Elif Dizisi 836.-840. Bölüm Özetleri ve Fragmanı (7-11 Ocak 2019) Tüyoları

Kanal 7 de devam eden Elif Dizisi 836.-840. Bölüm Özetleri ve Fragmanı (7-11 Ocak 2019) Tüyoları Hakkında sizlere bilgiler vereceğiz ve Elif dizisinin yeni bölümlerinde neler yaşanacağını sizlerle bu sayfada paylaşacağız. Özellikle Kerem’in nezarethaneden nasıl kurtulacağını ve Macide hanımın bu konu hakkındaki sevincini bu hafta sizlerle paylaşacağız. Diğer yandan Aslı ve Kerem hapishanede ilerleyen aşklarını Kerem’in kurtulmasından sonra çok daha güzel bir şekilde yaşamaya başlayacaklarını müjdesini şimdiden sizlere vermek istiyoruz.

Elif Dizisi 836.bölümü 7 Ocak 2019 Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşacak. Elif dizisi 837. bölümü 8 Ocak salı günü özeti ve fragmanı ile sitemizde yerini alacak. Elif dizisi 838. bölümü 9 Ocak çarşamba günü yayınlanırken Elif dizisinin 839. bölümü 10 Ocak Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Haftanın finalinde Elif dizisi 840. Bölüm Özeti ve Fragmanı ile 11 Ocak 2019 cuma günü Tüyoları sizlere bu sayfadan sürekli yeni içeriklerimizle paylaşmaya devam edeceğiz. İşte yeni haftaya başlarken Elif dizisinde neler izleyeceğimizi Elif Dizisi 836.-840. Bölüm Özetleri ve Fragmanı 7-11 Ocak 2019 Tüyolarını ilk olarak sizlerle burada paylaşıyorum:

Elif Dizisi 836.bölüm Özeti 7 Ocak 2019 Pazartesi FragmanıElif Dizisi 836.bölüm Özeti 7 Ocak 2019 Pazartesi Fragmanı Neler Olacak..

Elif dizisinde Macide’nin hastalığı yaşadığı sıkıntılar ve Kıymet’in verdiği ilaçlar yüzünden ilerler. Macide gördüğü bir rüyanın etkisiyle bilinçsiz bir şekilde dışarı çıkar. Uçurumun kenarına gelen Macide kurtulabilecek mi? Elif dizisi 836. Bölümüm tam özeti:  Kerem’e atılan iftira ve Kıymet’in yanlış ilaç vermesi sonucu Macide’nin durumu iyice kötüleşir. Onun hastalığının ilerlemesine şahit olan Melek, artık daha da geç olmadan Macide’nin durumunu birileriyle paylaşması gerektiğini düşünür.

İlk olarak Hümeyra’ya anlatmak ister ama son anda Macide yetişip buna engel olur. Macide yine kötüleştiği bir an gördüğü rüyanın etkisiyle kimseye söylemeden evden çıkıp gider. Bunu fark eden Kıymet kimseye belli etmeden Macide’nin peşine düşer. Macide duyduğu seslerin peşinden bir uçurum kenarına kadar gelir. Macide burun buruna geldiği tehlikeden kurtulabilecek mi?

Elif dizisinin 836. bölümünde neler olacak Macidenin hüznü kaldığı yerden devam ediyor. Hümeyra onu teselli etmek için elinden geleni yapar bu arada Elif Kerem abisine bir mektup yazmıştır. Aslı ve Melek de mektubu Kerem’e ulaştırmayı istemişler ancak polis buna izin verir mi emin olamamıştır. Aslı Kerem’e mektubu vermiştir. Macide oğlunu göreceği için çok mutludur. Aslı da Kerem’i görmeye Macide hanımla birlikte gitmiştir.

Kerem ailesini ve Aslı’yı nezarethanede görünce oldukça sevinmiştir. Aslı Elif’in mektubunu Kereme vermiştir ve Kerem Elif’in mektubunu okuyunca oldukça duygulanmıştır. Görüş saati bittikten sonra Aslı ile Kerem birbirine aşık aşık bakışmaya başlamışlar ve bir sonraki bölümde neler olacak oldukça merak ediliyor. Aslı Kereme her zaman destek olmaya devam edecek mi?Elif Dizisi 836. Bölüm Fragmanı Özeti 7 ocak pazartesi

Melek evdeyken kıymetin bazı hareketlerden şüphelenmiştir, Onun hareketleri meleği kuşkulandırır özellikle macide’nin ilaçlarını özellikle kendisinin götürmek istemesi Onu iyice şüphelendirir. Macide almış olduğu ilaçlardan sonra kendini daha çok kötü hissetmiş bu da şüpheleri iyice artırmıştır. Melek Kıymet’in Macide hanıma kötü bir şeyler yapmaya çalıştığından emin olmuştur..Elif Dizisi 831.-835. Bölüm Fragmanı Özeti

Hümeyra ve Levent serada dertleşmekte ve Kerem konusunda Levent ona çok fazla destek vermektedir. Levent’te Hümeyra arasında oldukça yakın bir ilişki başlayacak gibi görünüyor. Furkan’ın Jülide’nin gözüne girmesi için çok etkili bir planı vardır. Tufan Emirhanı kullanarak bu bu planı uygulamaya çalışır. Tufan’ın bu yaptığından sonra Jülide’nin gözüne girebilecek mi izleyip göreceğiz.

Elif Dizisi 838.bölüm Özeti 9 Ocak 2019 Çarşamba Fragmanı

Diğer taraftan Aslı işi bırakmaya karar verir şirketteki arkadaşları şok olmuştur. Aslı neden böyle bir karar vermiş olabilir sizce. Levent Kerem’e kumpas kuran adamdan laf almaya çalışır. onunla Nezarethanede görüşür ve onun Şikayetini geri çekmesini ister.

Elif Dizisi 839.bölüm Özeti 10 Ocak 2019 Perşembe FragmanıSizce bu adam Şikayetini geri çekecek mi Kerem hapisten kurtulacak mı oldukça merak ediliyor. Elif dizisinin yeni bölümü Gerçekten de çok heyecanlı bir bölüm olacak gibi görünüyor izleyenlere şimdiden iyi izlemeler İyi seyirler diliyoruz. Sizler de yorum ve görüşlerinizi de Elif dizisinin yeni bölümü hakkında bilgilerinizi ve yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Elif Dizisi 837.bölüm Özeti 8 Ocak 2019 Salı Fragmanı

Elif dizisi 837. bölüm fragmanında Mahir annesinin ezeli düşmanı Macide’yi ölümden kurtarır. Jülide ise Alev ve Şafak’ın evleneceği dedikodusuyla yıkılır. Jülide gerçekleri öğrenecek mi? Macide uçurumun kenarında ölümle burun burunadır. Duyduğu seslerin etkisiyle uçurumdan atlamak üzereyken bir el onu çekip kurtarır. Haktanır ailesinden geçmişin intikamını almaya yemin eden Mahir Macide’nin uçurumdan atlamasına engel olur.

Macide ve Kıymet olanlardan kimseye bahsetmemek konusunda anlaşarak eve döner. Öte yandan Alev evde Şafak’ın Jülide için aldığı yüzüğü bulup sinsi bir oyun oynamaya karar verir. Yüzüğü takıp Jülide’nin dükkanına gider. Jülide yüzüğü tanır ama bütün iyi niyetiyle benzettiğini düşünür. Fakat dükkana gelen bir müşteri Leman’ın mahalleye yaydığı dedikoduyu söyleyince Jülide şok olur. Şafak ve Alev’in evleneceğini düşünen Jülide ne yapacak?

Elif Dizisi 838.bölüm Özeti 9 Ocak 2019 Çarşamba Fragmanı

Elif Dizisi 838. bölümde neler yaşanacak? Kıymet Melek’e kafayı takmış durumdadır. Onu işten attırmak için elinden geleni yapar. Melek ve Elif ise konağa taşınmaya karar verirler. Kıymet bu durumda ne yapacak?

Elif Dizisi 839.bölüm Özeti 10 Ocak 2019 Perşembe Fragmanı

Elif dizisi 839. bölüm fragmanında Melek, Kıymet’in oyununu anlar ve ona engel olmak için konağa yerleşir. Kıymet ise oğlunun Haktanır ailesiyle yakın olmasını istemez. Kıymet oğluna nasıl bir oyun oynayacak? Kıymet’in bütün oyunlarına rağmen Melek vazgeçmez ve Elif ile beraber konağın kapısını çalarak artık temelli konakta kalmak istediğini söyler. Melek’in Kıymet’in kötü niyetini anlamasıyla ikili arasında soğuk bir savaş başlar. Şirkette ise Birce’ye gelen isimsiz çiçekler herkesin aklında soru işareti oluşturur.

Filiz Birce’yi gizli hayranının kim olduğunu öğrenmek için sıkıştırır. Birce ise ona bir cevap veremez. Fakat Birce daha sonra gelen bir hediyeden çiçekleri gönderen kişinin Akın olduğunu anlar. Mahir teşekkür için konakta akşam yemeğine davet edilir. Mahir’in artık aileden biri gibi olmasından rahatsız olan Kıymet oğluna karşı bir oyun oynamaya karar verir. Kıymet’in bu seferki planı ne?

Elif Dizisi 840.bölüm Özeti 11 Ocak 2019 Cuma Fragmanı

Elif Dizisi 837.bölüm Özeti 8 Ocak 2019 Salı Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 836.-840. Bölüm Özetleri ve Fragmanı (7-11 Ocak 2019) Tüyoları (9 Yorum)

  1. Kerem aslıyla evlensın parla kıymet kotu bırı cezasını ceksın kerem parlayı evfen kovsun

  2. Kerem bence aslıyla evlensın kıymetın oyunu cabuk cıksın kıymet kotu macıdeyı ılcla zehırlıyo melek bunları bıldıgı ıcın evde ıstemıyo kıymet cezasını ceksın keremı nıkah masasında bırakan parlada cezasını ceksın kerem parlaya kanmasın aslıyla evlensın

  3. Anonim bi tutturmusun reyhan baskada bisey yazmiyorsun sanirim yasin bayagi kücük konu reyhanmi Allah askina konu dizi yollundan coktan ipkeri ellinden kacirdi bu dizide sadece ve sadece kötüler kazaniyor iyiler kaybediyor kanun adalet nizam i yok sanki iyiler aptal kötülerde akilli bu yüzden baslarim reytinglerinize finalllllll

  4. YA NASIL OLURDA KEREM REYHANI UNUTTU REYHANIN KOLYESİ VE RESMİ HALA YANINDA DİZİYİ MAHF ETTİNİZ YORUMLARA SAYGI O ZAMAN YORUM BEKLEMEYİN

  5. BENCEDE FİNAL ÇÜNKÜ REYHANI DİZİDEN ÇIKARDIĞINIZ GÜN FİNAL OLMALIYDI ÇÜNKÜ DİZİ REYHAN VE KEREM SAYESİNDE ÇOK İZLENİYORDU BİR SEZON SÜRAYAYI ÇEKTİK ŞİMDİDE ASLI BUNU ÇEKMEK ZORUNDA DEĞİLİZ

  6. Finaaaaaaaaaaaaaaalllll neymis yurt disinda reytingler cokmus final olmayacakmis insallah kanaliniz kapanirrrrrrrrrr

Eklenme Tarihi: 3 Ocak 2019