Elif Dizisi 806.-807.-808.-810. Bölüm Özetleri (26-30 Kasım) Tüyoları Fragmanı

Elif Dizisi 806.-807.-808.-810. Bölüm Özetleri (26-30 Kasım) Tüyoları Fragmanını buradan sizlere yazmaya ve detaylar hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Kanal 7 de ekrana gelen ve her hafta oldukça heyecanlı bölümleri ile devam etmekte olan Elif dizisinde yeni bölümlerde yaşanacak gelişmeler merak konusu oldu.

Elif Dizisi 806.-807.-808.-810. Bölüm Özetleri (26-30 Kasım) Tüyoları Fragman videosu

Elif Dizisi 806. Bölüm 26 kasım pazartesi akşamı ekrana gelecek ve Özetini aşağı ekledik. Yeni bölüm özetleri her gün akşam dizi biter bitmez sitemizde yer alacak. Elif Dizisi 807. Bölüm özeti 27 kasım salı günü ekrana gelirken Elif Dizisi 808. Bölüm 28 kasım çarşamba günü, Elif Dizisi 809.Bölüm 29 kasım perşembe ve haftanın son günü finalde Elif Dizisi 810. Bölüm 30 kasım cuma günü kanal 7 de ekrana gelecek. İşte ilk günün özeti:

Elif Dizisi 806. Bölüm 26 kasım pazartesi Elif Dizisi 806. Bölüm 26 kasım pazartesi Özeti:

Elif dizisi 806. bölüm fragmanı… Elif sonunda taburcu olur. Rana ise adamlarına Melek’i bulmalarını söyler. Sedat Melek’in yaşadığı yeri bulunca Rana’ya haber verir. Rana’nın planı ne? Emirhan Leman’ın dolduruşuna gelir ve annesiyle tartışır. Şafak öğretmeni uzaklara gideceği için annesini suçlar. Jülide masum olduğunu açıklamaya çalışır ama Emirhan onu dinlemez. Şafak önemli bir konu hakkında konuşmak için Jülide’yle bir buluşma ayarlar.

Öte yandan Elif hastaneden taburcu olur. Mahir de Melek ve Elif’i evlerine bırakır. Elif ve Melek, eski mahallelerindeki bakkalı görmek için yola çıkar. Bu esnada Sedat Melek’i görür ve onları takip eder. Melek’in oturduğu evi öğrenen Sedat Rana’ya haber verir. Melek kızıyla kendi hallerinde hayatlarına devam ederken, onları bekleyen büyük tehlikeden habersizdir. Rana ve adamları Melek’e nasıl bir tuzak kuracak?

Elif Dizisi 807. Bölüm 27 kasım Salı Özeti:

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’te bu akşam Kıymet Macide’nin hastalığını öğrenir ve çok sevinir. Rana ise izini bulduğu Melek’i kaçırmaya karar verir. Melek Rana’nın elinden kurtulabilecek mi? Şafak ile Jülide’nin arasındaki problem giderek büyür ve çözümsüz bir hal alır. Alev Jülide’ye dost gibi görünmeye çalışıp Şafak’la arasında geçenleri öğrenmeye çalışır. Kıymet Macide’nin hastalığını fırsat bilerek konakta hakimiyet kurmak ister. Fakat Hümeyra bu durumdan rahatsız olur ve memnuniyetsizliğini belli eder.

Kıymet Macide’nin sağlık durumunu detaylıca öğrenebilmek için Macide’nin doktoruyla görüşmeye gider. Doktorun söyledikleri Kıymet’in planları için bir imkan oluşmasını sağlar. Kıymet Macide’nin hafıza problemi olduğunu Mahir’le buluşup ona anlatır. Macide’nin rahatsızlığını kendileri için bir fırsata dönüştürebileceklerini düşünüp kendilerince bir strateji belirler. Öte yandan Melek’i göz hapsine alan Rana, adamlarına onu kaçırmalarını emreder. Rana’nın adamları Rana’nın emrini yerine getirir ve Melek’i bayıltarak onu kaçırmayı başarırlar. Melek içinde bulunduğu tehlikeli durumdan kurtulabilecek mi?

Elif Dizisi 807. Bölüm 27 kasım Salı Özeti

Elif Dizisi 808. Bölüm 28 kasım Çarşamba Özeti:

Elif’te bu akşam Melek Rana’nın adamları tarafından kaçırılır. Annesinden haber alamayan Elif çok endişelenir. Adamlar Melek’i sorgularken Melek ellerini çözmeyi başarır. Melek adamların elinden kurtulabilecek mi?
Rana’nın adamları Melek’i kaçırır ve bir depoda tutar. Melek kendine gelir ama elleri kolları bağlı olduğundan hiçbir şey yapamaz. Elif ve Aslı ise Melek’i merak etmeye başlarlar fakat telefonu kırıldığı için ulaşamazlar. Elif, Melek için kötü senaryolar düşünüp artık iyice endişelenir.

Aslı Elif’in moralini yüksek tutmaya çalışsa da aslında kendisi de çok korkar. Melek’i bulmak için dışarı çıkan Aslı Melek’in kırık haldeki telefonunu bulur fakat Elif’ten gizler. Öte yandan Mahir, Melek’i arar ama ulaşamayınca meraklanır. Rana’nın adamları Melek’i sorgulamaya devam ederler. Melek kurtulmak için çabalarken ellerini çözmeyi başarır. Melek Rana’nın adamlarının elinden kurtulmayı başarabilecek mi?

Elif Dizisi 809. Bölüm 29 kasım Perşembe Özeti:

Elif’te bu akşam Melek adamların elinden kaçmaya çalışır fakat bu girişimi adamlar tarafından fark edilir. Rana’nın adamları Melek’e çok sinirlenip silahlarını eline alır. Yoksa Melek vurulacak mı? Mahir Melek’in evine gelir ve Aslı’yla karşılaşınca şok olur. Melek’ten hala haber alamayan Aslı ve Elif çok endişelidir. Bunu öğrenen Mahir onlara destek olur ve duruma el atar. Melek tutulduğu depodan kaçmak için elinden geleni yapar fakat başarılı olamaz. Bir fırsatını bulup Aslı’yı aramayı başarır.

Mahir Elif’e Melek’i bulacağına dair söz verir ve Melek’i aramak için yola koyulur. Öte yandan Rana’nın adamları Melek’i sıkıştırmaya devam eder. Melek’in konaktan neden kaçtığını ve Tarık’la ne gibi bir bağı olduğunu öğrenmek isterler. Melek onlara istediklerini vermeyince gerginlik yaşanır. Melek ellerinden kaçmaya çalışır fakat adamlar onu fark eder. Melek’i yakalayan adamlar bu sefer daha da sinirlenip silahlarına davranır. Melek vurulacak mı?

Elif Dizisi 810. Bölüm 28 kasım Cuma Özeti:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 806.-807.-808.-810. Bölüm Özetleri (26-30 Kasım) Tüyoları Fragmanı (14 Yorum)

 1. Bir insan kac kez kacirilir ya hep ayni senarya dön dolas yine basa gel kanun nizam yok sacmalik üstüne sacmalik final yapin iyice abartiniz yönetmen bey sizin kitabinizda hep kötülükleremi yer var acaba???????????

 2. afedersiniz ama mahire ne melekten dizi mahirin üstüne kurdular elif dizisi benim için burda bitmiştir.

 3. BU DİZİNİN SENARİSTİ İNSANLARIN PSİKOLOJİSİNİ BOZMAKTAN BAŞKA BİRŞEY DEĞİL, BU DİZİ DERHAL BİTİRİLMELİ…
  ARTIK SU KOYUVERDİ…
  AYNI TERANELER DÖNÜP DURUYOR…

 4. bir bakmışsın keremi kötü mahiri kahraman yapmışlar işte o kadar saçma oldu mahir meleyin dibine koymuşlar meleke koca dayatmıyorlar ben kerem aslı için bakıyorum

 5. bende artık melekten nefret ediyorum başrolde oynamayı hak etmiyor keşke aslı başrol alsaydı mahirin yaptıkları ne çabuk unutuldu şimde melek yapmaya çalışıyorsunuz mahir şeytanı

 6. ❤️ELİF❤️Dizisi Dizinin Yeni Bölüm Hekayesi Üzüçü Leman Oğlunun AŞKINA Zerer Verir Kücük Bir Çoçuğu Anesinden Uzaklaşdımak Doğru Olmadı Emrahan Anesine Karşı Nifret Yaradaçak Sonunda Her Şeyleri Anlayaçak Çoçuklar Böyükleri Anlamaz Karşılarındakı Hekayeni Bezen Yalnış Anlayılar LEMAN Oğlunu Korumur Oğlunu Hayatın Gözeliki Olan AŞKDAN SEVGİDEN Merhum Edir LEMAN Yapdığı Hataya Göre ŞEFEK Koçanın Karşısında Üzüleçek ŞAFAK Koça Uzaklara Getmesin Sucu Çülide Yok LEMANDI EMİRHAN Bütün Bunların Sucun Anesinde Göreçek Son Anda EMRHAN Bütün Hekiketleri Anlayaçak Anesinden Üzür Dileçek RANA MELEKİ BULMASI HECDE MELEKE MUTLULUK GETİRMEZ MELEKE RANA KÖTÜLÜK YAPAÇAK MEÇİDENİN AİLESİNE KARŞI DÜŞMEN KİMİ YAPAÇAK KEREM ASLI YAKLAŞMASI ÇOK GÖZEL ARALARINDA❤️AŞK❤️YARANMASI İYİ KEREM ASLI AŞKI YANAŞI SÜREYYA PARLA BU AŞKDAN UZAK ELİF DİZİSİ UZANDIKÇA DİZİNİN TEZ TEZ HEKAYESİN DEYİŞMESİ ÜZÜÇÜ DİZİNİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ KÜCÜK❤️ELİF❤️MUTLU OL OBRAZINDA BAŞARILAR

  • Bukadarda iyi insanlari abtal yerine konmasin artik macide ile malek elif bulussunlar kadinin hastalalini kulanmasinlar kerem ve hümeyra gözleri körmü böyle devam ederse seyircilerin psylogisi bozulucak tv basinda cok seviyordum diziyi artik bunaltmaya başladi

Eklenme Tarihi: 24 Kasım 2018