Elif Dizisi 909. bölüm de neler oldu? Elif fragmanı yayınlandı. Elif dizisi 910. bölümde neler olacak?

Elif Dizisi 909. bölüm de neler oldu? Elif dizisi fragmanı yayınlandı. Elif dizisi 910. bölümde neler olacak?  Elif dizisi 910. bölüm fragmanı yayınlandı?

Elif Dizisi 910. bölüm analizi özet ve tahminleri haberimizin devamında….

Elif 909.bölüm yayınlandı Aslı Şilede fuara katılmaya karar verdi. Aslı ve Mahir aralarında bir yakınlaşma olduğunu tahmin eden Kerem’i ise büyük bir sürpriz bekliyor.

Hem konakta hem de Aslı’nın Şile’deki tekstil fuarı evinde büyük heyecan yaşanacak. Aslı, başlattığı işten ayrılmaya karar verir ve Birce’nin yanında olmak için Şile’ye gelmeye karar verir. Aslı’nın fuara gitmesine anlam vermeyen Kerem Birce’nin telefonuyla  yola çıktığını anlar ve sinirlenir.  Şile’deki tüm ekip odaya kurulurken, Kerem Mahir ve Aslı’yı gözaltına aldı. Onun sinirli gergin ve donukluğunu fark eden Mahir, onun bir aşk meselesinden dolayı bu durumda olduğunu  algılar. Sahilde konuştukları yakın bir muhabbette kendisinden örnek vererek kendisinin de âşık olduğunu dile getirir. Bu durumu duyunca bir şok daha yaşayan Kerem onun Aslı ile alakalı konuştuğundan emin olur. Henüz bu sersemliği üstünden atamayan Kerem’i bekleyen farklı bir sürpriz vardır.

Annesinin Prenses Elif ile kızını tüm olumsuzluklardan korumak isterken hiç ummadığı olaylar yaşayan Melek’in hikayesi 5. sezonuyla izleyicisiyle buluşuyor.

Soluk soluğa izlenen macera dolu sahneleriyle Elif’in Melek nihayet kızına kavuşur. Uzun uğraşlar sonucu birbirini haktanırlar konağında bulan Melek ve Elif konaktan ayrılmaya karar veriyor. Tam konaktan ayrılacakları esnada Tarık’ın adamı onları köşeye sıkıştırır ve Melek’i vurur.

Elif’i kaçırmak üzereyken Melek karşı koyar  ve kızını adamın elinden kurtarır. Elif’i alıp kimsenin bilmediği bir yerde yeni bir hayat kurmak isteyen Melek izini kaybettirmeyi başarır. Geçim sıkıntısı yaşayan Melek kızını rahat ettirmek için her yolu dener. Macide ise onu her yerde aradığını Elif’in uzun zamandır yakınında yaşadığını öğrenir. Yeğeni Yusuf’un emanetlerine sahip olan çıkmak isteyen Macide’yi hiç ummadığı bir sürpriz bekler.

Haktanır ailesi huzuru bulmak isterken karşılarına çıkan liderlerle mücadele etmek zorunda kalırı. Melek kızını korumayı başarabilecek mi? Elif annesiyle birlikte istediği hayatı yaşayabilecek mi? Macide Elif ve Melek’in kanatları nasıl alabilecek mi? Haktanır ailesinin yeni düşmanı kim? Hepsi ve daha fazlası bu sezon Elif’te izleyicisini bekliyor.

Elif Dizisi 910. bölüm analizi özet ve tahminleri haberimizin devamında….

 

Dizide Leyla ve Kemal birbirlerine yakınlaşıyor.

Yonja Kemalin’ evinde 1 akşam misafir olur. Leyla farkında olmadan uyurgezer olduğu için Yonca’nın yanına gelir. KEmal ona son anda engel olur ve aralarında yakınlaşma söz konusudur.

Zeynep Emir’den Neden Saklanıyor?

Reyhan Emir’in Zeynep’i görmesine engel olmak için elinden gelen herşeyi. Emir saatini almak için odaya girer Emir’i gören Zeynep saklanır. Reyhan ise Emir’in biran önce oradan çıkmasını ve Zeynep’i farketmemesini umut eder.

Zeynep’in Üvey Annesi Gelir!

Yemin dizisinde Reyhan ve Zeynep başka yerdeyken, Zeynep’in üvey annesi oraya gelir. Reyhan, kadının Zeynep’i götürmesine müsade. Cemre de uzaktan olanları bakar ve Reyhan’ın gizli sırrını öğrenir.

ELİF DİZİSİ 910. BÖLÜM FRAGMANI 

Elif Dizisi 910. bölüm analizi özet ve tahminleri

Elif Dizisi 910. Bölüm’de Neler Olacak Melek  Kızına Kavuşacağı günleri iple çekmektedir,Ama Melek Çıkmadan Önce Fidan ile arasındaki Bütün Kötü Olayları Bir Tarafa Bırakıp Fidan’ın Gönlünü Yapmaya Çalışır,Elif ise Annesine Sarılacağı Zamanı ip ile Çekmektedir Elif Annesi’nin Suçsuz Olduğuna Hep inanmıştır,Bakalım Elif ile Meleğin Karşılaşmasın da Neler Olacak?

Diğer Tarafta  Kerem ve Aslı Arasındaki Aşk Alevlenmeye Başlamıştır,Aslı ile Kerem’in geçen gün konuşması Esnasında Meleğin Suçsuz Olduğunu ispatlayacak Deliller Sunan Aslı Kerem’in Düşüncelerini Değiştirmeyi Başardı ,Bakalım Kerem Bütün bu Gerçekler Karşısında Nasıl Bir Yol İzleyecek

Öte Yandan Julide ile Şafak Tufan’a Karşı Beraber Hareket Etmeye Başladı. Fakat Bu Durum Leman Hanım’ı çok garibine gider Hala Julide’nin Suçsuz Olduğuna inanmıyor,Tufan ise Julide ile Şafak Hocanın Ona Karşı Yapmış Olduğu Planları Bulmak için Emir’hanı Öne sürmek ister Fakat Emir’han Artık Tufan’a Karşı Sinirlidir Bakalım Elif Dizisi Cuma Akşamı Ekranlara Gelecek  Yeni Bölüm’de Neler Olacak  Hepsi Elif Dizisi Sevenleri ile Kanal 7 Ekranlarında Olmaya Devam Edecek.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 909. bölüm de neler oldu? Elif fragmanı yayınlandı. Elif dizisi 910. bölümde neler olacak? (1 Yorum)

  1. Elif dizisi final yapsa iyi olar dizi davam etdikçe üzüntü daha cok olur Reyhan dizide olduğu an iyi idi kiymet dizini dahada kötüleşdirir

Eklenme Tarihi: 25 Nisan 2019