Elif Dizisi 754.-755. Bölüm Özeti (14-15 Haziran) Fragmanı Parla Çağlar’a Ne Yapacak?

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Elif yeni bölümleri ve tüyoları ile kaldığı yerden devam ediyor. Her bölümü ile merak konusu olan dizide bu haftaki gelişmeler merakla bekleniyor. Elif Dizisi 754.-755. Bölüm Özeti (14-15 Haziran) Fragmanı Parla Çağlar’a Ne Yapacak? merak edenler için işte kısa özetimiz:

Macide Mustafa’nın beklenmedik bir biçimde ölüm haberiyle yıkılır. Parla ise her ihtimale karşı tehlikeye giren düğününü hızlandırmaya çalışır. Fakat Çağlar Parlanın oyunlarını ortaya çıkarmak ve planlarını gün yüzüne dökmek için konağa gelir. Parla Çağlar’a engel olabilecek mi? Yoksa Çağlar bildiği herşeyi anlatacak mı?

Elif dizisi 754. Bölümde neler olacak neler yaşanacak özeti:
Macide her yerde Mustafa’yı ararken onun ölüm haberini alınca çok sarsılır. Onu bu yola soktuğu için vicdan azabı duyan Macide Mustafa’yı Tarık’ın öldürdüğünü düşünür. Mustafa’nın yasını tutan Macide Kerem ve Parla’dan düğünü ertelemelerini ister.

Kerem bu isteği makul karşılasa da bir an önce evlenmek isteyen Parla öfkeden çılgına döner. Zor da olsa Kerem’i düğün yapmaya ikna eden Parla düğün hazırlıklarını hızlandırır. Fakat Parla her şeyin yolunda gittiğini düşünürken hiç ummadığı bir anda Çağlar çıkagelir. Tüm oyunlarının ortaya çıkmasından korkan Parla Kerem görmeden Çağlar’dan kurtulabilecek mi?

Elif Dizisi 754.-755. Bölüm Özeti (14-15 Haziran) Fragmanı Parla Çağlar’a Ne Yapacak? Çağlar konuşmasın diye Parla elinden geleni yapabilecek mi? Merak edilen yeni bölümleri ile kanal 7 de her akşam devam ediyor Elif dizisi. Elif Dizisi 754. bölümü ile 14 haziran perşembe günü 755. Bölüm Özeti (15 Haziran cuma) Fragmanı ile kanal 7 de devam edecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 754.-755. Bölüm Özeti (14-15 Haziran) Fragmanı Parla Çağlar’a Ne Yapacak? (6 Yorum)

  1. Nolur artik GITMESIN Süreyya. Parlanin oyunu ortaya çıksin. Ne cadı bir rol bu yaaa. Oturduğu yerde bile rahat duramiyor. Hic ders almadı hic. Hep Süreyya gitsin istiyordum ama GITMESIN nolur.

Eklenme Tarihi: 14 Haziran 2018