Elif Dizisi 841.-845. Bölüm Özeti Fragmanı (14-18 Ocak) Tüyoları

Kanal 7 ekranlarında devam eden Elif Dizisi 841.-845. Bölüm Özeti Fragmanı (14-18 Ocak 2019) Tüyoları ile kaldığı yerden yeni haftada devam edecek. Elif dizisinin 841. bölümü 14 Ocak Pazartesi günü Kanal 7 de ekrana gelirken özeti ve fragmanı ilk olarak sayfamızda sizlerle buluşuyor. Elif dizisinin 14 Ocak Pazartesi günü yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak Parla tekrardan Konağa girebilecek mi Macide neler yapacak bu konuda sizlere detaylı bilgilendirmeyi aşağıdan yazmaya ve özeti sunmaya çalıştık.

Elif dizisinin 841. bölümü 14 Ocak 2019 Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanırken Elif dizisi 842. bölüm 15 Ocak salı günü yeni özeti ve bölümü ile kanal 7’de ekrana gelecek. Elif dizisinin 843. bölümü 16 Ocak çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşurken Elif 844. bölüm ile 17 Ocak Perşembe günü izleyicilerle kanal 7’de buluşacak. haftanın final bölümünde Elif dizisi 845. bölümünde 18 Ocak Cuma günü yeni özeti ve fragmanı ile yine sayfamızda sizlerle buluşmaya devam edecek işte yeni bölümün ilk hafta özeti:

Elif Dizisi 841. Bölüm Özeti Fragmanı (14 Ocak Pazartesi)Elif Dizisi 841. Bölüm Özeti Fragmanı (14 Ocak Pazartesi) Tüyoları

Elif dizisi 841. bölümde neler olacak Kıymet Melek ile uğraşmaya devam eder ve onu her seferinde sözleriyle rahatsız etmeye ve aşağılamaya devam eder. Melek kafasına takmamaya çalışsa da Macide onun yüzünden canının sıkkın olduğunu anlıyordur. Kerem şirkette ablası Hümeyra’ya yeni bir oda hazırlatmıştır. Hümeyra bunu görünce çok sevinir. Jülide ise Alev ve şafağın evleneceğini düşündüğü için çok mutsuzdur. Alev nispet yapar gibi Jülide’nin yanına gelir ve çeyizlik bir şeyler hazırlayacağını söyler ve onun dükkanından yünler satın alır. Şafağın jülide için aldığı tek taşı alev almış ve parmağına takmıştır. Şafak her yerde o yüzüğü arar, bakalım Alev yakalanacak mı dersiniz.

Jülide şafağın kendisiyle konuşmak istemesine rağmen buluşmaya gitmez. Çünkü Alev ile evleneceği haberini vereceğini zanneder. Halbuki şafağın aklında çok daha farklı bir şey vardır, ikilinin arasındaki ilişki yanlış anlaşılmalar ile çıkmaza girer, farklı şeyleri ortaya çıkarmaya başlar ve bu durum çıkmaza girer. Parla ve Kıymet Uzun zaman sonra tekrar buluşuyorlar. Parla yine Kerem’e kafayı takmıştır ve kıymet ona bazı fikirler verir. Kıymetin vereceği fikirlerin nasıl olacağını az çok tahmin ediyorsunuzdur. Parla Macide’yi arar ve onunla görüşmek istediğini söyler. Sizce ikilinin hakkında nasıl bir plan vardır. Parla Konağa geri mi dönecek. Macidenin İyiliği ve saflığı evdeki herkesi şoka uğrattı. Şimdi sıra Parla ve kıymette. Bakalım ikili konağa nasıl bir bela açacak izleyip göreceğiz. Elif dizisinin 841. bölümü 14 Ocak Pazartesi Kanal 7 de yayınlanacak..

Elif Dizisi 842. Bölüm Özeti Fragmanı (15 Ocak Salı) Tüyoları

Elif Dizisi 842. bölümde neler yaşanacak? Kerem annesine sinirlenir ve şirkette uyur. Macide’nin Parla’yı konağa getirme fikri onu çok sinirlendirmiştir. Parla ise Kıymet’le birlikte olur ve Kerem için savaşmaya karar verir. Elif Dizisi 842. Bölüm Özeti Fragmanı (15 Ocak Salı) Tüyoları burada videodan takip edebilirsiniz..

Elif Dizisi 842. Bölüm Özeti Fragmanı (15 Ocak Salı) Tüyoları

Elif Dizisi 843. Bölüm Özeti Fragmanı (16 Ocak Çarşamba) Tüyoları

Elif Dizisi 843. Bölüm Özeti Fragmanı (16 Ocak Çarşamba)

Elif Dizisi 844. Bölüm Özeti Fragmanı (17 Ocak Perşembe) Tüyoları

Elif Dizisi 844. Bölüm Özeti Fragmanı (17 Ocak Perşembe)

Elif Dizisi 845. Bölüm Özeti Fragmanı (18 Ocak Cuma) Tüyoları

Elif Dizisi 845. Bölüm Özeti Fragmanı (18 Ocak Cuma)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 841.-845. Bölüm Özeti Fragmanı (14-18 Ocak) Tüyoları (7 Yorum)

  1. Kıymet bela kadın keşke hüreyra görse bunları elife yazık nalet inşallah sen geberirsin kıymet ve parla diziyi çok seviyorum ama bunlar kötülük yapıyorlar ondan diziden sogdum alev de nalet

  2. Adalet yok Kötülük yapanın yanına hep kar kalıyor. Hiç ama hiç ceza görmüyor. Bu toplumda kötülük işlemeye teşvik etmiş oluyor. Ne olusa olsun Kötülük yapanın yanına kar kalmamalı. Ayrıca Allaha dua ettiriliyor ama karşığını hiç göterilmiyor. Bu durumda dini inançları zayıflatmaya yönelik bir çabayı ortaya koymaktadır. Baksana dua ediyor ama karşılığı yok.Öte taraftan olabildiğince diğer biri (Örneğin Kıymet ve oğlu Mahir gibi veya Rana haksız Hümeyra’ nın haklarını gasp ediyor.) kötü davranışlarda bulunuyor cezası yok. Ne ilahi nede beşeri hiç bir adalet duygusu, davranışı işlenmiyor. Dizi toplumda dini inançların yozlaşmasına, adalet duygusunun kaybolmasına vesile olmaktadır. Maalesef..

  3. Bu dizde inançlı kadınlar hakaret ediliyor küçük düşürülüyor ve çok yalan söyleniliyor çok ayıp işler oluyor rana nasıl ortak oldu böyle hiç bir şey olmaz alev nasıl kalır parla madıl kalır başkasının evinde böyle ayle yapısın zedeliyor çok ayıp ama bu diziyi yönetnlerin ayle yspısı demeki böyle hiç yakışmıyor kanal 7 ye lütfen düzeltin ayıp günah kul hakı var hayinlik yapanların işleri hep düzgün gidiyor yalan dolan mınafıklı saygısızlık edepsizlik hepsi var

  4. Cook sıkıcı. Olmaya başladı. Parla ve kıymet..kıymet neden bu yapdigi planların üstünde yakalanmiyor..Parla zaten zor hic guzel oynamıyor.cikarin onu diziden.kerem ve asli bir araya gelsin. Artık

  5. Kıymetin.oyumları.bozulsun.keremle.aslı.evlemsin.birbirlerine.çok.yakışıyorlar.alevin.yaptığı.oyun.ortaya.çıksın

Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2019