Elif Dizisi 875.-876. Bölüm Özeti Fragmanı (1-4 Mart 2019)

Elif Dizisi 875.-876. Bölüm Özeti Fragmanı (1-4 Mart 2019) tarihlerinde sizlerle burada buluşacak. Sevilerek izlenen Elif dizisinde yeni bölümler çok heyecanlı olmaya başladı. Melek hapishanede koğuşta ölümle yüz yüze gelirken avukat Fikret yardımına koşar ve tüm umudu olur. İşte Elif Dizisi 875.-876. Bölüm Özeti Fragmanı ve kısa tüyoları (1-4 Mart 2019) tarihlerinde kanal 7 de..

Elif Dizisi 875. Bölüm Özeti Fragmanı (1 Mart 2019 Cuma)

Elif dizisi 876. bölümde neler olacak Avukat Fikret Melek’le konuşmak ve olanları ondan dinlemek için ceza evine gitmiştir. Melek şaşkınlığını gizleyemez ve Avukat Fikrete her şeyi anlatır. Melek kıymetin yaptıklarından bahseder, Fikret Melek’in samimiyetine inanır ve Melek kızı Elif’e kavuşacağı günü hasretle beklemeye başlar. Melek koğuşa döndüğünde yine Fidanın tepkisi ile karşılaşır. Fidan melekten her geçen gün daha fazla nefret ediyordur ve onu tehditleriyle korkutur. Melek adeta koğuşta diken üstündedir.

Elif Dizisi 875. Bölüm Özeti Fragmanı 1 Mart 2019 CumaKıymet Macide’nin unutmamak için yazdığı notu yırtmıştır ve Macide uyandığında eksik olan sayfaları görünce bir anlam veremez. Hümeyra ve Kerem de Melek ile ilgili sırrı çözmeye çalışır. Elif’in Melek’in kızı olduğunu da öğrenmişlerdir, Kerem’in avukatı meleğin çok güçlü bir avukat tuttuğundan bahseder, Kerem çok şaşırmıştır. Fikret çok güçlü bir avukattır gerçekten de.

Peki Fikret’i Melek nasıl tuttu ona yüksek parayı nasıl verdi oldukça merak ediliyor avukatın parasını kim ödedi? Mahir mi? Bu durumu kıymete anlattığında Kıymet şok olmuştur, artık Mahir de onun için bitmiştir, Kıymet yoluna onsuz devam edecektir. Bu yüzden onu arar bir daha kötülük yapmayacağını Mahire söyler. Sizce kıymetin kafasında neler var Kıymet gerçekten de Mahire söz verdiği gibi artık kötülük yapmayacak mı?

Elif Mahir’den annesi ile ilgili güzel haberi alır bu ona gerçekten de büyük bir umut olmuştur Elif Mahire çok teşekkür eder. Fidan meleği öldürmeyi kafasına koymuş onu koğuşta tenha bir yerde gece uyurken aniden Melek’in yanına gelir ve onun canına kıymayı düşünür. Bu sırada gardiyan içeri girer birisi daha koğuşa gelmiştir, ancak bu kişinin gelişine en çok Melek sevinmiştir.Elif Dizisi 876. Bölüm Özeti Fragmanı (4 Mart 2019 Pazartesi)

Çünkü Fidan’ın kendisini öldürme planı boşa çıkmıştır. Sizce Fidan Melek için nasıl bir kötülük planlayacak gerçekten Fidan Melek’i öldürecek mi, yoksa Melek avukatı Fikret sayesinde bir an evvel hapishaneden çıkacak özgürlüğüne kavuşacak mı oldukça merak ediliyor. Siz de bu konu hakkındaki yorum ve görüşürüz aşağı yazabilirsiniz şimdiden Elif dizisinin yeni bölümü hakkında yorumlarınız için ve bizleri sabırla okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Elif’te 1 Mart 2019 cuma günü Fikret ovalı Melek’in davasını almayı kabul eder. Fidan ise Melek ve ona yardım eden herkese eziyet etmeyi sürdürür. Fakat zor zamanda gelen sürpriz bir ziyaretçi onun büyük bir şaşkınlık yaşamasını sağlar. 875. Bölüm Hapisten çıkmak için tüm umutlarını yitiren Melek bir anda karşısında ünlü avukat Fikret Ovalı’yı görünce çok sevinir. Melek’in yaşadıklarını duyunca ona yardım etmeye karar veren avukat kolları sıvar. Kerem’in avukatı ise Melek’in ülkedeki en güçlü avukatı yani Fikret Ovalı’yı tuttuğu haberini verir.

Bunun üzerine Kerem çok şaşırır ve kafasında soru işaretleri oluşur. Kıymet de bu haberi duyar ve şok olur. Hemen Mahir’i arayıp konağa çağırır. Koğuşta ise Fidan, Melek’e çile çektirmeye devam ederken, Çiçek’e de orayı dar eder ve Melek’e yapmış olduğu iyilikten dolayı Fidan onu cezalandırır. Çiçek’in durumu çok ağırdır. Fidan Melek’e de zulmederken, hiç beklenmedik bir şey olur. Koğuşa gelen kişi Melek’i çok şaşırtır.

Elif Dizisi 876. Bölüm Özeti Fragmanı (4 Mart 2019 Pazartesi)

Elif Dizisi 876. Bölüm Özeti Fragmanı (4 Mart 2019 Pazartesi) günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün en kısa sürede buraya ekleneceğini belirtelim. Sizlerde Elif Dizisinin 876. Bölümü Özeti ve Fragmanını (4 Mart 2019 Pazartesi) günü öncesinde sizlere yazacağız buradan..

Elif dizisi 876. bölümde Kerem, Melek’in tuttuğu avukatı öğrendikten sonra Melek’in arkasında birinin olduğundan şüphelenir. Elif’in gerçek annesinin peşine düşen Hümeyra ise şaşırtıcı bir bilgiye ulaşır. Melek’in nezarethanede dostluk kurduğu fosforlu onunla aynı koğuşa yeni mahkum olarak gelir. Fosforluyu daha önceden tanıyan Fidan ise onun Melek’e karşı kendi yanında olacağını düşünür. Fakat Fosforlu bir tartışma esnasında Melek’in yanında durup Fidan’a bıçak çeker.

Öte yandan Kıymet, Mahir Melek’e avukat tuttuğu için çok öfkelenir. Mahir onu da koruyacak bir formül bulacağını söyler. Kerem Melek’in avukatını Mahir’in tuttuğunu bilmediği için ona avukattan bahseder. Ücreti bu kadar yüksek bir avukatı Melek’in nasıl tutabildiğini anlayamayan Kerem Melek’in arkasında biri olup olmadığından şüphelenmeye başlar. Hümeyra ise Elif’e, Melek’in onun annesi olduğunu öğrendiğini söyler. Fakat Elif yine sessiz kalır. Hümeyra Elif’in suskunluğundan şüphelenir ve ne sakladığını öğrenmeye karar verir. Öğrendiklerinden sonra çok şaşıran Hümeyra ne yapacak?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 875.-876. Bölüm Özeti Fragmanı (1-4 Mart 2019) (8 Yorum)

  1. Senarist bu kadar saçma kötülüğün üstesinden nasıl geleceksin?
    Buna kargalar güler ayıp artık bitir bu diziyi nasıl bitireceksen

  2. Çok saçmalad dizi hiç zevk kalmadı kıymet bu kadar kötülük hayinlik yapıyor hiç kimse anlamıyor lütfen yeter kerem çok salak hümeyre de ondan salak melek sahtakerlik yapdı diye polise mahkemeye gittikleri kerem efendi pekale rana yapınca niye gitmediniz kaç para verdide şirkete ortak oldu ayıp ve namusuzluk böyle çirkeflik olmaz hangi yüzle melekin yüzüne bakacaksınız macide hanımda tam evlere şenlik delim divanam salakmı nedir tüm kötülük hayinlik yalan dolan hepsi var şafak öğretmen çok mükemmel birisi onun emeğine yazık

  3. Kerem çok yanlış yapıyor elif kıymetten korkup şiddete maruz kalıyor hep susuyor bu kadar saçma olmamalı bu dizi… kıymetin maskesi düşsün artık melek kızına kavuşsun

  4. Biran önce elif dizisinin bitmesini istiyorum. Iyice sacmaladilar artık. Özellikle kerem çok salak bu kadar aptal ve saçma olamaz.

Eklenme Tarihi: 28 Şubat 2019