Elif Dizisi 811.-812.-815. Bölüm Fragmanı Özeti (3-7 Aralık 2018)

Kanal 7 ekranlarında devam etmekte olan Elif dizisinin 811. bölümü 3 Aralık Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Elif dizisinin 4 Aralık Salı günü yayınlanacak olan 812. bölümünde bakalım Macide Elif’i tanıyabilecek mi. Elif dizisi 813. bölümü 5 Aralık Çarşamba günü Kanal 7’de ekrana gelecek. Elif 814. bölümü ile 6 Aralık Perşembe akşamı Kanal 7 ekranlarında yayınlanırken haftanın finalinde Elif dizisi 815. bölümü ile 7 Aralık Cuma günü Kanal 7 de ekrana gelecek.

Elif Dizisi 811.-812.-813.-814.-815. Bölüm Fragmanı Özeti (3-4-5-6-7 Aralık 2018)

Elif dizisi yeni bölümleri ile heyecan dolu bir beklenti içerisinde devam ediyor. Aslı öğretmenin Elif’in annesi Melek ile bir araya gelmesi ve Elif’in Macide ile karşılaşıp onu hatırlamaya çalışması bu haftanın başında ekrana gelecek ve izleyenleri merak ettirecek en önemli konular arasında. işte sizler için hazırlanan Elif dizisinin yeni bölümünün özetini sizlere sunuyoruz. Elif dizisi 811. bölüm 3 Aralık 2018 pazartesi akşamı kanal 7’de sizlerle buluşacak işte özeti:

Elif Dizisi 811. Bölüm Fragmanı özeti 3 aralık pazartesiElif Dizisi 811.Bölüm Özeti (3 Aralık 2018 Pazartesi) Büyük küçük herkesin dikkatini çeken Elif dizisinde 3 aralık pazartesi akşamı Elif Macide’den yardım istemek için konağa gider. Elifi tanımakta güçlük çeken Macide onun kim olduğunu anlamaya çalışır. Mahir ise Melek’i kurtarır ve evine götürür. Macide sonunda Melek’le karşılaşacak mı?

Şafak ise Emirhan’ın ricası üzerine yüncü dükkanına gider. Tufan da Emirhan’ın doğum gününü kutlamak üzere oradadır. Tufan’ın Jülide’ye kocasıymış gibi davranması ve Jülide’nin Tufan’ın tehditleri yüzünden buna karşı çıkamaması Şafak’ın zor anlar yaşamasına sebep olur. Elif Dizisi 811.Bölüm Özeti 3 Aralık 2018 Pazartesi devamı:

Öte yandan Annesinin kaçırıldığını Macide’ye anlatıp yardım isteyen Elif, Kıymet’in dikkatini çeker. Elif’in kim olduğunu merak eden Kıymet hemen araştırmaya başlar. Kıymet Melek’le Elif’in konaktan Tarık yüzünden kaçtığını öğrenir ve Elif’in ağzını yoklar. Mahir ise Melek’i bulur ve onu sakinleştirip evine götürmeye karar verir. Macide de Elif’i eve götürmek üzere yola çıkar. Macide sonunda Melek’le karşılaşabilecek mi?

Elif Dizisi 812. 813. Bölüm özeti 4 aralık salıElif Dizisi 811.Bölüm Özeti 3 Aralık 2018 Pazartesi böyleydi. Fragmanı 

 

4 Aralık Salı Elif Dizisi 812. Bölüm Özeti

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Elif’te bu akşam Macide aylardır izlerini sürdüğü Melek ve Elif’i nihayet bulur. Rana ise Melek ve Haktanır ailesi arasındaki bağı çözmek ister. Macide Melek ve Elif’i korumayı başarabilecek mi?
Macide aylardır aradığı, yeğeni Yusuf’un hatırası olan Elif ve Melek’e sonunda kavuşur. Bunca zamandır neden saklandıklarını öğrenir ve onları yemek için konağa davet eder.
Rana ise Melek’in peşini bırakmamaya kararlıdır. Bunu da Mahir’e anlatır. Ona birinin peşinde olduğunu ve onun Haktanırlarla alakasını çözerse Haktanır ailesinin sonunu getireceğini söyler. Mahir ise bu kişinin Melek olduğunu bilmediği için Rana’ya destek vereceğine dair söz verir. Haktanır ailesi Melek’i Rana’dan koruyabilecek mi?

Elif Dizisi 813.Bölüm Özeti 5 Aralık 2018 Çarşamba

Elif’te bu akşam Kerem ve Aslı arasında duygusal bir bağ oluşur. Kıymet ise Macide’nin hastalığını herkese duyurmak ister. Kıymet’in planı nasıl bir yıkıma sebep olacak? Kerem Aslı’nın Melek’le olan bağını da öğrenince karşılaşmalarının tesadüf değil kader olduğunu düşünmeye başlar.

Aslı bunu inkar etse de Kerem’le giderek daha da yakınlaşmaktadır. Akın’ın çevresinde ona ilgi duyan şirket çalışanları olduğunu fark eden Birce, Akın’ı kıskanır. Kıymet Melek’in Tarık’la olan bağlantısını çözme peşindedir. Mahir’e de eve bir kadının geldiğinden bahseder. Öte yandan Kıymet Macide’yi strese sokup hastalığı ilerlesin diye uğraşır ve bunun için tüm aileyi sarsacak bir planı hazırlar. Haktanır ailesini bekleyen sürpriz ne?

Elif Dizisi 814.Bölüm Özeti 6 Aralık 2018 Perşembe

Elif dizisi 814. bölümde Kıymet Macide’nin işlerini engelleyip sağlığını daha da bozmak için harekete geçer. Şafak ise gitmek için son hazırlıklarını yapar. Şafak Jülide’nin kimi sevdiğini öğrenebilecek mi?
Kıymet Macide’yi adım adım bitirmek için harekete geçer ve Mahir’e bir teklif sunar. Mahir annesinin teklifini kabul eder ve Macide’nin kız çocuklarını okutmak için verdiği bursun ödenmesini engeller.

Öte yandan Rana, kirli işlerini halletmesi için Sedat’ı işe alır. Şafak ise artık gitmeyi kafasına koyar ve iki gün sonrası için uçak bileti alır. Şafak’ın gideceğini öğrenen Tufan bunu Jülide’ye söyler, tartışmaya başlarlar. Jülide sonunda dayanamayıp Tufan’a Şafak’ı sevdiğini söylerken Şafak onları duyar ve Jülide’nin bu sözleri Tufan’a söylediğini düşünür. Jülide bu yanlış anlaşılmayı düzeltebilecek mi?

Elif Dizisi 815.Bölüm Özeti 7 Aralık 2018 Cuma

Elif’te bu akşam Şafak vedalaşmak için Jülide’nin yanına gelir. Macide ise Serçe sandığı Melek’i evine alır. Macide yanındaki kişinin aslında Melek olduğunu ne zaman anlayacak? Tufan Jülide’nin Şafak’ı sevdiğini söylemesi üzerine çok öfkelenir ve onu cezalandırmak için bir plan hazırlar.

Şafak, Jülide ile vedalaşmaya gelir. Levent ve Hümeyra ise birbirlerinden uzak durmaya çalışsalar da başarılı olamazlar. Öte yandan Macide Serçe sandığı Melek’e konağa dönmesini teklif eder. Ayrıca onunla kimselerle paylaşmadığını sırrını paylaşır ve ona uzun zamandır birini aradığını söyler. Melek Macide’nin aradığı kişinin kendisi olduğunu öğrenecek mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Aralık 2018