Elif Dizisi 771.-772.-775. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları (8-9-12 Ekim) Kanal 7

Elif dizisi 771. bölüm 8 ekim 2018 Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. yeni bölüm özetini de neler olacak kısaca baktığımızda Elif 8 Ekim Pazartesi günü yeni yayınlanacak olan 771 bölümde Aslı Melek in evini kiralayarak onlara yardım etmek ve ihtiyaçlarını gidermek ister. ev sahibi ise bu durumdan oldukça memnuniyetsiz bir şekilde Elif’i çıkaramadığı için yiyecek kızıp öfkelenir. Diğer taraftan şirkette yapılan büyük bir toplantı ve Bu toplantıya katılan bir kişi herkesin dikkatini çekmiştir.

ELİF 774. BÖLÜM ÖZETİ 11 EKİM Aslı, Melek’i ve Elif’i soran adamın onlar için tehlikeli olduğunu düşünerek bildiklerini adamlardan gizler. Başlarına bir şey geldiğinden endişelenip polise giden Aslı, Melek’in resmi olarak ölmüş göründüğünü öğrenir. Melek ve Elif ise evden uzakta başlarına bela olan kötü niyetli bir adamdan kurtulmaya çalışır. Kerem en kısa sürede Rana’yı holdingden gönderme peşindedir fakat Rana’nın gitmeye niyeti yoktur. Rana, holdingde güçlü olduğunu söyleyerek Mahir’i kendi tarafına çekmek için uğraşır. Konaktakiler de Mahir’i yemeğe davet edip onu kendi yanlarına çekmek ister. İki taraf arasında kalan Mahir kimin yanında olacak?

ELİF 773. BÖLÜM ÖZETİ 10 EKİM ÇARŞAMBA: Melek, Tarık’ın adamlarının kendisini aradığını düşünerek izini kaybettirmeye çalışır. Hümeyra ise Rana’nın planlarını tersine çevirmek için harekete geçer. Kerem ablasının bu kararına destek olacak mı? Elif ve Melek kendilerini arayan kişinin Tarık’ın adamı olduğunu düşünüp ondan kaçmaya çalışır. Artık eve dönemeyeceğini düşünen Melek kalacak bir yer arar. Melek’i arayan adam ise Aslı’nın peşinin bırakmaz ve onların yerini öğrenmeye çalışır.

Melek ve Elif’in geçmiş hikayesini bilmeyen Aslı onlar hakkında bilgi vermekten çekinir. Hümeyra ise kendisi yüzünden holdingin işlerinin berbat olmasını istemez ve Rana’nın iş dolayısıyla yeninden hayatlarına girmesi ihtimaline karşı önlem alır. Kerem’den iş anlaşmasını Rana ile birlikte imzalamasını ister. Kerem ablasının isteğini yerine getirip Rana’nın yeniden hayatlarına dahil olmalarını göze alacak mı?

Elif dizisinin 771. ve 772. bölümleri heyecan dolu sahneleri ve tüyoları ile Kanal 7 ekranlarında devam ediyor. Yeni bölümlerde neler olacak sorusuna hemen cevap verelim. Elif 771. bölümde Melek oturduğu evin yeni kiracısının kim olduğunu merak ederken onun Aslı olduğunu görünce çok mutlu olmuştur. Ev sahibi ise Aslı ve Melek in birbirini tanımalarından dolayı hiç hoşuna gitmeyen bir durum karşısında adeta çok olmuştur. Aslı’nın yapmış olduğu bu hamleyle Melek in belalı ev sahibinden kurtulmasını sağlamış ve onu rahatlatmıştır.

Elif Dizisi 771.-772.-775. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları (8-9-12 Ekim) Kanal 7

Elif Dizisi 771. Bölüm Özeti 8 Ekim Pazartesi: Elif’te bu akşam Haktanır ailesini büyük bir şok bekler. Uzun zamandır ortalıkta görünmeyen Rana holdingdeki büyük toplantıya gelir. Rana’yı gören Haktanır ailesi ne yapacak? Rana, tüm ailenin orada olduğu büyük holding toplantısına yaptığı ani baskınla tekrar ortaya çıkar. Rana, Haktanır ailesini ve Haktanır Holding’i sarsacak bir haberle geri döner.

Kerem’i ve Hümeyra’yı zor zamanlar bekler. Hümeyra, Rana’dan aldığı tatsız haberden sonra kendisini çok kötü hisseder ve holdingi terk eder. Fakat Levent onu yalnız bırakmamaya kararlıdır. Levent’in bu tavrı Hümeyra’nın ona güven duymasını sağlar. Mahir tarafında işler karışır, Rana’nın dönüşü onu da Haktanırlarla ilgili yeni kararlar almasına neden olur. Rana Haktanır ailesine nasıl bir zarar verecek?

Elif Dizisi 771.-772.-775. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları

Haktanır Holding Tekstil alanında da faaliyet göstereceği için büyük bir toplantı tertip etmekte ve bu durumdan dolayı Kerem oldukça heyecanlı bir psikoloji içindedir. Kerem yapacağı bir toplantıyla yeni faaliyet alanına yani Tekstil alanındaki yeni faaliyetlerini şirkette bir toplantı yaparak herkese duyurmak ister.

Şirketin hissedarlarından olan Macide ve Hümeyra da Kerem’in yapacağı Bu toplantıya katılmaya hazırlanmaktadırlar. Haktanır ailesi Holdingdeki bu toplantıya katılır ama bütün aileyi çok büyük bir sürpriz beklemektedir. Bu sürpriz toplantıya son anda gelen Hümeyra’yı da hayretler içinde bırakan kişinin kim olduğudur. Sizce son anda gelen sürpriz isim kim olacak?

Elif dizisi Son Bölümde Neler Olmuştu? Melek oturduğu evin yeni kiracısının Aslı olduğunu görünce şok olur. Aslı ve Melek’in birbirlerini tanıdıklarını anlayan ev sahibi ise bozguna uğrar. Aslı’nın bu hamlesi Melek’in belalı ev sahibinden kurtulmasını sağlar. Haktanır Holding tekstil alanında faaliyet göstereceği için Kerem çok heyecanlıdır. Bunu bir toplantıyla şirkette duyurmak ister. Şirket hissedarlarından olan Macide ve Hümeyra da toplantıya katılmaya hazırlanır. Haktanır Ailesi, holdingdeki toplantıya katılır ama bütün aileyi büyük bir sürpriz bekler. Toplantıya son anda gelen ve Hümeyra’yı hayrete düşüren kişi kim?

Elif Dizisi 771.-772.-775. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları (8-9-12 Ekim) Kanal 7

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 771.-772.-775. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları (8-9-12 Ekim) Kanal 7 (5 Yorum)

  1. siz biz izlemeyelim diye elinizden geleni yaptınız tebrikler gerçekten tebrikler o kadar basit siz tutturmuşunuz elif vay halinize bir kore dizisini adam gibi veremediniz verin artık dogru bir saate koyun yada kore dizisini kaldırın AMA ÇOK SEVDİK KORE DİZİSİNİ ARTIK NORMAL SAATTE VERİN GÜNÜ GÜZEL AMA 5 GÜN DAHA GÜZEL OLUR

  2. abo dizi dizideyil dallas yalan rüzgarı ayy lanet gele bari 19 00 kore saati yapsınlar da 1 saat olsada izlesek 21 20 15 00 17 00 22 20 ki 15 00 ve 17 00 daha uygun insanlar için ELİF…… BİR DİZİ
    YOU RE ALL SURRAUNDED. GU FAMİLY BOOK . GO BLACK COUPLE LOVE RAİN GOBLİN . LOVE 911.. LOVE VALİD.. FAİTH BOYS OVER FLOWERS .

  3. ELİF GEREKSİZ DİZİ 20 00 DAYSA YENİ BÖLÜM 19 00 KORE DİZİSİ OLSUN İYİCE ……..SINI ÇIKARDINIZ 17 00 15 00 OLARAK SAAT SEÇİN ARTIK

  4. ❤️ELİF❤️DİZİSİ KALDIĞI YERDEN DAVAM EDİR AMA YENİ BİR HEKAYE BAŞLANĞIÇI YOK❤️ELİF❤️MELEK TEHLÜKEDE OKULA GETMEK ELİFİN ARZUSU GETMEYİ ONA MUTLULUK BELE GETİRMİR KEREM BÖYÜK TEHLÜKEDE ŞİRKETE GELEN RENA OLAÇAK HÜMEYRA VE MEÇİDE BU DURUMDA PİS OLAÇAK HÜMEYRE RENA DÜŞMENDİLER KEREM BU DURUMDAN HOŞLANMAZ TARİKİN KECMİŞİ RENA HÜMEYRAYA EZAP VERMEK ÜCÜN HAYATLARINA DAKİL OLDU RENA ÖNÇEDEN HAZIRLANMİŞ PLANLA ŞİRKETE SAHİP OLMAK İSTEYİRDİ TARİK ONUN HAYATIN PARCASI DEYİLDİ ELİF DİZİSİNDE AŞK SEVGİ UZAK DİZİDE SADEÇE DÜŞMENLİK DAKİL OLDU MEÇİDENİN AİLESİNE YAKIN DÜŞMENLER DİZİDE ELİF ARKA PERDEYE KECDİ ELİF KÜÇÜK MELEK DİZİDE BÖYÜDÜ AMA DİZİNİN BAŞ KEHRAMANI YOK SON KEHRAMANI OLDU DİZİNİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ

Eklenme Tarihi: 5 Ekim 2018