Elif Dizisi 5-9 Kasım 791.-795. Bölüm Fragmanı Özetleri Tüyoları

Sevilerek izlenen Elif Dizisinin 791.-795. Bölüm Fragmanı Özetleri (5-9 Kasım 2018) Tüyoları kaldığı yerden kanal 7 ekranlarında devam edecek. Son bölümlerde Kerem ile Aslının birbirine yakınlaşmaya başlaması ile dizide yeni bir dönem açılmış olacak. Elif Dizisi 791.-795. Bölüm Fragmanı Özeti ilk olarak sizlere dizihaberi.tv sitemizde sunulacak ve tüm tüyolar burada olacaktır.

Elif Dizisi 791. bölüm ile 5 kasım pazartesi günü yeni özeti ile kanal 7 de ekrana gelecek. Elif dizisinin 792. Bölüm Fragmanı Özetleri (6 Kasım 2018) Tüyoları yine kanal 7 de ekrana gelecek. Elif dizisinin 793. bölüm özeti ve fragmanı 7 kasım çarşamba günü ekrana gelirken Elif 794. bölümü ile 8 kasım perşembe sizlerle yeni özet ve tüyolarla buluşacak. Elif Dizisi 795. Bölüm Fragmanı ve özeti ise haftanın son günü 9 kasım cuma günü ekrana gelecek..

Elif Dizisi 791.-795. Bölüm Fragmanı Özeti ve Tüyoları 5-9 Kasım Haftası

Elif Dizisi 795. bölüm Özeti 8 kasım perşembe Fragmanı: Elif’te bu akşam Macide hastalığını saklamaya devam eder. Jülide ise Şafak’la konuşup olanları anlatmak ister. Fakat Tufan ona engel olmak için tehdit eder. Şafak’la Jülide buluşabilecek mi? Kerem holdingde yapılacak tasarım yarışması için toplantı yapar. Rana tarafsız bir jüri getirmek ister. Yarışmaya katılacak olan Birce ve Akın’ın arasında büyük bir rekabet başlar.

Levent ise Hümeyra’nın önceki gün katıldıkları bisiklet turundan çok etkilendiğini görüp ona bisiklet sürmeyi öğretmeyi teklif eder. Bu teklifi duyan Hümeyra çok sevinir. Tarık’tan sonra büyük üzüntüler yaşayan Hümeyra kendisini Levent’e daha yakın hisseder. Öte yandan Şafak ise Jülide’nin kendisine bir şey açıklayacakken Tufan’ı tehdidi üzerine sessiz kaldığını bilmediği için ondan ümidini keser. Jülide’yle artık evlenemeyeceğini düşünen Şafak nasıl bir karar verecek?

Elif Dizisi 791. bölüm Özeti 5 kasım pazartesi Fragmanı: Elif’te bu akşam Macide Alzheimer olduğunu öğrenir. Melek ve Aslı ise sürekli rahatsız edilir. Evden taşınmaya karar veren ikiliyi nasıl bir sürpriz bekliyor?Herkesten gizli doktora giden Macide Alzheimer olduğunu öğrenir. Bunu duyunca yıkılan Macide Elif ve Melek’i bulup onları koruyamamaktan korkar. Macide kimseye haber vermeden tekrar doktora gitmeye karar verir fakat evden çıktığında Hümeyra ve Levent de onunla geleceklerini söyler. Macide yaşadığı durumu onlardan saklamak ister.

Kerem ise Parla’yı kırmamak için çok önemli bir toplantısı olduğu halde Parla ile bir partiye gider. Rana Kerem’in yokluğundan faydalanıp toplantıda holdingin iplerini eline almak için Mahir’le iş birliği yapar. Aslı Rana’nın hamlesini fark edip Kerem’i arar fakat ona ulaşamaz. Melek ve Aslı evlerinde sürekli rahatsız edilir. Artık evden taşınmaları gerektiğini düşünen ikiliyi bekleyen bir sürpriz vardır.

Elif Dizisi 791. bölüm Özeti 5 kasım pazartesi Fragmanı: Elif’te bu akşam Kerem Rana’nın planını bozar. Macide ise herkesten gizli hastaneye gider ve hiç ummadığı bir şey öğrenir. Macide’nin hastalığı ne? Rana ve Kerem arasındaki gerginlik Rana’nın mağlubiyetiyle sonuçlanır. Kerem’e karşı daha çok bilenen Rana pes etmez ve yeni planlar yapmaya koyulur. Mahir’e amacına ulaşmak için elinden geleni yapacağını söyler. Kerem’in partiye gelemeyeceğini öğrenen Parla çok üzülür ve Kerem’e tavır yapmaya başlar.

Elif Dizisi 791.-795. Bölüm Fragmanı Özetleri (5-9 Kasım 2018)

Kıymet konakta olan biteni anlatmak için herkesten gizli Mahir’le buluşur. Anne oğul hem konakta hem şirkette hedeflerine ulaşmaları için kendilerine bir strateji belirler. Aslı, Elif’e moral olsun diye onu çalıştığı yere, Haktanır Holding’e götürmeye karar verir. Macide herkesten gizli doktora gider.

Elif Dizisi Kerem ile Aslı Aşkı mı Başlıyor Ne Zaman Sevgili Olacak Evlenecekler?

Yapılan tetkikler neticesinde çıkan sonuç ise Macide’yi dehşete düşürür. Macide’nin hastalığı ne? Elif Dizisi 791. bölüm Özeti 5 kasım pazartesi Fragmanı detayları ile sizlere sunulmaya devam edecektir..

Elif Dizisi 791.-795. bölüm 5-9 kasım Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 5-9 Kasım 791.-795. Bölüm Fragmanı Özetleri Tüyoları (1 Yorum)

  1. ❤️ELİF DİZİSİ❤️KEREM VE ASLI❤️AŞKI❤️ASLI AŞKI YENİ BU AŞKIN BAŞLANMASINA PARLA DAYANAMAZ PARLA ÖZÜNDEN BAŞKA KİMSENİ SEVEMEZ PARLA KEREM AŞKIN IŞIĞIN SÖNDÜREREK YOLUNA DAVAM EDİR REYHAN SÜRAYYE AŞKI BİTDİ ASLI AŞKI BAŞLADI BU AŞK ASLIYADA AÇI GETİREÇEK KEREM PARLANI SEVEMEZ PARLA KEREMİN MUTSUZ GÜNLERİN HAYALIDI RANA MUTLU OLAMAZ KEREM RANAYA MUTLULUK YAŞANMASIN İZİN VEREMEZ BİR ŞİRKETDE CALIŞSALARDA RANA MUTLU OLMASI MÜMKÜN DEYİL RANA KONAKDA OLAN DÜŞMEN MEÇİDE ANE HASTA OLSADA HASTALIĞIN GİZLEDEÇEK MEÇİDE ANENİN TEK AMAÇI ELİF VE MELEKLE BİRLİKDE MUTLU OLMASI BU ARZU TEZ HAYATA KECEMEZ KONAKDA MUTLU OLMAK ZOR DÜŞMEN KONAĞIN İCERÜSİNDE MUTLULUK KAPILARIN HER KESİN ÜZÜNE KAPATDI BU MUTLULUK KAPILARIN BİR GÜN❤️ELİF❤️ACAÇAK

Eklenme Tarihi: 5 Kasım 2018