzz artik cem tarigin adamlarini polise sikayet etsin ve tarigin adamlari hapse girsin artik humeyra tarigi yakalasin artik humeyra butun gercekleri gorsun artik mustafa konakta ekifi gorsun artik sureyya diziden ciksin artikkkkk

    • Sureyya neden gitsin ki kereme çok güzel yakışıyor. Ne yani o gitsin yerini parla cadisimi alsın.he süreyya gidecek ise o zaman reyhan gelsin. Reyhan gidince zaten filmin tadı kacmisti

Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2018