Elif Dizisi 907. Bölüm Özeti Fragmanı (23 Nisan) Neler Olacak?

Elif Dizisi 907. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Ekranların sevilen dizisi Elif  907. bölümde Leman Şafak ve Jülide’nin kavga etmeleri yerine birlik yaptıklarını duyunca çok sinirlenir. Melek için taburcu olma umudu doğar ama Melek buna hiç sevinmez. Melek’in aklında neler var? Jülide Şafak’a memura verdiği ifade ile ilgili her şeyi bütün gerçekliğiyle anlatır ve Tufan onu tehdit ettiği için bunu yapmak durumunda kaldığını ifade eder. Şafak onun Tufan’ın tehditlerine katlanmasına kızsa da Jülide’nin suçlu olmaması için polise onunla aynı ifadeyi verir. Şafak’ın bunları duyduktan sonra Jülide ile büyük bir kavgaya tutuşmasını bekleyen Leman, onların ağız birliği ettiğini duyunca küplere biner. Öte yandan Melek’in taburcu olma ihtimali güçlenmektedir fakat Melek her zamankinden dahazayıftır. Buna anlam veremeyen Fosforlu ve Çiçek, Melek’in bu halinin nedenini duyunca büyük bir şaşkınlık yaşar. Melek neden mutlu değildir? Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her hafta içi 21:00’de Elif ile Kanal 7’de….

Elif Dizisi 907. Bölüm  Fragmanı

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif Dizisi 906.-910. bölüm Özeti Fragmanı (22-26 Nisan) Neler Olacak? konumuzda sizler için en güncel özetleri içerikleri ve fragmanları paylaşmaya devam edeceğiz. Kanal 7 de hafta içi her gün devam eden Elif dizisinin yeni bölümlerinde neler olacak neler yaşanacak sizler için buraya yazacağız.
22 Nisan Elif dizisi 906. bölümde neler olacak özetine kısaca göz atalım: Dizide son bölümde ağır yaralanan Şafak hastaneye götürülür ve burada yoğun bakıma kaldırılmıştır. Diğer yandan Tufan ise gerçekleri ve bildiği tüm bilgileri anlatmaması için Jülide’yi tehdit ederek tüm olup biteni öğrenmek ister. Polise ifadesini veren ve olup biteni anlatan Jülide hangi gerçekleri ortaya çıkaracak dersiniz?

22-23 Nisan Elif Dizisi 906.-907.-908.-909.-910. bölümElif Dizisi 906.-910. bölüm Özeti Fragmanı (22-26 Nisan) Neler Olacak?

Elif yeni bölümde Tufan tarafından bıçaklanan ve hastaneye kaldırılan Şafak’ın durumu iyice ağırlaşmıştır ve sonunda müdahale için yoğun bakıma kaldırılır. Leman ise Oğlu Şafak’ın başına gelenleri öğrendikten sonra hızla hastaneye gelir ve Şafak’ı kimin yaraladığını sorup Tufan’ın yaraladığını öğrenince bu durumun nedeni olarak gördüğü Jülide’ye iyice düşman olur.

Elif Dizisi 906.-907.-908.-909.-910. bölüm özetiElif Dizisi 906. bölümde Leyla olup bitenler ve yaşananlar için onu suçlamıştır. Diğer yandan Emirhan ise yaşadıklarının etkisiyle konuşmamaya başlamıştır. Tufan konuşmaması için ifade vermemesi için Jülide’yi tehdit eder. Jülide polise gerçekleri anlatırsa Şafak’a ve Emirhan’a zarar vereceğini söyleyerek onu tehdit eder. Jülide’nin onları bir daha göremeyeceğini söyleyip onu can evinden vuru adeta. Jülide Tufan’ın bu tehditlerine rağmen polise olup biten gerçekleri anlatabilecek mi? En merak edilen konulardan birisi bu olacak yeni haftada.

Elif Dizisi 906.-907.-908.-909.-910. bölüm özetleri ve fragmanları burada sizlere sunulacak ve Elif dizisi yeni bölümleri ile 22-23-24-25 ve 26 Nisan tarihlerinde kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümlerin özeti ve fragmanı güncellendikçe konumuza eklenecektir. Şimdilik hoşçakalın yorumlarınızı aşağıya ekleyin lütfen..

Elif Dizisi 906.Bölüm Fragmanı Özeti 22 Nisan Pazartesi:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2019