Elif Dizisi 748.-749.-750. Bölüm Özeti (6-7-8 Haziran) Fragmanı Neler Olacak Tüyoları

Kanal 7 ekranlarında Sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak konusu olmaya devam eden Elif dizisinde sezon finali öncesinde neler olacak merak konusu olmaya devam ediyor. Bu sayfada sizler için Elif 748.-749.-750. Bölüm Özeti (6-7-8 Haziran) tarihlerinde neler olacak neler yaşanacak bu konularda bilgiler ve tüyolar vermek istiyoruz..

Elif dizisi bu sezon Melek ile kızı Elifin acıklı bir kavuşma hikayesine dönen ve sonunda kavuştukları sahneler oldukça güzeldi, dizide bir başka kavuşma hikayesi ile Keremin Parla ve Süreyya arasına sıkışan gönül meselelerini detaylıca izlediğimiz ve 4. sezonun son haftalarına girdiğimiz yeni bölümlerde neler olacak neler yaşanacak oldukça merak ediliyor. Elif dizisinde sezon finali öncesinde 748.-749.-750. Bölüm Özeti sizlerle..

Elif Dizisi 748.-749.-750. Bölüm Özeti (6-7-8 Haziran) Tüyoları Son Gelişmeleri yaşanacakları sizler için buraya eklemeye devam edeceğiz. Elif Dizisi 748. bölümü ile 6 haziran çarşamba günü kaldığı yerden kanal 7 ekranlarında devam edecek. Elif dizisi 749. Bölüm Özeti (7 Haziran perşembe günü) Fragmanı ve Tüyoları ile Son Gelişmelerini sizlere buradan aktaracağız. Elif 750. Bölüm Özeti ise (8 Haziran cuma) günü ekranlara gelecek kanal 7 de..

Elif Dizisi 748.-749.-750. Bölüm Özeti (6-7-8 Haziran): Tarık kasayı ve Hümeyra’nın hisselerini çalarak Rana’nın evine yerleşir. Rana’yla dertleşmek isteyen Hümeyra onun yanına gittiğinde ise onu bir sürpriz beklemektedir. Elif Dizisi 748. Bölümde neler olacak özeti:  Elif’te bu akşam Hümeyra Tarık ve Rana’nın ilişkisini öğrenir. Birden sancılanıp hastaneye giden Hümeyra’yı nasıl bir haber bekliyor?

Elif 748. Bölüm özetinde: Dertleşmek için Rana’nın evine giden Hümeyra hiç beklemediği bir anda Rana ve Tarık’ın ilişkisi olduğunu öğrenir. Hümeyra yıkılmış bir halde onlarla yüzleşmek için peşlerine düşer. Karşılarına çıkıp hesap sormaya çok yaklaşmışken birden sancılanır. Öte yandan Tarık yurt dışına kaçma planına Rana’yı da ekler. Rana Tarık’ın bulunduğu zor şartlara alışmaya çalışsa da memnun değildir. Macide kızı Hümeyra’ya ulaşamayınca endişelenmeye başlar. Ertesi gün Hümeyra’nın nerde olduğunu öğrenen Macide soluğu hastanede alır. Fakat burada herkesi kötü bir sürpriz beklemektedir.

Melek tüm fedakarlığı ile Elif’i Tarık’tan korumak için onun şerrinden kurtarmak için konaktan gitmeye karar verir. Fakat son anda bu kararından vazgeçer çünkü onu yakında iken koruyup kollamak daha kolaydır. Macide ise kasanın boşaltıldığını görünce şok olur. Mustafa’nın ortalıkta olmamasının ve kasanın boşaltılmasının ardında Tarık’ın parmağı olduğundan şüphelenir. Macide, çocuklarından bunları gizlemeye çalışsa da Hümeyra annesinin düşüncelerinin bir kısmını öğrenir ve kocasını savunmaya geçer.

Öte yandan Tarık planını uygulamaya koyar. Hümeyra’nın hisseleri ve kasadaki paraları çalan Tarık Rana’dan yardım ister. Polislere yakalanmadan yurt dışına çıkmak isteyen Tarık Rana’nın evine gider. Annesiyle tartışıp morali bozulan Hümeyra ise Rana’yla dertleşmek ister. Hümeyra eve vardığında ise onu çok büyük bir sürpriz beklemektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 748.-749.-750. Bölüm Özeti (6-7-8 Haziran) Fragmanı Neler Olacak Tüyoları (7 Yorum)

  1. Aptal humeyra kibirli humeyra nefret ediyorum cunku insanlari kucuk goruyo elifi sevmiyo Allah hakkini getirdi

Eklenme Tarihi: 5 Haziran 2018