Elif Dizisi 916. 917. bölümde neler olacak, özeti ,fragmanı 6,7 mayıs Kıymet Delilleri kaldırabilecek mi?

Elif Dizisi 916. 917. bölümde neler olacak, özeti ,fragmanı 6,7 mayıs Kıymet Delilleri kaldırabilecek mi?

Elif dizisi 917. bölümde Melek, Kerem’e şüphelerini anlatmaya başlar. Mahir ise Fikret’ten bir haber duyamayınca çok endişelenir. Mahir Fikret’in başına gelenleri öğrenebilecek mi? Melek cezaevine girmeden önce Macide’nin ilaçlarını kontrol ettirdiğini söyleyince Kerem şoke olur. Daha sonra Kerem laboratuvara gider ve kayıtlara ulaşmak ister. Görevli kişiyle daha sonra sonra iletişime geçmek üzere anlaşır ve oradan ayrılır. Melek uzun zaman sonra kızına kavuşur. Öte yandan Mahir, Fikret Ovalı’nın  birdenbire ortadan yokolmasına anlam veremez ve ofise gider. Fikret’in sekreterine  haber var mı yok mu diye sorar. Bunun üzerine Mahir bu işte annesinin rolu olduğunu düşünür ve gözünü karartıp polise doğru gider. Mahir ise Fikret’e ne olduğunu öğrenebilecek mi?

Elif Dizisi 916. bölümde neler oldu?

Elif dizisi 916. bölüm yayınlanan bölümde Melek’in tahliye kararı herkesi sevince boğar. Fikret’i öldüren Kıymet ise ortada delil kalmaması için çalışmalara başlar. Kıymet delilleri yok edebilecek mi? Mahkeme Melek’in beraat etmesine karar verir ve herkes çok mutlu olur. Melek’in tahliye olacağını duyan koğuş arkadaşları onu güzel uğurlamak için ellerinden geleni yaparlar.

Melek koğuşa gittiğinde herkes onu büyük bir sevinçle karşılar. Elif de sonraki gün annesi eve geleceği için içi kıpır kıpırdır. Öte yandan Fikret’in katil zanlısı olan Kıymet ardında hiçbir delil bırakmak istemez. Bu yüzden Fikret’in kanının bulaştığı gömleğini yok etmeye çalışır. Konaktakiler Kerem’in Elif’i Melek’e verip vermeyeceğini merak eder ve endişelenirler. Kıymet, delil olan kanlı gömlekten kurtulduğunu sanarken hiç beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır….

 

 

 

 

 

 

 

 

Elif dizisi 915. bölümde Melek’in mahkeme günü gelmştir herkes mahkeme salonundaki yerine geçer. Kıymet kendisini aklamak için tehlikeli bir plan yapar. Mahir mahkemede Fikret’e ulaşamaz. Peki Fikret’e ne oldu? Melek’in mahkeme günü gelir çatar. Koğuşta herkes hem üzgün hem de oldukça sevinçlidir. Duruşmadan olumlu karar bekliyor herkes. Melek arkadaşlarının uğurlamasıyla  mahkeme için yola çıkar.

Mahir özgürlüğünün son gününü yaşadığını düşünür fakat gerçekleri söyleyeceği için başı diktir. Kerem ve ailesi adaletin sağlanmasını ister. Annesi tahliye olacağı için oldukça heyecanlı olan Elif de mahkeme için yerini almıştır. Melek’in davası için herkes adliyede akın eder fakat Fikret yine ortada yoktur. Mahir panik halinde Fikret’e ulaşmaya çalışır. Peki Fikret mahkemeye neden gelmedi?


Elif dizisi 915 bölümde neler olacak : Mahkeme günü gelip çarpmıştır Melek çok heyecanlıdır Çünkü çıkma ihtimali oldukça fazladır Avukat Fikret bunun garantisini vermiştir fakat Melek olanlardan haberdar değildir

Melek Kurstaki herkese vedalaşır herkes onun gidişini hem sevinir hem de ondan ayrılacakları için üzülürler Elif dolapta kıymetin kan lekeli kıyafetlerini bulur Kıymet odaya girdiğinde şok olmuştur Elif’in bunu görmesi Onun için hiç iyi olmamıştır Elif büyük bir heyecanla mahkemeye gider Mahir de oradadır sonunda Melek de görünür

 

Fikret ortada yoktur Çünkü Kıymet onun canına kıymıştır Melek Fikret gelmeyince çok kötü olur yarı yolda kaldığımı düşmüş fakat Dilek adındaki bir avukat mahkemeye gelir ve Fikret hanımla uzun süre birlikte dava üzerine çalıştıklarını söyler

Kıymet ölecek Kalır kalır bu ihtimal hiç düşünmemiştir bak Dilek Hanımın hazırladığı savunma eski bir savunmadır Fikret hanımla Mahir’in hazırladığı yeni savunmadan Onun haberi yoktur bu durumda meleğim kurtulması biraz zordur Elif ve annesinin çıkacağını düşündüğü için mutludur ve beklediği gibi de olur Melek sonunda Kurtuluş mutluluk gözyaşı dökerler Elif annesini sıkıca sarılmıştır sonunda O kötü günler son bulmuştur.

Elif 915. bölüm fragmanı yayınlandı.

Elif Dizisi 913. 914. bölümde neler olacak özeti fragmanı 29 30 Nisan

Elif Dizisinin 910. bölümünde neler yaşandı gelin hep beraber bir göz atalım…

Elif Dizisi 910. Değerlemesi, Fidan’a Meleği öldürme talimatı verir. Fidan koğuşta örgütlenmesi başarılı olur. Melek bu sefer hayatta kalacak mı? Kerem, Şile kıyısında, Mahir ve Fikret’in konuştuğunu görünce şoke olur. Mahir ve Fikret de ne söyleyeceklerini bilemedikleri için saçmalarlar. Sonra Fikret, bir dava uğruna oraya  geldiğini tesadüfen Mahirle karşılaştığını söyler.Öte tarafta Kıymet’in son talimatıyla hazırlanan Fidan bu kez Melek’i öldürmeye kararlıdır . Bunun için diğer suçluları organize ederek hain bir plan yapar. Melek bu büyük tehlikeden kurtulacak mı?

Çalışanlar efe ve melek ile dalga geçiyorlar.

Yemek molasında Meleğin İş Arkadaşları Melek ile Alay Ediyor. Annesinin Prenses Elif ve kızını kötülüklerden uzaklaştırmak isterken hiç ummadığı olaylar yaşayan Melek’in hikayesi beşinci sezonuyla sevenleriyle buluşuyor. Macera dolu sahneleriyle izleyicisini ekrana kilitleyen Elif’te Melek sonunda kızına kavuşur. Uzun çalışmalar sonucu birbirlerini Haktanırlar konağında bulan Melek ve Elif konaktan gitmeye karar verir. Tam konaktan gidecekleri zamanda  Tarık’ın adamı onları bulur ve Melek’i vurur. Elif’i götürmek üzereyken Melek karşı koyar  ve kızını adamın elinden alır. Elif’i de alıp kimsenin ummadığı bir yerde yeni bir hayat yaşamak isteyen Melek izini kaybettirmeyi becerir. Para sıkıntısı yaşayan Melek kızını rahat ettirmek için her şeyi yapar. Macide ise aylardır her yerde aradığı Elif’in aylardır yanında yaşadığını anlar. Yeğeni Yusuf’un emanet ettiklerine sahip çıkmak isteyen Macide’yi hiç ummadığı bir olay bekler. Haktanır ailesi mutluluğu bulmak isterken karşılarına çıkan zorluklarla savaşmak zorunda kalır. Melek kızını korumayı başarabilecek mi? Elif annesiyle birlikte istediği hayatı sürebilecek mi? Macide Elif ile Melek’i kanatları altına alabilecek mi? Haktanır ailesinin yeni düşmanları kim? Hepsi ve daha fazlası yeni sezon Elif’te izleyicisini bekliyor.

Elif 911. Özeti Bölüm’de Neler Olacak

Elif 911. Bölüm’de Neler Olacak Kıymet Fidan ile Konuşmaya Gittikten Sonra Meleğin Serbest Bırakılabileceğini Öğrendikten Sonra Kendisini Bir korku Sarar Ve Yine Planlar Kurmaya Başlar Aslı Şile’deki fuara gitmeye karar verir. Aslı ve Mahir arasında bir aşk olduğunu düşünen Kerem’i ise büyük bir olay bekler. Şile’de yapılacak tekstil fuarı için hem konakta hem de Aslı’nın evinde büyük bir hareketlilik yaşanır. Aslı işi bırakmayı kafasına koysa da  başladığı işi yarıda bırakmamak ve Birce’nin yanında olmak için Şile’ye gitmeye kararını verir. Aslı’nın fuara gelmesine ihtimalini düşünen Kerem Birce’nin telefonu ile onun da yola çıktığını anlar ve panikler. Şile’de bütün ekip yerlerine yerleşirken Kerem, Mahir ile Aslı’yı izler. Onun panik halini ve durgunluğunu anlayan Mahir, onun bir gönül meselesinden ötürü bu halde olduğunu anlar. Sahilde yaptıkları yakın bir konuşmada kendinden örnek vererek kendisinin de âşık olduğunu dile getirir. Bunu duyunca bir şok daha geçiren Kerem onun Aslı’dan bahsettiğinden emin olur. Henüz bu şoku üzerinden atamayan Kerem’i bekleyen daha farklı bir sürpriz vardır.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 916. 917. bölümde neler olacak, özeti ,fragmanı 6,7 mayıs Kıymet Delilleri kaldırabilecek mi? (2 Yorum)

  1. ❤️Elif❤️Melek Elif Hekayenin Kötülüklerin Kurbanı Elif Kücük Melek Miras Onun Hayatına Açı Getirdi Yusifin Mirasın Sonunda Melek Kebul Etmeyeçek Mirasda Kan Var Mutluluğ Yokdu Kiymet Ölmeli Kücük Çocuğa Yapdığı Yanında Kalmamalı Elif Çocuk Kimi Diziye Geldi Çocuk Kimide Final Yapaçağ

Eklenme Tarihi: 6 Mayıs 2019