Elif Dizisi 816.-817. Bölüm Özeti (10-11 Aralık Pazartesi) Kanal 7

Sevilerek izlenen Elif Dizisi 816.-817. Bölüm Özeti Fragmanı (10-11 Aralık) Neler Olacak? Kanal 7 ekranlarında devam eden Elif dizisinin 816. bölümü 10 Aralık Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak. Elif dizisinin 816. bölüm özeti fragmanı 10 Aralık 2018 Pazartesi günü izleyici ile buluşurken 817. bölüm 11 Aralık Salı günü özeti ve fragmanı Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşacak. Biz de buradan sizler için hazırladığımız içerikleri daha sonra çıkan özetleri de fragmanı sizlerle paylaşacağız.

Sevilerek izlenen Elif dizisinde son olarak Macide kendisine gelen Elif’i tanımış Melek ise ilk kez rahat bir nefes almayı başarmıştır. Ancak yeni haftada da Elif ve annesi Melek’i bekleyen çok tehlikeli bir oyun vardır. acaba melek ve Elif’i bekleyen tehlike nedir. Bunları kim bertaraf etmeye çalışacak izleyip göreceğiz. Diğer taraftan Aslı ve Kerem birbirine yakınlaşmak için ortaya çıkan fırsatları değerlendirir ve yeni bir başlangıç mi oluyor neler yaşanacak yer sorarken Parla’nın Kerem’e uyguladığı markaj kendini iyiden iyiye hissettirmeye başlar. İşte Elif dizisinin 816. ve 817. bölüm özetleri 10 ve 11 Aralık 2018 tarihlerinde Kanal 7 ekranlarında sizlerle buluşacak. Yeni özetler çıktıkça aşağıya eklenecektir.

Elif Dizisi 817. Bölüm Özeti Fragmanı (11 Aralık Salı)

Elif dizisi 817. bölümünde Tufan, Jülide’nin karşısına çıkarak Emirhan’ın elinde olduğunu söyler. Jülide Şafak’a durumu anlatır ve ondan yardım ister. Şafak Emirhan’ın izini bulabilecek mi? Şafak Emirhan ile vedalaşmak için Jülide’nin kapısına gelir. Jülide Emirhan’ı Tufan’ın kaçırdığını anlatır ve Tufan’ında eski kocası olduğunu itiraf eder. Şafak şaşkınlığını atlattıktan sonra Emirhan’ı bulmak için Jülide’ye söz verir.

H avalimanına uğurladığı Şafak’ı birden karşısında gören Leman onun geri döndüğünü düşünür ama Şafak Emirhan’ın Tufan tarafından kaçırılmış olduğunu onu bulmak için geri döndüğünü anlatır. Tufan Jülide’nin karşısına çıkar ve Emirhan’ın elinde olduğunu söyler. Gizlice Tufan’ı takip eden Şafak Emirhan’ı bulabilecek mi?

Elif Dizisi 816.-817. Bölüm Özeti Fragmanı (10-11 Aralık)Elif Dizisi 816.-817. Bölüm Özeti Fragmanı (10-11 Aralık) Neler Olacak?

Elif dizisinin son bölümde neler yaşanmıştı kısaca göz atalım. Şafak, kendisi ile bir daha görüşemeyeceği için vedalaşmak için Jülide’nin yanına gelir. Macide ise tüm iyi niyetiyle birlikte Serçe sandığı Melek’i evine almıştır. Macide Serçe zannettiği kişinin Aslında Serçe olmadığını, yanındaki kişinin aslında Melek olduğunu ne zaman anlayacak yeni bölümde göreceğiz?

Elif dizisi 816. bölümde 10 Aralık 2018, Pazartesi 816.Bölümde Tufan Jülide’ye eziyet etmek için Emirhan’ı eve göndermez. Telaşlanan Jülide soluğu Leman’ın yanında alır. Şafak Emirhan’ın kaybolduğunu öğrenecek mi? Macide Melek’e Yusuf ile ilgili gerçekleri üstü kapalı bir şekilde anlatmaya başlar. Aradığı kişinin tam da karşısında olduğunu bilmeden merhum yeğeninin karısına ulaşmaya çalıştığını söyler.

Öte yandan Jülide Emirhan ile barışmak için güzel bir sofra kurup oğlunu bekler. Fakat Emirhan kendisine bir sürprizi olduğunu söyleyen babasının yanına gider. Jülide oğlu için iyice endişelenir ve Leman’dan yardım istemeye karar verir. Gitmek için hazırlık yapan Şafak Emirhan’ın kayıp olduğunu öğrenecek mi?

Tufan ağzından bir cümle kaçırmıştır ve Jülide’nin Şafak’ı sevdiğini söylemiştir. Bunun üstüne jüride çok öfkelenir ve onu cezalandırmak ne gerekli dersi vermek için bir plan hazırlar. Şafak, Jülide ile vedalaşmaya gelir. Diğer yandan Levent ve Hümeyra ise birbirlerinden uzak durmaya çalışsalar da başarılı olamazlar. Öte yandan Macide Serçe sandığı Melek’e konağa dönmesini teklif eder. Ayrıca onunla kimselerle paylaşmadığını sırrını paylaşır ve ona uzun zamandır birini aradığını söyler. Melek Macide’nin aradığı kişinin kendisi olduğunu öğrenecek mi?

Elif Dizisi 816.-817. Bölüm Özeti Fragmanı (10-11 Aralık) Neler Olacak? sizlere buradan yazmaya çalışacağız. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle aşağı yorum yazıp diğer izleyiciler ile paylaşabilirsiniz.

Elif Dizisi 816. Bölüm Özeti Fragmanı (10 Aralık Pazartesi) Neler Olacak?

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’in 10 Aralık pazartesi akşamı yayımlanacak olan 816. bölümü kanal 7’de ekrana geldi.. Elif 816. bölümünde neler yaşanacak? Elif 816. son bölüm fragmanı izle, Elif 816. bölüm özeti hazırlanıyor.. Birazdan sayfamızı yenileyebilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Aralık 2018