Elif Dizisi 786.-790. Bölüm Özeti Tüyoları (29 Ekim – 2 Kasım) Fragmanları

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen ve oldukça iyi reytingler almaya devam eden Elif Dizisi 786.-790. Bölüm Özeti Tüyoları (29 Ekim – 2 Kasım 2018) Fragmanlarını buradan sizlere sunmaya devam edeceğiz. Her bölümü ile yeni heyecanları ortaya koyan ve izlenesi bir dizi haline gelen bazı haftalık dizileri bile geride bırakıp ciddi oranda izlenen Elif dizisinde yeni bir hafta nasıl geçecek bakalım.

Elif Dizisinin 786. bölümün özeti 29 ekim pazartesi günü Kanal 7 de ekrana gelecek. Elif Dizisi 787. bölüm özeti ise 30 ekim salı günü ekrana gelecek. Elif Dizisinin 788. bölümü özeti tüyoları ise 31 ekim   çarşamba akşamında sizlerle buluşacak. Elif Dizisi 789. bölüm özeti fragmanı ise 1 Kasım perşembe günü yayınlanacak. Elif haftanın finali ise 2 kasım cuma günü 790. Bölüm Özeti Tüyoları ve Fragmanı ile kaldığı yerden hafta boyunca devam edecek.

Elif Dizisi 786.-790. Bölüm Özeti Tüyoları (29 Ekim – 2 Kasım) Fragmanları Kanal 7 de..

Elif Dizisi 789. Bölüm Özeti Tüyoları 1 Kasım Perşembe: Elif’te bu akşam Melek Kerem sayesinde bir iş bulur. Aslı ise bu yüzden Kerem’e çok mahcup olur. Öte yandan Rana şirketle ilgili bir karar alır. Fakat Aslı bunu fark eder. Kerem Rana’nın oyununu bozabilecek mi? Parla katılacağı parti için çok heyecanlıdır. Parti hazırlıklarına başlar ama o kadar işin altından tek başına kalkmanın zor olduğunu söyleyince Kerem’in aklına bir fikir gelir. Aslı’nın Parla’ya yardımcı olabileceğini düşünen Kerem Aslı’dan yardım ister.

Aslı ise her ne kadar bu işi istemese de Melek’in işe başladığını gördükten sonra, Kerem’le ilgili söylediği sözler yüzünden mahcup olduğu için kabul eder. Öte yandan Hümeyra annesindeki unutkanlığın farkına varır. Macide’ye doktora görünmesini söyler ama Macide yanaşmaz. Kerem ve Rana işle ilgili gerilirler. Tartışma esnasında Kerem baskın çıksa da Rana kendi bildiğini yapmaya kararlıdır. Bir plan yapar ve bu planı Mahir’le paylaşır. Aslı Rana’nın çevirdiği gizli işi çözer ve Kerem’le paylaşır. Kerem Rana’nın planını bozabilecek mi?

Elif Dizisi 788. Bölüm Özeti Tüyoları 31 Ekim Çarşamba: Elif’te bu akşam Parla Aslı’yı görünce kıskançlık krizine girer. Melek ise büyük bir çıkmazın içine düşer. Aslı Melek’e yardımcı olabilecek mi? Parla, Aslı’yı görünce şirkette tanıştığı kişinin başka bir Aslı olduğunu anlar ve çok kıskanır. Bu karmaşayı öğrenen Kıymet Parla’yı sabırlı olması gerektiği konusunda onu ikna etmeye çalışır. Parla davetli olduğu bir partiye Kerem’le gitmek ister. Kerem teklifini kabul eder.

Şirkette ise Birce, Rana’nın ona verdiği görevi yerine getirirken başına bir aksilik gelir. Fakat Akın onu bu dertten kurtarır. Öte yandan Melek maddi sıkıntılar yaşar. Bunun farkında olan Elif annesine belli etmese de üzülür. Deri işi de iptal olunca çaresiz kalan Melek durumu Aslı’ya anlatır. Aslı da Kerem’in yardım edebileceğini düşünür. Kerem Aslı’ya ne cevap verecek?

Elif Dizisi 787. Bölüm Özeti Tüyoları 30 Ekim Salı: Elif’te bu akşam Aslı Haktanır Holding’de işe başlar. Aslı’nın evde unuttuğu dosyayı holdinge götüren Melek, Kerem’le karşılaşacak mı? Alev ve Tufan’ın hazırladığı plan işe yarar ve Şafak büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Melek’in evinde Elif’in okula başlayacak olması ve Aslı’nın yeni işinin heyecanı vardır. Parla, Kerem’in asistanı Aslı’yı daha görmeden kıskanmaya başlar. Parla Kıymet’in verdiği akılla holdinge Aslı’yı görmeye gider.

Aslı, yeni işinin vermiş olduğu heyecanla önemli bir dosyayı evde unutur. Bunu fark eden Melek Aslı’ya ulaşmaya çalışır ama başarılı olamaz. Parla, Kerem’in asistanı Aslı’yı görmek için şirkete gelir. Fakat beklenmedik bir karışıklık olur. Melek, Aslı’nın unuttuğu dosyayla birlikte şirketin yolunu tutar. Haktanır Holding’e giden Melek, Kerem’le karşılaşacak mı?

Elif Dizisi 786. Bölüm Özeti Tüyoları 29 Ekim Pazartesi kaldığı yerden devam edecek: Elif’te bu akşam Hümeyra Levent’i Tarık’ın adamlarının elinden kurtarır. Alev ise Jülide ve Şafak’ın arasını açacak bir plan hazırlar. Alev bu sefer amacına ulaşabilecek mi? Tarık’ın adamları Levent’in başına silahı dayar. Buna şahit olan Hümeyra Levent’i kurtarmak için elinden geleni yapar.

Elif Dizisi 787.-788. Bölüm Fragmanı Özeti

Levent ise Hümeyra’yı karşısında görünce çok şaşırır. Bu kötü olay vesilesiyle Hümeyra ve Levent birbirlerini daha yakından tanıma fırsatı bulur. Öte yandan Elif ve Melek, Aslı için küçük ama tatlı bir sürpriz hazırlar. Aslı yaptıkları sürprizi görünce çok şaşırır ve bir o kadar da sevinir. Jülide’nin taburcu olacağını öğrenen Emirhan havalara uçar. Leman ise Emirhan’dan ayrılacağı için içten içe burulur. Alev, Jülide ve Şafak’ı sonsuza dek ayırabilmek için Tufan’ı da dahil ederek bir plan yapar. Alev planında başarılı olabilecek mi?

Elif Dizisi 786.-790. Bölüm Özeti Tüyoları ile kaldığı yerden devam edecek yeni haftaya dair tüyo ve özetler geldikçe sizlerle paylaşılacaktır. Elif Dizisi 787.-788. Bölüm Fragmanı Özeti ve Tüyoları Kanal 7 de ekrana gelmeye devam edecek. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen…

Elif Dizisi 786.-789. Bölüm Fragmanı Özeti tüyoları 29 ekim

Elif Dizisi 786.-789. Bölüm Fragmanı Özeti tüyoları 29 ekim

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 786.-790. Bölüm Özeti Tüyoları (29 Ekim – 2 Kasım) Fragmanları (4 Yorum)

  1. Biz yeni sezonda reyhanı bekliyorduk ama yine başkasını koydunuz elif Dizisine ama yine tutmaz çünkü seyirci reyhanı istiyor reyhan sayesinde herkes diziyi seyerediyordu

  2. Yuhhhhh ne kanun var nede adalet türk milletini bu kadar aptal ve enayi yerine koyuyorsunuz sacmaluk üzerine sacmalik yaziklar olsun bu senaryoyu yazana ve sürekli kötüler kazaniyor elif dizisini final yapinda dahada cok batmayin rezil bir dizi

Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2018