Elif Dizisi 826.-830. Bölüm Özetleri (24-27 Aralık 2018) Tüyoları Fragmanı

Sevilen dizi Elif Dizisi 826.-830. Bölüm Özetleri (24-28 Aralık 2018) Tüyoları Fragmanı her gün güncel bölümleriyle burada.. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif 826. bölümü 24 Aralık 2018 pazartesi günü özeti ve fragmanı ile kaldığı yerden devam edecek. Sevilerek izlenen Elif Dizisi 826.-830. Bölüm Özetlerini burada sizlere detayları ile birlikte izleyici yorumlarına sizlerden gelen isteklerini ve dizinin geleceği ile ilgili tüyoları ve gün gün özetleri sizlerle paylaşarak kanal 7’den önce burada sizlere duyurmak sizlerle paylaşmak istiyoruz. Elif Dizisi 826.-830. Bölüm Özetleri hakkında detayları ve gün gün yayınlanacak bölümler şu şekilde:

Elif dizisinin 826. bölümü 24 Aralık Pazartesi günü yayınlanacak. Kanal 7 de yayınlanan Elif dizisinin 827. bölümü 25 Aralık Salı günü ekrana gelirken Elif dizisi 26 Aralık çarşamba günü 828. bölümü ile kanal 7’de izleyiciyle buluşacak. Elif dizisi 829. bölümü 27 Aralık Perşembe günü kanal 7’de yayınlanırken haftanın finalinde Elif dizisi 830. bölümü de 28 Aralık Cuma günü izleyicisi ile buluşacak. Bakalım bu hafta Elif dizisinde neler yaşanacak Elif 826. 827. 828. 829. ve 830. bölümlerde neler yaşanacak neler olacak özetleri ve tüyoları burada sizlerle paylaşacağız. İşte Elif dizisinin 826. bölüm özeti ilk olarak sizlerle buluşuyor:

Elif dizisinin 826. bölüm özeti 24 Aralık 2018 Pazartesi FragmanıElif Dizisi 826.-830. Bölüm Özetleri fragmanı

Elif dizisinin 24 Aralık Pazartesi günü yayınlanacak yeni bölümünde Aslı Kerem’in Parla ile evlenmekten vazgeçtiğini öğrenince şirketten istifa etmekten son anda vazgeçer ve istifa dilekçesini geri alır. Ancak Aslı parlanın neden Kerem’i terk ettiğini bir türlü anlayamaz ve bunu öğrenmek için çeşitli yollara başvurmaya karar verir. Diğer yandan Kıymet ise Macide’nin hastalığının iyice ilerlememesinden rahatsız olmuştur ve intikamını hızlandırmak için yeni planları devriye koyar.

Elif dizisi 826. bölüm fragmanında Kerem’in Parla’yla evlenmediğini öğrenen Aslı şirketteki görevini bırakmak istemez ve istifa dilekçesini vermekten son anda vazgeçer. Konakta hala Parla’nın yapmış olduğu rezillik konuşulur. Fakat Parla bir tek Kıymet’i arar ve bir buluşma ayarlar. Muhtemelen Parla’nın kafasında yeni fikirler ortaya çıkmış ve Kerem ile ayrıldık süsü vermek istememiştir. Parla Kıymet’ten konakta neler konuşulduğunu, durumların nasıl olduğunu öğrenmek ister ve ondan akıl alır.Elif Dizisi 826.-830. Bölüm Özetleri (24-27 Aralık 2018)

Öte yandan Kıymet bir an evvel macide’nin iyice hastalanmasını istemektedir. Macide ne durumda olduğunu öğrenmek için doktora gider. Kıymet kardeşinin durumunun kötüye gittiğini düşünüp sevinse de Macide’nin test sonuçlarının stabil olması Kıymet’in moralini bozar. Ama Macide’ye sevinmiş gibi davranır. Mahir’e her şeyi anlatır ve ondan artık bir hamle almasını ister. Haktanır ailesinden intikam almaları gerektiği konusunda Mahir’i iyice doldurur. Mahir ve Kıymet’in yeni planı ne?

Elif Dizisi 826. Bölüm Özetinde parla neden evlenmekten vazgeçti, Parlanın asıl amacı nedir evlendirme dairesinden nikah kıyılırken neden ayrıldı Keremi yüzüstü bıraktı Parla ne yapmak istiyor. Elif Dizisi 826. Bölümde 24 aralık pazartesi günü  Özeti parlanın nikah salonundan çıkışı neden evlenmekten vazgeçtiği damga vuracak. Sizce Parlanın asıl amacı nedir?Elif Dizisi 826. Bölüm Özeti parla neden evlenmekten vazgeçti

Elif dizisi 826. bölüm Fragmanı 24 Aralık Pazartesi Parlanın nikahtan kaçışı:

YORUMLAR

  1. Yorum yaptim neden yayinlamiyorsunuz isinize gelmedi tabi yuhhhhh size

  2. Biri ön kapıdan girer öteki arkadan kaçar, köşede birisağa dönerken öeteki sola. Yolları hiç mi çakışmaz. Bu saçmalık yaza kadar sürecekse vay milletin haline. Kargalar güler

  3. Bu kıymetin bir açığını görseler acik verse daha iyi olur
    Parla diziden çıksa daha iyi olur

  4. ELİF DİZİSİ İZLEYENLERİ LÜTFEN YORUM YAPIN REYHAN İÇİN ÇÜNKÜ O BİRDİR

  5. YORUMLARI NEDEN GÖSTERİYORSUNUZ REYHANI DİZİYE ÇAĞIRIN ELİF DİZİSI REYTİNGERİ YÜKSELİR

  6. YORUMLARI NEDEN GÖSTERİYORSUNUZ

  7. ELİF DİZİSİNE reyhanı geri çağırın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.