Elif Dizisi 737.-738. Bölüm Fragmanı Özeti (22-23 Mayıs) Tüyoları

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak konusu olan Elif Dizisi 737.-738. Bölüm Fragmanı Özeti (22-23 Mayıs) Tüyolarında neler olacak neler yaşanacak izleyip göreceğiz. Keremin Parlaya çok üzülüp kendini affetmemesi sonrasında vicdan azabı hissedip karakola gittiğini izlemiştik son bölümde. Peki sonrasında neler oldu.

Elif Dizisi 738. Bölüm Özeti:Veysel Melek’i Tarık’ın adamlarının elinden kurtarır. Fakat Melek’in telefonuyla hızlıca yanına gitmek isteyen Veysel hiç olmadık birinin arabasına biner. Parla Çağlar’ın tehditi karşısında şok olur ve Kerem onu görmeden hastaneden gitmesi için yalvarır. Çağlar, Kerem gelmeden hastaneden çıkar fakat Parla Çağlar’ın kendisini rahat bırakmamasından korkar.

Öte yandan Melek’i Tarık’ın adamlarının elinden kurtaran Veysel ise onu güvenli bir yere saklar. Acilen hastaneye kaldırılan Tülay’ın yanına gitmek üzereyken Melek arar. Saklandığı yere birtakım adamların geldiğini söyler ve Veysel Melek’in yanına geri dönmeye karar verir. Tarık ise Melek’e dair bir iz bulabilmek için mahalleye gider ve yolda Veysel ile karşılaşır. Araç bulamayan Veysel bir an önce Melek’in yanına gitmek için daha önce hiç görmediği Tarık’ın arabasını durdurur. Tarık’ın kim olduğunu bilmeyen Veysel yaptığı hatayı fark edecek mi?

Elif Dizisi 737. Bölüm ÖzetiParla ne yapıp ne edip Kerem’in hapse girmesini önler. Çağlar ise Parla’yı oynadığı oyunları Kerem’e anlatmakla tehdit eder. Bu durumda iyice sıkışan Parla Çağlar’dan kurtulabilecek mi? Tarık’ın adamları Melek’i kaçırmak üzereyken Veysel gelir ve adamlarla mücadele ederek Melek’i kurtarır.

Parla ise karakola teslim olan ve kendini ihbar eden Kerem’den şikayetçi olmaz ve onun serbest bırakılmasını sağlar. Kerem ceza almaktan kurtulur fakat kendisini daha çok suçlu hissetmeye başlar ve daha çok Parla’nın yanında olmaya çalışır. Diğer yandan uzun zamandır Parla’yı bildiklerini söylemekle tehdit eden Çağlar bir anda Parla’nın odasına gelir. Çağlar’ı görünce şok olan Parla ona gerçekleri anlatmaması için yalvarır ve göndermeye çalışır. Parla onu Kerem gelmeden gitmeye ikna edebilecek midir?

Kerem Parlanın durumuna o kadar çok üzüldü ki adeta kendini affetmeyip karakolda aldı soluğu. Süreyya bile onu teskin edemedi ve Polis memurlarına olan biten her şeyi anlattı Kerem. Peki Polislerin kararı neler olacak? Süreyya Keremin bu denli üzülmesine de o çok üzüldü ve onun üzülmemesi için sözleriyle sakinleştirmeye çalıştı..

Diğer yandan Melek konağı temizlemek için Elifin metrelerce yakınında olmasına rağmen ona bir türlü kavuşamaz. Vildanın sert yüzü ve çirkin tavırları ile iyice bunalan Elif ve Melek artık birbirilerine kavuşmaları an meselesidir. Melek hasta olan Elife kendi elleri ile çorbalar yapmış ancak Elif  içip ilaç gibi gelen bu çorbayı annesinin yaptığından habersizdir.

Elif Dizisi 737.-738. Bölüm Fragmanı Özeti (22-23 Mayıs) Tüyoları

[fvplayer src=”https://dizihaberi.tv/wp-content/uploads/2018/05/Elif-736.-737.-Bölüm-fragmanı-özeti.mp4″ mobile=”https://dizihaberi.tv/wp-content/uploads/2018/05/Elif-736.-737.-Bölüm-fragmanı-özeti.mp4″ splash=”https://dizihaberi.tv/wp-content/uploads/2018/05/Elif-737.-738.-Bölüm-fragmanı-özeti.jpg” width=”500″ height=”300″]

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 737.-738. Bölüm Fragmanı Özeti (22-23 Mayıs) Tüyoları (6 Yorum)

  1. ELİF DİZİSİNDE SOYUK RÜZGARLAR YENE ESİR PARLA KÖTÜ PLANLARI KEREMİ HEBİSHANAYA SALDI BELE SANKİ PARLANIN AŞKI KALİB GELMİŞ KİMİ OLDU BU AŞK DEYİL OYUNDU SÜRAYYE GÖZ YAŞI İÇİNDE KEREM PARLANIN BÜTÜN PLANLARINDAN HABER TUTANDAN SONRA PARLA ÖZÜNÜ ÖLDÜSE İYİ OLAR ÇÜNKÜ REYHAN AŞKINIDA GÖZÜ YAŞLI KOYDU PARLA KEREM ÜÇÜN SADEÇE GÖZ YAŞIDI GİZLİ AŞKI ONA BELA GETİREÇEK SÜRAYYE AŞK ÜÇÜN HOŞ OLMASADA YENEDE KEREMİN AŞKI SAYILIR SÜRAYYE ÇOK ÜZÜLÜR UZAKLARA GETME PLANI DAYANAÇAK KEREMİN YANINDA KALAÇAK BÜTÜN PLANLAR KÖTÜLÜKLER ÜZE CIKAÇAK TARİKİN KÖTÜLÜKLERİ MELEKİN ELİFE BİRLEŞMELERİ TEZ BİR ZAMANDA OLAÇAK FİNAL SÖYLENTİSİ BÜTÜN SİRLERİN ÜZE ÇIKMASI DEMEK

  2. HERKES PES ETTİ ARTIK O SÜREYA DİZİSE OLDUKCA VE MELEK LE ELİF YADA MACİDE HANIM BİRBİRLERİNİ GÖEMEZLERSE YORUM YOK

Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2018