Elif Dizisi 751. Bölüm Özeti Fragmanı (11 Haziran Pazartesi) Tüyolar Neler Olacak?

Artık dizimizde sezon finali haftasına girdik peki gelecek bölümlerde bizleri neler bekliyor nasıl gelişmeler yaşanacak izleyenlerin karşılaşacakları sürprizler neler olacak. Tüm bu soruları merak edenler için Elif Dizisi 751. Bölüm Özeti Fragmanı (11 Haziran Pazartesi) Tüyolar Neler Olacak? konumuzu sizler için hazırladık.

Sevilerek izlenen ve her gün kanal 7 ekranlarında yayınlanan 11 Haziran pazartesi Elif Dizisi 751. Bölüm Özeti Fragmanı tüyoları ile karşınızdayız.. Elif’te yeni haftada neler yaşanacak Macide Tarık’ın nasıl kötülüklere karıştığını ve işlediği suçların farkına varıp onu polise şikayet eder. Peki Tarıkın tepkisi ne olacak? durumu farkedip önlem mi alacak yoksa kaçacak mı? Polis tarafından aranan Tarık ne yapacak?

Tarık polislerin kendisini aradığını duyunca kurtulmak için kaçış yolu arar. Tarık’ın yakalanmak üzere olduğunu duyan Melek ise kızıyla yeni bir hayat kurmanın hayallerini kurar.

Elif 751. Bölüm Özeti
Kerem polislerle birlikte Rana’yla Tarık’ın gizlendiği yeri bulup baskın yapar. Fakat gittikleri yerde onlardan iz bulamaz. Ekipler tüm civarı aramaya devam ederler. Tarık ve Rana her şeyden habersiz kaldıkları yere geldiklerinde polis sürpriziyle karşılaşırlar. Köşeye sıkışan Tarık ne yapacağını şaşırır. Öte yandan Jülide Elif’in yaşadığı haberini Tülay’a verir. Bunu duyan Tülay çok sevinir. Hümeyra ise anlattıklarıyla herkesi şok eder. Parla dahil tüm konak halkı ona destek olur. Polisin Tarık’ın peşinde olduğunu duyan Melek ise kızıyla yeni bir hayata başlamanın hayalini kurar. Melek’in hayalleri gerçek olacak mı?

Elif Dizisi 751. Bölüm Özeti Fragmanı videosu
Mustafa’nın izine ulaşamayan Macide Tarık’tan şüphelenir. Hümeyra’nın bebeğini kaybetmesinin ardında Tarık’ın parmağı olduğunu düşünen Macide olayın iç yüzünü öğrenmeye çalışır. Gerçekleri ortaya çıkarmak isteyen Macide Hümeyra’dan bildiklerini anlatmasını ister. Bunun üzerine konuşma tartışmaya dönüşür ve Macide Tarık’ın gerçekte tehlikeli biri olduğunu, Mustafa’nın katili olabileceğini söyler.

Bunları duyan Kerem ve Hümeyra ise şok olur. Hümeyra duyduklarından sonra yaşadıklarını anlatmaya karar verir. Bunun üzerine Kerem polislerle birlikte Tarık ve Rana’nın saklandıkları yere doğru yola çıkar. Polisler Tarık’ı yakalayabilecek mi? Elif Dizisi 751. Bölüm Özeti Fragmanı ile kaldığı yerden devam edecek. Her bölümünde merakın gittikçe arttığı elif dizisinin yeni bölümü hakkında sizlerde yorumlarınızı yazın lütfen..

Elif Dizisi 751. Bölüm Fragmanı (11 Haziran Pazartesi)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 751. Bölüm Özeti Fragmanı (11 Haziran Pazartesi) Tüyolar Neler Olacak? (8 Yorum)

  1. Sureyya artik diziden sonsuza denk cijsin artikk onu istemiyoruzzz sureyya ciksin artik dizisidennnnnnnmmn

  2. Evet artik sureyya diziden sonsuza denk ciksin artik.parla kereme yardim etsin semrtik psrla humeyranin hisselerini alsin reyhan artik konaga geri donsun parlanin tm dugun esnasinda kerem reyhani gorunce sok olsun ve reyhana geri donsun artik tarik pislik yakalansin artik.tarigin ve adamlari yakalansin artik ranada yakalansin artik.julide ve safak evlensinler artik maside artik melegi ogrensin artik

  3. Gerçekten bitsin artık ya uzadıkça saçmalıklar artıyor ve artık izlemek istiyorum final istiyoruz…

  4. EĞER GERÇEKTEN SEZON FİNALİ VARSA NE O KENDİNİ BEĞENMİŞ PARLA VE O YAPMACIK SÜREYAYI ÇIKARIN ÇÜNKÜ İKİSİDE BOŞ SADECE REYHAN HEM GÜZEL OYNUYOR HEMDE KEREME ÇOK AMA ÇOK YAKIŞIYORLAR NE OLUSUNUZ DUYUN BİZİ YÖNETMEN SEZONA GİRECEK GÜN REYHAN GİRSİN BI SÜRPRİZ YAPIN Kİ ARTIK İZLİYELİM DİZİYİ

  5. Artık bitsin bıktık ya herşey meydana çıktı daha niye uzatıyosunuz yapın final sezon finalide neymiş bitsiiiiin yönetici duymuyomu

  6. ELİF Dizisi Melek Elife Kovuşdu Tarikin Pislikleri Üze Cıkdı Hümeyre Tarikin Hayanatından Habardar Oldu Gözü Yaşdı Kaldı Bebek’in Kayıp Etmesi Onun Hayatın Solduraçak Özünü Ölüme Yakınlaşdıraçak Onun Gözünde Tarik Aşkı Çoçuğun Babası İdi Ançak Gözünün Kabağında Hayanet Vardı Rena Hayanetin Kölgesinde Humeyranın Karşısında İdi Humeyranı Üzen Sadeçe Bu İdi Tarik Umarım Kacaçak Meçidenin Konağından Yok Olaçak Melek Elif Siri Acılaçak Elif Dizisi Sezon Finalına Gözü Yaşlı Yolandı Final Söylediler Sezon FİNALI Cıkdı Karşımıza Elif Dizisi Umarım Yeniden Ekrana Kayıdanda Aşkla Kayıdaçak Reyhan Kerem Aşkı Olsa Dahada Gözel Olar Sürayye Parla Aşkı Diziden Uzak Olsun Reyhan Kerem Aşkı Diziye BEKŞ Olsun

Eklenme Tarihi: 8 Haziran 2018