Elif Dizisi 821.-823.-825. Bölüm Özeti Fragmanı (17-21 Aralık) Neler Olacak?

Sevilen dizi Elif Dizisi 821.-823.-825. Bölüm Özeti Fragmanı (17-21 Aralık) Neler Olacak? neler yaşanacak izleyip göreceğiz. Sevilerek izlenen ve hafta içi her gün ekrana gelen Kanal 7 de en sevilen beğenilen günlük dizi olan Elif bakalım yeni haftada nasıl bir heyecan ile karşımıza çıkacak işte gün gün dizinin haftalık programı ve hangi günlerde kaçıncı bölümün yayınlanacağı bilgisi:

Kanal 7 de sevilerek izlenen Elif Dizisi 821. Bölüm Özeti ve Fragmanı ile 17 Aralık Pazartesi günü ekrana gelecek. Elif Dizisi 822. Bölüm Özeti Fragmanı 18 Aralık Salı günü, Elif Dizisi 823. Bölüm Özeti Tüyoları ile 19 Aralık Çarşamba günü, Elif Dizisi 824. Bölüm Özeti bilgileri 20 Aralık Perşembe ve haftanın son günü Elif Dizisi 825. Bölümün Özeti ve Fragmanı ile 21 Aralık Cuma günü ekrana gelecek.

Elif Dizisi 821.-822.-823.-824.-825. Bölüm Özeti Fragmanı (17-18-19-20-21 Aralık) Neler Olacak?Elif Dizisi 823. Bölüm Özeti 19 Aralık Çarşamba

Elif Dizisi 821. Bölüm Özeti ve Fragmanı 17 Aralık Pazartesi Kanal 7 de.. İşte Özeti:

Elif dizisi 821. bölümde neler yaşanacak?

Elif’te bu akşam Kerem Parla ile evlenme kararı alır. Onların bu kararını öğrenen Aslı’nın tavrı ne olacak? Kıymet Macide’nin kız çocukları için kurduğu dernek ödeneklerinin kesilmesini sağlar. Kıymet bununla kalmayıp bu haberi basına sızdırmak için harekete geçer.

Öte yandan Kerem herkesi şok edecek bir kararla kıskançlık krizine giren Parla’ya evlenme teklifi eder. Parla Kerem’in teklifini duyunca çok sevinir. Macide ve Hümeyra bu evliliğe karşı olduklarını belirtse de Parla onları umursamaz. Melek ise Aslı’nın bu haberi alınca yıkılacağını düşünür. Fakat Parla düğün haberini Aslı’ya duyurmak için elinden geleni yapar. Parla ve Kerem’in davetiyelerini gören Aslı ne yapacak?

Elif Dizisi 821. bölümde neler yaşanacak? Kerem ve Parla’nın nikah tarihi alması kimseyi mutlu etmez. Aslı bu haberi aldığında çok üzülür. Kıymet’in sinsi planı yüzünden Macide’nin hayatı tehlikeye girer.

Elif Dizisi 821. Bölüm Özeti ve Fragmanı 17 Aralık Pazartesi günü özeti böyleydi..

Aslı Elifi okula götürmek için hazırlarken Melek dalar gider ve macideyi düşünmeye başlar. Alzaimer olup olmadığını anlamaya çalışır. Elif annesine seslenince Melek ancak kendisine gelmiştir. Bu durum Melek’i oldukça sarsmıştır. B arada her durum Kerem ve Aslıyı yakınlaştırmak içindir.
Şirkette toplantıdan sonra çalışanlarını yemeğe götürmeye karar verir fakat 2 kişinin işi çıkmıştır ve şirkette kalmaları gerekir.

Kerem Aslıya ısrar eder ve birlikte yemeğe çıkarlar. Deniz kenarında oturup uzun uzun sohbet ederler. Yakınlaşmalar yavaş yavaş başlamıştır. Melek bu sırada konaktadır. Hümeyra ile konuşmaya gider. Macide hanımın bir rahatsızlığı olup olmadığını sorar. Hümeyra ise sadece güçsüz düştüğünü ve bunu doğal olduğunu belirtir.

Elif Dizisi 821. Bölüm Özeti 17 Aralık PazartesiMacide ve Elif bu sırada konağa gelmiştir. Elif annesinin serada olduğunun duyunca onun yanına gitmek ister. Kıymet bu sırada Parlayı kışkırtmaya devam eder. Parla ise çok sinir olmaktadır. Aslıyı ekarte etmenin yollarını arar. Bir şekilde Aslıyı Keremden uzaklaştırmanın yollarını aramaya başlar. Sizce Parla Aslıyı Keremden uzaklaştırabilecek mi?

Melek Macidenin durumunu iyice kendine dert edinmiştir. Ve ona sormayı düşünür. Macide de sonunda bazı şeyleri itiraf eder. Sizce Macide Melek’e neyi itiraf edecek? Melek’i ağlatacak şey nedir? Oldukça heyecanlı bir bölüm sizleri bekliyor. Mutlaka izleyin..

Elif Dizisi 822. Bölüm Özeti 18 Aralık SalıElif Dizisi 822. Bölüm Özeti ve Fragmanı 18 Aralık Salı Özeti:

Elif Dizisi 823. Bölüm Özeti ve Fragmanı 19 Aralık Çarşamba Özeti:

Elif Dizisi 824. Bölüm Özeti 20 Aralık Perşembe

Elif Dizisi 824. Bölüm Özeti ve Fragmanı 20 Aralık Perşembe Özeti:

Elif Dizisi 825. Bölüm Özeti ve Fragmanı 21 Aralık Cuma Özeti:

Elif Dizisi 825. Bölüm Özeti 21 Aralık Cuma

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Aralık 2018