Elif Dizisi 761- 765. Bölüm Özeti Tüyoları ve Fragmanı (24-28 Eylül 2018)

Elif’te Yeni sezon yani 5. sezon oldukça hareketli geçmeye başladı. geçtiğimiz sezonlara göre reytinglerde de oldukça başarılı sayılan Elif dizisi diğer günlük dizilere göre oldukça iyi reyting sonuçları almaya devam ediyor. sevilerek izlenen Elif dizisi 761. bölüm özeti tüyoları ve fragmanı 24 Eylül 2018 Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında sizlerle buluşacak ama Onun öncesinde sitemizde sizlere bilgiler veriyorlar paylaşacağım.

Elif dizisi 765. bölüm özeti 28 Eylül Cuma Mahir şirketle ilgili kimsenin bilmediği çok gizli bir bilgiye ulaşır ve bu bilginin doğruluğunu araştırmak ister. Bunun üzerine üstü kapalı şekilde Kerem’in ağzını arar. Kerem’in yanı sıra Filiz’den de bilgi edinmeye çalışan Mahir şirketin sırlarını elde etmek için çabalar. Kıymet ise Kerem’le evlenebilmek için sabırsızlanan Parla’ya alttan alta akıl vermeye devam eder.

Melek yeni işine başlar ama onun için bu sürecin zorlu geçeceği daha ilk günden belli olur. Kerem ve Macide, Hümeyra için endişelenseler de Hümeyra korkularının üzerine gider. Fakat Kerem, Hümeyra için bir koruma ayarlamaya kararlıdır. Bu durumu Hümeyra’ya açıklamak isterlerken Hümeyra korumayla karşı karşıya kalır. Peki Hümeyra’yı çok şaşırtan koruma kimdir?

Elif dizisi 764. bölüm özeti 27 Eylül Perşembe:İşten çıkarılan Melek artık açlığa daha fazla dayanamaz ve yolda yere yığılır. Tesadüfen Melek’i gören Aslı ona yardım eder. Annesinin işsiz kaldığını öğrenen Elif tüm oyuncaklarını satıp ona destek olmaya çalışır. Jülide ve Şafak sonunda evlenme kararı alır. Şafak bu kararını annesine de bildirir. Oğlunun Jülide’yle evlenmesini istemeyen Leman çok öfkelenir. Konakta ise Tarık’tan gelen mektup Macide’yi dehşete düşürür. Tarık’ın gönderdiği fotoğrafı gören Macide Hümeyra için çok endişelenir. Korkusunu Kerem’le paylaşan Macide Hümeyra’yı korumak için önlemleri arttırmak ister. Hümeyra Kerem ve Macide’nin özel koruma teklifini kabul edecek mi?

Elif dizisi 763. bölüm özeti 26 Eylül ÇarşambaElif’te bu akşam Hümeyra Kerem’in ona özel bir koruma tuttuğunu öğrenir ve çok öfkelenir. Tam bu esnada konağa gelen bir zarf ise herkesi endişelendirir. Kerem’in şüpheleri doğru mu çıkacak?Emirhan evden kaçıp Şafak’ın yanına sığınır. Şafak Emirhan’la konuşurken Jülide de sokak sokak oğlunu arar. Elif annesinin işten çıkarıldığını duyar ve kendince bir plan hazırlayarak annesine yardım etmeye çalışır.

Parla ise Macide’yle konuştuktan sonra konağı terk etmeye karar verir. Bunu duyan Kerem kendisiyle bir an önce evleneceğini söyleyerek Parla’yı yatıştırır. Hümeyra Kerem’in kendisine bir koruma tuttuğunu öğrenince çok sinirlenir. Tarık’ın tehditleri sürerken hayatı tehlikede olan Hümeyra kardeşine kendisini koruyabileceğini söylese de Kerem ikna olmaz. Kerem ve Hümeyra tartışırken konağa gizemli bir zarf gelir. Macide zarfı açtığında neyle karşılaşacak?

Elif dizisi 762. bölüm özeti 25 Eylül SalıHümeyra Tarık’ın adamının saldırısına uğrar fakat hiç beklemediği biri tarafından kurtarılır. Kerem’in tuttuğu korumadan habersiz olan Hümeyra büyük bir badire atlatır. Melek yaşadığı para sıkıntısını Elif’e yansıtmamaya çalışır. Konakta ise Parla’nın davranışları Macide’nin gözüne batar ve Parla’nın artık konaktan ayrılmasının daha doğru olacağını düşünür. Macide’nin sözlerine bozulan Parla’yı ise Kıymet sakinleştirir ve Kerem’i kazanması için ona akıl hocalığı yapar. Kıymet’le iş birliği yapan Parla konakta kalabilecek mi?

Elif dizisinin 761. bölümünde Kıymet Parla’yı kullanarak Ondan faydalanır ve asıl amacı olan Haktanır ailesinin bilinmeyenlerini öğrenmeye çalışır. Elif’in annesi Melek ise okula başlayacak kızının okul alışverişini yapmak için hazırlanır. Avans almayı bekleyen Melek’i bekleyen sürpriz ne? Melek zor duruma düşecek mi yoksa Elif’in okul masrafları için nasıl bir yol izleyecek hep beraber izleyip göreceğiz.

Konak’ta Parla herkesi olumsuz etkilediği gibi hizmetçi ile arasındaki sorunlardan sonra hizmetçi işi bırakmış ve Konağı terk etmiştir. onun gitmesinden sonra Parla ve kıymet birlikte hareket etmeye başlarlar. Aslında Parla’nın huysuzluklarından dolayı hizmetçi işi bırakmıştır. Kıymet amacına ulaşabilmek için tarlanın ağzından her türlü lafı kolayca yapabilmektedir.

Elif Dizisi 761- 765. Bölüm Özeti tüyoları

Elif Dizisi 761- 765. Bölüm Özeti Tüyoları ve Fragmanı (24-28 Eylül 2018)

Amacına ulaşmak için Kıymet öğrenmek istediği her şeyi Parla’dan rahatlıkla öğrenip sinsi planlar hazırlamaya başlar. aslında Parla gözü açık gibi görünse de oldukça saf bir yanını olduğunu da Böylelikle izleyiciler görmüş oldu.

Elif Dizisi 761- 762. Bölüm Özetinde  Aslı öğretmen Elifi çok sevmekte ve onun mutlaka okula başlaması istemektedir. Elif’in okula başlayabilmesi için bir çare bulur ve Elif’i gizlice okula getirir müdürden saklayarak Elif’i yeğeni olarak derslere almaya karar verir. artık Elif okulda öğrencidir ve Aslı öğretmen ile birlikte derslerini yapmaktadır.

Aslı öğretmenin bir sürprizi de vardır. Elif’e hediye aldığı formayla kapıyı çaldığında Melek de Elif de gözlerine inanamaz. Çünkü artık Aslı öğretmenin kendisi için yapmış olduğu türlü iyiliklerden birisini daha görmüştür. Tam ümidini yitirmişken okula gidebileceğini öğrenen Elif’i heyecan sarar. Melek ise kızının okul alışverişini yapmak için avansını almayı bekler. Fakat Melek’i hiç ummadığı bir sürpriz beklemektedir. Melek avansını almak isterken neyle karşılaşacak?

24-28 Eylül 2018 Elif Dizisi 761- 765. Bölüm Özetleri

Elif ile annesi meleğin Özlem, evlat sevgisiyle birlikte aşkın da geçtiği zorlu yolları bir bir bölümler halinde ekrana getiren Elif dizisi Kanal 7’de kaldığı yerden 24 Eylül 2018 Pazartesi günü 761. bölümü ile devam edecek. Elif dizisi 25 Eylül 2018 Salı günü 762. bölümü ile, daha sonra da 25 eylül çarşamba günü 763. bölümüyle kanal 7’de ekrana gelecek olan Elif dizisinin 26 Eylül Perşembe günü 764. bölümü, 27 Eylül Cuma günü ise haftanın son gününde 765. bölümü ekranlara gelecek.

Elif dizisi ile ilgili tüm haberleri tüyoları ve özetleri burada sizlere yazmaya devam edeceğiz. yeni gelişmeler oldukça yeni özetler geldikçe fragmanla birlikte bu konumuzun içine yazarak hafta boyunca sizlere bilgi vereceğiz. Elif dizisi 761- 765. bölümlerin özeti tüyoları ve fragmanları 24 – 28 Eylül 2018 tarihleri arasında sitemizden takip edebilirsiniz. sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak bize destek olun lütfen.

Elif dizisi 761. bölüm özeti 24 Eylül Pazartesi:  Ekranların uzun soluklu dizisi Elif’te bu akşam Melek işten çıkarılır. Hümeyra ise teyzesinin çevirdiği oyunları anlamak isterken tehlikeli bir duruma düşer. Hümeyra bu tehlikeyi atlatabilecek mi? Melek kızının okul alışverişini yapmak için avans almak amacıyla patronuyla konuşur. Fakat patronu Melek’i işten çıkardığını söyleyerek onun tüm hayallerini yıkar. Maddi durumu iyice kötüleşen Melek çaresizce iş aramaya başlar.

Konakta ise Kıymet hasta olduğunu söyleyip Hümeyra’ya kendini acındırarak konaktaki yerini garantiye alır. Teyzesinin hasta olduğuna inanamayan Hümeyra delil peşine düşer. Kıymet’in hastalığının ne olduğunu öğrenmeye çalışan Hümeyra aldığı cevaplardan tatmin olmaz. Kerem ablasının can güvenliği için herkesten gizli ona özel bir koruma tutar. Her şeyden habersiz olan Hümeyra hiç beklemediği bir anda büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalır. Hümeyra’yı bekleyen kötü sürpriz ne?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 761- 765. Bölüm Özeti Tüyoları ve Fragmanı (24-28 Eylül 2018) (5 Yorum)

  1. kore dizileri 19 00 olarak ayarlanmalı çocuk oyuncagı deyil artık bir karar verin ya hafta içi yada kore dizilerini kaldırın insanlarla alay etmeyi bırakın bu saygısızlıktır

  2. siz bu elif dizisini yeni bölüm 20 00 yazmışsınız sizden özel bir rica 19 00 korean dizileri ola bilirmi sadece hafta içi

  3. Keremde salak nedense iyiler hep salak bu dizide finalllllll milletide salak enayi yaptiniz bu sacmaliklarla

  4. madem süreyya diziden tamamen ayrıldıda yerine reyhan karekterini canlandıran çağla şimşeğü geri cağırın madem reyhan öyle geri dösünki herkesi şaşırsın bençe reyhanı geri çağırmalısınız çünkü biliyorumki reyhan sümriz bir şekilde gelirse biliyorumki konakda herkes mutlu olacakdırki öncelikle kerem önce çok şaşıracakdır ve sona çokmutlu olacakdırkisüreyyayı unutacakdır ve reyhan kerem aşkı kaldığı yerden devam etsin böyle bir şey yaparsanı dizinin reydikleri daha fazla yükselecekdir çünkü bundan eminim teşekür ederim sağolun

  5. ❤️ELİF❤️DİZİSİ DİZİNİN DADI DUZU KALMADI YENİ DÜŞMENLER MEÇİDENİN YUVASINDA MEÇİDENİN BAĞRINA BASDIĞI SEVGİYNEN SURAYYENİN OTAĞINA YERLEŞDİDİYİ HANIM DÜŞMEN MEÇİDE HECDE MUTLU OLMAYAÇAK HÜMEYRANIN GÖZ YAŞLARI KELBİNE AKIR DÜŞÜNÇELERİ KARIŞIK SANKİ KECMİŞDEN SEVGİ PARÇALARI KALIP YUVASINDA HÜMEYRANIN YUVASINDA SEVGİ YOK YUVASINDA KEM VAR YUVAYA DÜŞMEN DAKİL OLDU YUVADA SEVGİ KALMADI KEREMİN AŞKI BİTDİ PARLANIN AŞKI KALİP GELDİ PARLA MUTLU KEREM MUTSUZ ELİF OKUL HAYALINDA MELEK İSE DÜŞÜNÜR ELİF OKULA YOLANAÇAK AMA SEVGİSİZ KORKUYNAN MELEK MUTSUZ ELİF MUTLU OKULA GETME SEVGİSİYNEN YAŞAYIR ŞEFEK MUTLU OLMAK İSTEYİR ÇÜLİDEYNEN EVLENMEK İSTEYİR UMARIM ANESİ PLAN YAPIB ONLARI AYIRAÇAK DİZİ AŞKSIZ SEVGİSİZ DAVAM EDİR ELİF DİZİSİNDE YENİ HEKAYE SEVGİSİZ DİZİNİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ AŞKINIZ SEVGİNİZ BOL OLSUN❤️ELİF❤️DİZİSİNDE

Eklenme Tarihi: 21 Eylül 2018