Elif Dizisi 782.-785. Bölümde Neler Olacak Özeti Fragmanı Tüyoları (22-26 Ekim)

Elif Dizisi 781.-785. Bölümde Neler Olacak Özeti Fragmanı Tüyoları (22-26 Ekim) 2018 tarihlerinde kaldığı yerden devam edecek. Yeni bir haftada ekrana gelecek olan Elif dizisinde Elif Dizisi 781. bölüm 22 ekim pazartesi günü, 782. bölüm ise 23 ekim salı günü kanal 7 de ekrana gelmeye devam edecek. Elif Dizisi 783. bölüm özeti 24 ekim çarşamba, Elif Dizisi 784. bölüm ise 25 ekim 2018 perşembe günü yayınlanacak. Haftanın finalinde Elif Dizisi 785. bölüm 26 ekim cuma günü yayınlanacak ve bir hafta daha sona erecek.

Elif Dizisi 782.-785. Bölümde Neler Olacak Özeti Fragmanı Tüyoları (22-26 Ekim)

Elif’te bu akşam Aslı ve Kerem arasında büyük bir gerginlik yaşanır. Aslı bu gerginlik üzerine holdingi terk eder. Holdingde işler iyice karışır. Bu karışıklığı ise kimsenin beklemediği bir isim çözer. Aslı hala Kerem ile yaşadığı gerginliğin etkisinden çıkamaz. Birce ise Aslı’yı henüz tam olarak tanımamasına rağmen olanlardan sonra onun için üzülür. Bunun üzerine Kerem’den de izin alır ve Aslı’yı işe başlaması konusunda ikna etmek için evine gider. Akın da Birce’ye destek olmak için onu yalnız bırakmaz.

Aslı kapıyı açıp Birce ve Akın’ı karşısında görünce çok şaşırır. Birce, Aslı’nın işi kabul etmesi için dil dökse de Aslı kararlıdır. Kerem’in tavrından sonra o şirkette çalışamayacağını söyler. Akın ve Birce, Aslı’yı ikna edemeyip evden ayrılırlar. Melek ise Aslı’nın iş konusunda vermiş olduğu kararı tekrar gözden geçirmesi için onunla konuşur. Haktanır Holding’de işler birbirine girdiği anda ise hiç beklemedikleri biriyle karşılaşırlar. Peki bu kişi kim?

Elif Dizisi 783. Bölüm Özeti – 24 Ekim Çarşamba: Elif’te bu akşam Aslı, Haktanır Holding’ gittiğinde herkes onun asistan kadrosu için başvurduğunu düşünür. Elif’i okula yazdırmak isteyen Aslı ise talebinin onaylandığını zannederek holdingden ayrılır. Aslı yaşadığı karmaşanın farkına varabilecek mi? Şafak, Tufan’la Jülide’yi yan yana görünce yıkılır. Bu yüzden Jülide’yle arasına bir mesafe koyar. Şafak’ın bu tavrını Leman’la Alev fark eder ve mutlu olur.

Öte yandan Aslı, Haktanır Holding’e Elif’in belgelerini götürür fakat Kerem de dahil olmak üzere şirketteki herkes onun asistanlık işi için geldiğini zanneder. Kerem Aslı’yı görüşmeye aldığında, Aslı beklemediği sorularla karşılaşsa da ortada bir karışıklık olduğunu anlamaz. Kerem ve Aslı el sıkıştıklarında Kerem Aslı’yı asistan olarak işe aldığını zannederken, Aslı da Elif’in okul işlemlerinin başlatılacağını düşünür. Elif’in ise okula başlayacağı kesinleşir ve Melek de bu haberi Elif’e vermek için ona küçük bir sürpriz hazırlar. Elif çok mutlu olur. Aslı, Melek’in teklifini kabul edip onların evine taşınmaya karar verir. Aslı holdingdeki karışıklığı fark edebilecek mi?

Elif Dizisi 782. Bölüm Neler Olacak Özeti – 23 Ekim Salı:  Elif’te bu akşam Alev ve Tufan iş birliği yaparak bir plan hazırlar. Bu plan sonucunda Tufan ve Jülide’yi el ele gören Şafak yıkılır. Aslı ise Elif’in okula başlayabilmesi için Haktanır Holding’e gider fakat herkes onun iş başvurusu için geldiğini düşünür. Aslı holdinge geliş amacını açıklayabilecek mi? Şafak, Tufan’ı Jülide’nin yanı başında el ele görünce şok olur. Jülide’nin yanındaki bu adamın kim olduğunu çok merak etse de gidip sormaya cesaret edemez. Tufan, Alev’in planının işe yaradığını görünce ortaklıkları daha da sağlamlaşır. Leman’ın yanında duran Emirhan en sonunda Leman’ı atlatır ve evden kaçar. Leman’ın eli ayağına dolanır ve Emirhan’ı bulabilmek için sokaklara düşer.

Öte yandan Kerem şirkette bir stilistlik yarışması düzenleyeceğini söyler. Bunu duyan Akın’la Birce çok heyecanlanırlar. Aslı ev sahibiyle beklenmedik bir sorun yaşar. Bunun üzerine Melek de Aslı’ya bir teklifte bulunur ve kendi evlerinde kalabileceğini söyler. Elif ise okula kayıt olabilmek için hazırlıklara başlar. Aslı Elif’in okul belgelerini alıp Haktanır Holding’e gider. Fakat bir yanlış anlaşılma olur ve Aslı’yı asistanlık işi için başvuruda bulunanlardan biri zannederler. Aslı bu yanlış anlaşılmayı düzeltebilecek mi? Elif Dizisi 782. Bölüm Neler Olacak Özeti – 23 Ekim Salı özeti ve tüyoları böyleydi..

Elif Dizisi 782. Bölüm Neler Olacak Özeti – 22 Ekim Pazartesi:

Elif’te 22 ekim pazartesi akşam Aslı uzun bir aradan sonra yeni işine başlar. Aslının yeni işi Macide’nin yönetimindeki bir eğitim vakfıdır. Elifin Öğretmeni artık yeni işinde göreve hazırdır. Jülide ise Tufan’la tartışır ve çok kötü bir şekilde yaralanır. Jülide beklenmedik bu durum ile kendisini çok kötü hisseder, Hastaneye kaldırılan Jülide’nin durumu nasıl olacak acaba?

Okuldan ayrıldıktan sonra Aslı iş aramaya başlamıştır,  Macide’nin sahibi olduğu bir eğitim vakfını görür burada eğitim vermek için başvuru yapar. İş başvurusu doğru bir şekilde yapan Aslı bu vakıfta işe alınır. Vakfın sıradışı bir yer olduğunu, Eğitime önem veren bir vakıf olduğunu gören Aslı Macide’yle tanışır ve ondan Elif için yardım ister. Çünkü aslının aklının bir köşesinde Elif vardır hep.

Elif Dizisi 782.-785. Bölümde Neler Olacak Özeti Fragmanı

Elif Dizisi 782. Bölümde Aslı Elifi çalıştığı vakfa alabilecek mi?

Macide, Aslı’nın Elif için yardım istediğini bilmeden, küçük tanıdığının eğitimi için elinden geleni yapacağını söyler. Elif için okula gitmek artık bir hayalden ibaret olduğu için güzel haberi duyunca havalara uçar. Öte yandan Jülide, Tufan’ın saldırısına uğrar ve yere düşüp kafasını vurur. Tufan ne yapacağını bilemezken Alev yanlarına gelir. Tufan, Alev’in yardımıyla Jülide’yi hastaneye götürür.

Alev, Jülide’nin hastanelik olmasındaki gerçek sebebi öğrenebilmek için Tufan’ı sıkıştırır. Annesinin hastanede olduğunu bilmeyen Emirhan, çok endişelenir ve onu bulabilmek için dükkana gider. Bu esnada onu gören Şafak ise onu kendi evine gönderir. Şafak, Alev’den kısmen olanları öğrenir ve kahrolur. Jülide’nin yanında olmak için hastaneye gittiğinde Şafak’ı kötü bir sürpriz bekler.Elif Dizisi 782.-783.-784.-785. Bölüm Özeti Fragmanı

Elif Dizisi 781. Bölüm Fragmanı Özeti 22 Ekim Pazartesi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 782.-785. Bölümde Neler Olacak Özeti Fragmanı Tüyoları (22-26 Ekim) (7 Yorum)

  1. Haydi reyhan hayranları sizde çağrı yapın yönetmene o zaman nerde yorumlar tamam ya yaptığımız yorumlar nerde

  2. Evet ya keşke reyhan gelse çokmu zor reyhanı diziye geri çağırmak yönetmen abi ne olur bir sürpriz yapın seyirciye yavlarıyoruz ya

  3. kerem kendine özel kişisel asistan arıyoya bence kişisel asistan bence reyhan olmalı netendiye sorarsanız çünkü reyhan ünüversite okuyorduya bençe okulunu bitirmiş olsun bu yüzden keremin asistanı olsun böylece parlayla evlenmek sorunda kalmaz

  4. kerem kendine özel kişisel asistan arıyoya bence kişisel asistan bence reyhan olmalı netendiye sorarsanız çünkü reyhan ünüversite okuyorduya bençe okulunu bitirmiş olsun bu yüzden keremin a

Eklenme Tarihi: 22 Ekim 2018