Elif Dizisi 920. bölüm fragmanı özeti neler olacak? Elif 920. bölüm 13 Mayıs Pazartesi bölüm analizi özeti tüyoları.

Elif Dizisi 920. bölüm fragmanı özeti neler olacak? Elif 920. bölüm 13 Mayıs Pazartesi bölüm analizi özeti tüyoları.

Elif dizisi 5. sezon 164. bölümde neler olacak? Elif Dizisi 920. bölümde neler olacak? Melek ve Kıymet buluşurlar ve Kıymet Melek’i yine tehdit eder. Melek’in bu durumdan korkmaz çünkü tüm söylenenleri kayda almıştır.Peki Kıymet şimdi ne yapacak? Elif 920. bölümde Mahir, Kıymet’in kanlı gömleğini analiz ettirmektedir. Melek ise Kıymet’e yaptığı baskıyla tüm suçlarını itiraf ettirtir.  Kıymet’in gerçek yüzü ortaya çıkacak mı? Kanlı gömleğin sırrı ne?

Mahir annesinin kanlı gömleğini bulmuştur. Kıymet oğlunu odasında görünce şok olur. Kıymet Avukat Fikret’in ölümü ile hiçbir alakası olmadığını söyler, fakat Mahir annesine asla inanmaz Melek ise Fikret’in dediklerini düşünmeye başlar.. Fikret ölmeden önce Melek’e tüm ipuçlarının Kıymet’i gösterdiğini söylemiştir. Melek bu düşünceleri kafasından atmaz. Bu sırada Levent Hümeyra da evlilik teklifi etmiştir, fakat Hümeyra çıkan bazı haberlerden dolayı Levent’i suçlar ve  onu incitir. Levent ona oldukça dargındır yüzüğü ona verip çekip gider.

Melek ve Kıymet sonunda buluşurlar. Kıymet Melek’e yine meydan okur. Melek’in ise altta kalmaya hiç niyeti yoktur. Kıymet’e sonunun geldiğini söyler ve Kıymet deliye döner çok öfkelenir. Elif’i de Macide yide mahvedeceğini söyler ve Melih’i tehdit eder. Melih’in ise ondan korkmaya hiç niyeti yoktur, çünkü her şeyi ses kaydını almıştır, bu onun için yeterli olacaktır. Kıymet ise öyle bir plan kurmuştur ki inanamayacaksınız o kanlı gömleğin başka bir sırrı vardır Kıymet Mahir’in gömleğim peşinde olduğunu bildiği için başka bir yol bulmuştur. bakalım neler yapacak.Bu heyecan dolu bölümü sakın kaçırmayın….

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2019