Elif Dizisi 831.-835. Bölüm Fragmanı Özeti (31 Aralık 1-2-3-4 Ocak 2019)

Sevilerek izlenen Elif Dizisi 831.-835. Bölüm Fragmanı Özeti (31 Aralık 1-2-3-4 Ocak 2019) tarihlerinde izleyici ile buluşuyor. Kanal 7 ekranlarında devam eden Elif dizisi 2019 yılında da kaldığı yerden hafta içi her gün devam edecek. Elif dizisinin yeni bölümlerinde neler olacak neler yaşanacak, Parlanın Kerem’den uzaklaşması ile birlikte Aslı neler yapacak Kerem’e daha yakın davranmaya başlayacak mı yaşanacak bütün gelişmeleri burada sizlerle paylaşacağız ve 31 Aralık Pazartesi günü yayınlanacak olan Elif dizisinin 831. bölümü ile haftanın sonuna kadar olan bütün bölümlerini detaylarına özetlerini ve tüyolarını burada fragmanlar ile beraber sizlere sunacağız.

Elif dizisi 831. bölümü ile 31 Aralık 2018 Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında kaldığı yerden yeni hafta ile birlikte devam edecek. Elif dizisinin 832. bölümü ise yeni yılın ilk gününde Yani 1 Ocak 2019 Salı günü ekrana gelecek. Elif dizisi 833. bölüm 2 ocak 2019 Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluştururken Elif dizisinin 834. bölümü 3 Ocak Perşembe günü kanal 7’de yayınlanacak. Elif dizisi hafta finalinde 835. bölüm ile 4 Ocak Cuma günü haftanın son gününde izleyicilerine sunulacak. işte Elif dizisinin 831. bölüm özeti ve fragmanı 31 Aralık 2018 Pazartesi günü sizlerle buluşacak olan bölümü ilk önce sitemizde sizlere sunuyoruz dedi buradan yayınlıyoruz:

Elif dizisinin 831. bölüm özeti ve fragmanı 31 AralıkElif dizisinin 831. bölüm özeti ve fragmanı 31 Aralık 2018 Pazartesi

Elif dizisi 831. bölüm fragmanında neler olacak neler yaşanacak Levent Kerem’i kurtarmak için nasıl bir yol bulur. Gelişmeler sonrasında Mahir de vicdan azabına dayanamaz ve annesinin hiç hoşuna gitmeyecek bir çözüm bulur. Kıymet oğluna engel olabilecek mi? Kerem’i nezarethaneden kurtarmak için uğraşan Levent bir çıkış yolu bulur. Kaybolan kamera kayıtlarını bulan Levent herkesi ümitlendirir.

İlaç kaçakçılığında maşa olarak kullanılan kişiye ulaşılması ve Kerem’in kurtulması an meselesidir. Kıymet bunu duyar ve kamera kayıtlarının Mahir’de olduğunu bildiği için içi rahattır. Fakat Mahir Haktanırlar ailesine yaptıklarının fazla olduğunu düşünmeye başlar. Mahir bu düşünceler üzerine Kıymet’i çok öfkelendirecek bir hamle yapar. Suçu işleyen Taşkın’ı bulur ve yüklü bir miktar para karşılığında tüm suçu üstlenmesini ister. Bütün bunları öğrenen Kıymet ne yapacak?

Keremi zor günler beklese de kurtuluşu ve gerçeklerin ortaya çıkması an meselesidir. Elif dizisinin 831. bölüm özeti ve fragmanı 31 Aralık 2018 Pazartesi günü kanal 7 ekranlarında sizlere sunulacak. Bizde dizihaberi.tv sitesi olarak herkesten önce sizlere sunuyoruz en yeni ve güncel özeti ve fragmanı.

Elif dizisi 831. bölüm fragmanı 31 Aralık 2018 Pazartesi 

Elif dizisinin 832. bölümün özeti 1 Ocak 2019 Salı günü, Elif dizisi 833. bölüm özeti 2 ocak 2019 Çarşamba günü, Elif dizisinin 834. bölümü 3 Ocak Perşembe günü Elif dizisi 835. bölüm özeti ve fragmanı ise 4 Ocak Cuma günü buradan izleyicilere sunulacak. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Elif dizisi 832. bölüm fragmanı Özeti 1 Ocak 2019 Salı

Elif dizisi 832. bölüm fragmanı Özeti 1 Ocak 2019 Salı
Elif dizisi 832. bölümde Levent, Kerem’i çıkarmak için elinden geleni yapar. Fakat bu sefer Macide başka bir sorunla karşılaşır. Macide ve Hümeyra holdingdeki sorunları çözebilecek mi? Levent sonunda Hümeyra’ya güzel haberi verir. Polis, Kerem’in suçlu görünmesini sağlayan Taşkın’ın yerini bulur ve onu yakalamak için harekete geçer. Haktanırlar Taşkın’ın asıl suçlunun kim olduğunu söyleyeceğini ve Kerem’in kurtulacağını düşünür.

Fakat kimsenin tahmin edemeyeceği bir gelişmeyle tüm aile alt üst olur. Haktanır Holding’de ise işler sarpa sarar. Kerem’in hakkında çıkan haberleri gören şirketler Haktanır Holding’le iş yapmaktan vazgeçmek ister. Rana ise bu durumu engellemek için bir karar alır fakat herkes onun bu kararının holdingi daha da zor durumda bırakmasından endişelenir. Bunu duyan Hümeyra, Rana’yı engellemek ister fakat Holding’de bir söz hakkı olmadığı için çaresiz durumda kalır. Rana’nın kararı şirketi nasıl bir duruma sokacak?

Elif dizisi 833. bölüm fragmanı Özeti 2 Ocak 2019 Çarşamba

Elif dizisi 833. bölüm fragmanında Kıymet, Mahir’in pişman olduğunu anlar ve önlemini alır. Rana ise Kerem’in yokluğunda şirketi ele geçirmeye çalışır. Fakat kendisine hiç beklemediği bir isim engel olur. Taşkın sorguya alınır ve Kıymet’ten aldığı talimatla kaçakçılık işini kendisine Kerem’in yaptırdığını söyler. Haktanır ailesi bu haberle yıkılır. Hümeyra Kerem’e bunu yapanın Tarık olduğunu düşünür ve onunla görüşmek için hapishaneye gitmeye karar verir fakat Levent buna engel olur.

Melek, Kıymet’in tavırlarından huzursuz olur ve Macide’yi korumak için Elif’i de alıp konağa yerleşmeye karar verir. Mahir annesinin yaptıklarına inanamaz ve Kerem’i kurtarmak için yapabileceği bir şey kalmadığı için üzülür. Rana ise Kerem’in yokluğundan faydalanıp holdingi istediği gibi yönetmeyi planlarken hiç tahmin edemeyeceği biri gidişata el koyar. Rana’yı şok eden isim kim?

Elif dizisi 833. bölüm fragmanı Özeti 2 Ocak 2019

Elif dizisi 834. bölüm fragmanı Özeti 3 Ocak 2019 Perşembe

Elif Dizisi 834. bölümde neler yaşanacak? Kıymet ve Mahir artık karşı karşıya! Kıymet bu oyuna tek başına mı devam edecek? Mahir Haktanır’lara karşı kendini yakın hisseder ve aile olma yoluna adım adım yaklaşır. İşte Elif Dizisi 834. bölüm özeti 3 ocak 2019 perşembe:

Elif dizisi 835. bölüm fragmanı Özeti 4 Ocak 2019 Cuma

Elif dizisi 835. bölüm fragmanı Özeti 4 Ocak 2019 Cuma

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 831.-835. Bölüm Fragmanı Özeti (31 Aralık 1-2-3-4 Ocak 2019) (4 Yorum)

  1. sacma karaktle yogun zaten bu her ddızıde ar ve inanmayaksınızbelki amabu yüzden tvseyretmek istemiyorum.bırde ikimizin terine dizis de kötü nornek konumun da bence

  2. Dön dolas ayni yere geldi yine dizi önceden vildan veriyordu macideyi öldürmek icin simdide kizkardesi veriyor vallaha cok güzel örnekte oluyorsunuz cocuklar icin özelikle kardeslerine aynisini yapsinlar rezalet bir dizi kanun bile iyileri hapise atiyor bu elif dizisi sadece kötülüklerle ve zalimlerle dolu kiniyorum sizi türk milletini aptal ve enayi yerine koydugunuz icin

    • tarıkryunutmyıntü rakteri olmayan fılim yok ki nu yüzden dizi eyretmıyorum ırikimizin terine diye bir amalık vr

  3. ELİF DİZİSİNE REYHANI İSTİYORUZ VE NE OLUR YÖNETMENE SESLENİYORUM ASLIYI ÇIKARTIN ÇÜNKÜ HİÇ YAKIŞMİYOR DİZİYE BİDE UNUTMADAN YORUMLARIMIZI GÖSTERİN

Eklenme Tarihi: 29 Aralık 2018