Elif Dizisi 818.-819.-820. Bölüm Özeti Fragmanı (12-14 Aralık)

Elif Dizisi 818.-819.-820. Bölüm Özeti Fragmanı (12-14 Aralık) Kanal 7 ekranlarında devam eden Elif dizisinin 818.bölümü 12 Aralık çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek ve dizinin özeti fragmanı tüyoları sitemizde sizlerle buluşmaya devam edecek. Elif dizisinin 819. bölümü 13 Aralık Perşembe günü özeti ve fragmanı ile yayınlanırken haftanın finalinde Elif dizisi 820. bölümü 14 Aralık Cuma günü özeti ile izleyici ile buluşacak. Biz de buradan Elif dizisi ile ilgili detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Elif dizisinin yeni bölümlerinde neler olacak neler yaşanacak aşağıda fragmanı da sizlerle paylaşacağız. Elif dizisinin yeni bölümlerinde yaşanacak gelişmeler bu şekilde: Elif Dizisi 818. Bölüm Özeti (12 Aralık Çarşamba) Şafak gitmekten son anda vazgeçer.Jülide onun kararını değiştirmesine çok sevinir. Mesafelerin herşeyi çözemeyeceğini söyler, zaman herşeyin ilacıdır ve julide herşeyin düzelebileceğine inanır. Jülide Şafakla konuştuğu o anları hatırlar ve yeniden canlanır gözünde. Jülidenin oğlu ise dönüşte neden Şafak öğretmenle gitmedik diye üzülür, onu çok seviyor çünkü.

Elif Dizisi 818. Bölüm Özeti (12 Aralık Çarşamba)Kerem cephesinde ise herşey yolunda gibi. Aslı dosyaları Kereme getirdiğinde Kerem Aslıya yemek söylediğini belirtir. Birlikte yemek yemeyi teklif eder. Aslı çok çekinir ama bu duruma çok sevinmiştir. O sırada Aslının Keremle yemek yedikleri o anda Parla gelir. Parla hiç bir şeyi beğenmemiş ve herşeyden şikayet etmektedir. Kerem dalar gider. Aslı onu kendine getirir.

Aslı ile yemek yediklerinde ise Kerem onun farkını anlar. Aslı hiç bir şeyden şikayetçi olmayan yemeklere burun kıvırmayan bir kızdır. Parladan çok farklıdır yani. Kerem ve Aslı yemek yedikten sonra çalışmaya başlarlar. Çok işleri vardır. Ama o anda bir aksilik çıkar ve şirkette elektrikler kesilir ve jeneratör bozulur. Aslı odadan mum almayı düşünür ama tek başına gidemeyeceği içinde Kerem ona eşlik eder. Aslının ellerini tutar ve el ele odaya giderler. Mumları aldıktan sonra Keremin odasına geri dönerler. Aslı orada masanın üstünde uyuya kalır. Parla Kerem ve Aslının birlikte mesaiye kaldıklarını öğrenince adeta öfkeden deliye döner.

Elif Dizisi 819. Bölüm Özeti 13 Aralık PerşembeÖte yandan Macide için çalışanlar konağa gelir. Macide Gözü macidenin üstünde olan Kıymette onu takip eder ve o dosyayı bulmak için onun odasına girer. Kıymet masanın üstünde duran ve Macidenin Melekle ilgili gerçekleri unutmamak üzere yazdığı defteri bulacak mı dersiniz? Elif 818. bölümü oldukça heyecanlı olacak sakın kaçırmayın. Elif Dizisi 819. Bölüm Özeti 13 Aralık Perşembe günü Elif Dizisi 820. Bölüm Özeti 14 Aralık Cuma günü kanal 7 de..

Elif Dizisi 818.-819.-820. Bölüm Özeti Fragmanı (12-14 Aralık)

Elif dizisi 819. bölüm fragmanında Jülide, sonunda Şafak’a gerçekleri anlatmayı başarır. Bunca zaman yaşadığı acıdan sonra Jülide’ye çok kırgın olan Şafak onu affedebilecek mi? Kerem’in Aslı ile birlikte mesaiye kalmasına sinir olan Parla şirkete baskın yapar. Olay çıkarmak ister ama Kerem onu soğukkanlı bir şekilde sakinleştirir. Bu olaydan sonra Kerem ile Aslı’yı göz hapsinde tutan Parla konakta çalışırlarken bile onların başlarında durmaya başlar.

Öte yandan Jülide Tufan’ın karşısına çıkıp onu hem kendisinden hem de oğlundan uzak tutmak için sert bir konuşma yapar. Ama Tufan’ın ısrarından vazgeçmeye niyeti yoktur. Jülide ve Şafak olanları ilk kez sakince konuşma fırsatı bulur. Şafak Jülide’ye ona güvenip derdini açmadığı için kırgın olduğunu söyler. Jülide onu korumak için yaptığını söylese de Şafak yumuşamaz. Jülide Şafak’ın gönlünü yeniden kazanabilecek mi?

Elif dizisi 820. bölümde neler yaşanacak? Aslı Elifi okula götürmek için hazırlarken Melek dalar gider ve macideyi düşünmeye başlar. Alzaimer olup olmadığını anlamaya çalışır. Elif annesine seslenince Melek ancak kendisine gelmiştir. Bu durum Melek’i oldukça sarsmıştır. B arada her durum Kerem ve Aslıyı yakınlaştırmak içindir.
Şirkette toplantıdan sonra çalışanlarını yemeğe götürmeye karar verir fakat 2 kişinin işi çıkmıştır ve şirkette kalmaları gerekir.

Kerem Aslıya ısrar eder ve birlikte yemeğe çıkarlar. Deniz kenarında oturup uzun uzun sohbet ederler. Yakınlaşmalar yavaş yavaş başlamıştır. Melek bu sırada konaktadır. Hümeyra ile konuşmaya gider. Macide hanımın bir rahatsızlığı olup olmadığını sorar. Hümeyra ise sadece güçsüz düştüğünü ve bunu doğal olduğunu belirtir.

Macide ve Elif bu sırada konağa gelmiştir. Elif annesinin serada olduğunun duyunca onun yanına gitmek ister. Kıymet bu sırada Parlayı kışkırtmaya devam eder. Parla ise çok sinir olmaktadır. Aslıyı ekarte etmenin yollarını arar. Bir şekilde Aslıyı Keremden uzaklaştırmanın yollarını aramaya başlar. Sizce Parla Aslıyı Keremden uzaklaştırabilecek mi?

Melek Macidenin durumunu iyice kendine dert edinmiştir. Ve ona sormayı düşünür. Macide de sonunda bazı şeyleri itiraf eder. Sizce Macide Melek’e neyi itiraf edecek? Melek’i ağlatacak şey nedir? Oldukça heyecanlı bir bölüm sizleri bekliyor. Mutlaka izleyin..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 818.-819.-820. Bölüm Özeti Fragmanı (12-14 Aralık) (4 Yorum)

  1. lutfen safak neden tavir yapiyorki amma julideni aff etsin kim julidenin yerine olsaydi o zaman sevdileini korumak icin her seyi yapardi lutffen safakla julide barssin bitsin bu kirkinliq lutfen

  2. Kıymet kardeşine Nasıl kötülük yapar Bunlar çok kötü örnekler halkımıza çok kötü örnekler o kadın diziden çıkarılmalı hemen

  3. ❤️ELİF❤️Dizisi Çülüde Şefek❤️Aşkı❤️Gözel Şefek Koça Son Anda Uzaklara Getmemesi Gözel Mesafeler❤️Aşkı❤️Tüketemez Aşkı Dahada Güçlendirir❤️❤️Aşk❤️❤️Ülvü His Gözle Başlar❤️❤️Kelpde❤️❤️Yuva Kurar Çülide Şefek Koça Bir Olaçak Aşkların Güçü Onları Ayıramaz Kerem Aslı Birliki❤️Aşka Doğru❤️İreleyir Parla Buna Dayanamaz Parla Keremin Aşk Düşmenidir❤️Reyhan❤️Sürayye Aşkdan Vaz Kecdi Parla Yeniden Keremin Aşkına Mane Edir Aslını Kerem Aşkından Uzak Etmek İsteyir Parla Aşkları Uzaklaşdıra Uzaklaşdıra Ne Yapaçak❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️KEREM REYHAN❤️❤️❤️❤️AŞKI YENİDEN DİZİDE❤️PARLAYA❤️BİLERMİ BU MÜMKÜN OLAMAZ ❤️REYHAN KEREM❤️AŞKI TARİKE KOVUŞDU ASLI PARLAYA YENİ AŞKI YOK ETMEYE KOYMASA GÖZEL OLAR DİZİ KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ ❤️❤️❤️❤️❤️ELİF GÖZEL MELEK❤️❤️❤️TEZ SAĞAL ALLAH YOLUNU IŞIĞLANDISIN

Eklenme Tarihi: 11 Aralık 2018