Elif Dizisi 851.-855.Bölüm Özeti Fragmanı (28 Ocak – 1 Şubat)

Elif Dizisi 851.-852.-853.-854.-855.Bölüm Özeti bu sayfada sizlere sunulacaktır. Elif dizisinin 851. bölümü 28 Ocak 2019 Pazartesi günü kanal 7’de ekrana Gelirken Elif dizisi 852. bölümü ile 29 ocak salı günü kaldığı yerden devam edecek. Elif dizisi yeni bölümü ile 30 Ocak çarşamba günü 853. bölümü ekrana gelirken, Elif 854. bölüm 31 Ocak Perşembe günü kanal 7’de izleyiciyle buluşacak. Elif dizisi haftanın son bölümünde 855. bölümü ile 1 Şubat Cuma günü ekrana gelecek.

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen ve her hafta yayınlanmaya kaldığı yerden devam eden Elif dizisinde son gelişmeler izleyenleri de iyice kızdırmaya başladı. Macide hanımı öldürmek ortadan kaldırmak isteyen Kıymet elinden geleni ardına bırakmaz ve onu nasıl öldüreceğinin türlü planlarını devreye sokmaya başlar.

Elif Dizisi 852. Bölüm Fragmanı özeti 29 ocak 2019 salıElif Dizisi 851.-852.-853.-854.-855.Bölüm Özeti Fragmanı (28 Ocak – 1 Şubat)

Kıymetin niyeti bellidir, biran evvel Macide hanımı öldürmek ve onun sahip olduklarına kendisi ulaşmaya çalışmaktadır. Ne yapıp edip Macide hanımı ortadan kaldıracak planlardan birisi de onun ilaçlarını değiştirip yanlış ilaçlar alarak yüksek dozajdan dolayı ölümle burun buruna gelmesini sağlamaktır. Kıymetin bu planları işleyecek mi dersiniz?

Elif 851.-852.-853.-854.-855.Bölümde neler olacak neler yaşanacak?

Elif Dizisi 851. bölümde neler yaşanacak? Şafak ve Jülide Leman’ın karşısına çıkarlar. Leman bu duruma çok öfkelenir ve evlilik düşüncelerini onaylamaz. Annesi ve sevdiği kadın arasında kalan Şafak ne yapacak?

Elif dizisinin son bölümü 28 ocak 2019 pazartesi günü yayınlanacak olan 851. bölümde yaşanacak gelişmelerin başında Macide’yi öldürmek için Kıymetin planlarının başında Macide’yi zehirlemek için Kıymet ilaçlarını karıştırır ve Melek’in bu ilaçları yanlışlıkla Macide hanıma vererek onun ölmesine sağlamaya çalışır.

Ancak Melek dikkati sayesinde bu durumdan kurtulur ve Kıymet Hanıma ilaçların benzerleri ile değiştirildiğini ve Macide hanımın büyük bir badireden kurtulduğunu imalı şekilde anlatır. Diğer yandan Mahir de kıymetin nasıl bir sinsi olduğunu bilmediği için Macide hanımla ilgili detayları onunla paylaşmaya devam eder.

Elif Dizisi 851. Bölüm Fragmanı özeti 28 ocakBakalım Macide kıymetin bu sinsi planlarından kurtulabilecek mi ilaç oyunundan sonra başka hangi oyunları Macide Hanım üzerinde oynamaya devam edecek Kıymet Hanım’ın bu ölüm oyunları bakalım nasıl sonuçlanacak izleyip göreceğiz. Diğer taraftan Jülide ile ilgili gelişmeler izleyiciler tarafından oldukça meraklı bir şekilde takip edilirken nasıl gelişmeler olacağını sizlere bu sayfadan durmaya devam edeceğiz.

Elif Dizisi 851.-852.-853.-854.-855.Bölüm Özeti ve tüyoları neler olacak bu sayfada sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Elif Dizisi 852.Bölüm Özeti Fragmanı (29 Ocak Salı)

Elif dizisinde 852. bölümde Şafak annesi ve sevdiği kadın arasında kalır ve Leman’ı tehdit eder. Leman Jülide ile konuşmak zorunda kalır ve sonunda Leman’ın elini Jülide öper.. Jülide bu duruma çok sevinir, Alev ise bu durumdan çok muzdariptir ve Leman’ı tehdit etmeye başlar..

Elif Dizisi 853.Bölüm Özeti Fragmanı (30 Ocak Çarşamba)

Elif Dizisi 853. bölümde neler yaşanacak? Melek Kıymet’in Macide’ye verdiği ilaçların sonucunu alır ve gözlerine inanamaz. Gerçekleri öğrenen Melek şimdi ne yapacak?

Elif Dizisi 854.Bölüm Özeti Fragmanı (31 Ocak Perşembe)

Elif Dizisi 854. bölümde neler yaşanacak? İşte Elif 31 Ocak perşembe yaşanacak olan gelişmeler ve kısa özet videosu: Kıymet’in planı Melek’i hayal kırıklığına uğratır. Mahir sayesinde annesi kıl payı kurtulmuştur. Öte yandan Jülide ve Melek uzun zaman sonra kavuşur.

Elif Dizisi 855.Bölüm Özeti Fragmanı (1 Şubat Cuma)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 851.-855.Bölüm Özeti Fragmanı (28 Ocak – 1 Şubat) (4 Yorum)

  1. Yeterin Allah askina kiymet gibi kardes bu ksdar zalim gaddar olamaz Neden yaptigi kötülükler hic görülmez ve herseferinde melek aci ceker ayni senaryoyu tekrarlayip duruyorsunuz hic adalet yok bidahads izlemem final yapin

  2. ❤️Elif❤️Dizisi İllerdi Davam Edir Elif Heleki Kücük Kaldı Dizilerde Vakt Kecir İler Ötür Kücükler Böyüyür❤️Elif❤️Böyümeyeçekmi Elif Obrazın Yenileseler Böyüse Dizi Hekayesi Deyişse Daha Gözel Olar Elif Kücük Melek Dizide Böyüdü Elif Obrazı Gözel Ama Bu Dizi Hekayesine Yetmir Elif Dizisinin Hekayesi Getdikçe Üzüçü Hal Alır Kiymet Doğma Bildiyi Meçide Aneni Öldümek Beşinde Bu Mümkün Olmayaçak Kötülerin İşleri Her Zaman Yarım Kalır Meçide Ane Obrazı Cok Gözel Dizinin Aşk İzleri İyi Görünmyor Leman Çülideni Sevemez Ama Ona Sevgiynen Yaklaşaçak Leman Mutsuz Ane Karşısında Şefekin Mutluluğuna Zerer Veren Biriside Var Dizi Kolektivine Uğurlar Arzu Ediriz Elif Tez Böyüsün Elif Gözel Melek Okulunda Uğurlar Arzulayırığ

  3. final lütfen cok sacmaladiniz olacak seymi yaw melek elif iftiralara ragmen sessiz kaliyor kiymette kardesi macide hanimi ilaclarla yok etmeye calisiyor kötülükten baska hic bir sey yok sanki dünyada kotü olanlar kazaniyor iyilerde kaybediyor böyle sacma bisey varmi bence diziyi güzelce bi sekilde toparlayip iyilerinde iyiliklerinin hakkini verip diziyi noktalayin final yapin

Eklenme Tarihi: 26 Ocak 2019