Elif Dizisi 923. Bölümde Neler Olacak ? Elif 14 Mayıs Özeti Kanal 7

Kanal 7 dizisi Elif bu 14 mayıs günü 21:40’ta yeni bölümü oynayacak. Peki dizinin bu akşamki konusu nedir? Elif 14 mayıs tüyoları hakkında size kulislerden gelen tüyoları aktaralım. Elif 923. bölümde Elif Kıymet’ten kutulabilecek mi nasıl ? Elif 14 mayıs neler oldu özeti nedir.

Elif Dizisi 923. Bölümde Neler Olacak Elif 14 Mayıs Özeti Kanal 7

Kıymet Elif’i kaçırmayı başarmıştır. Depoda sakladığı Elif ise annesinin adını sayıklamaktadır. Annesi Melek ise kızının adını sayıklamaktadır. Kızını çok merak etmektedir. Elif düşünür ancak Kıymet’ten kaçmanın yolunu bulamaz. Mahir Kıymet’in izini bulur ve takip etmeye başlar. Ancak Kıymet tarafından fark edilen Mahir’e oyun oynayarak yolunu değiştirir ve izini kaybettirmeyi başarır.

Kıymet, Elif’in yanına geldiğinde sessiz sakin Elif’in yerine bağırıp çağıran bir Elif ile karşılaşır. Susturması kolay olmaz ve çıkar yol aramaya başlar. Melek dayanamayarak Kıymet ile anlaşma yapmayı kabul eder. Kıymet’in amacı kendisini tehlikeye atan ses kaydının silinmesidir. Melek kızı için teklifi kabul eder ve ses kaydını siler. Ancak Mahir Melek ve Kıymet’in pazarlığından habersiz Elif’in izini bulmuştur. Mahir ile birlikte kaçan Elif annesini yine korkutur. Annesi Melek ile Kıymet anlaşmanın sonucu Elif’i teslim etmek için depoya vardığında kimsenin olmadığını görür. O Kıymet’in Elif dizisi 14 mayıs günü oyun oynadığına inanarak kavgaya başlar. Kıymet ise Elif’in yokluğunda şaşkına döner. Elif 14 mayıs özeti devam ediyor.

Elif 14 Mayıs 923. bölüm özeti

Melek boşu boşuna kaydı silmiş bulunur ancak kızının kurtulduğundan habersizdir. Mahir ise akşamında Melek’in yanına gelerek kızını getirecektir. Ancak Kıymet’in bu yaptığı yanına kar kalmayacak. Mahir Kıymet’in kaçırdığı Elif’i kurtarmış sıra şimdi Kıymet’e gününü bildirmeye gelmiştir. Elif Kıymet’ten nasıl kurtuldu diziyi kaçıranlar için açıklayalım. Mahir izini sürdüğü Kıymet’in Elif’i tuttuğu depoyu öğrendi ve Elif’i kurtardı. Elif 923. bölümde neler olacak sizlere tüyoları verdik. Dizinin tamamı ise bu akşam 21:40’ta yayınlanacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Elif Dizisi 923. Bölümde Neler Olacak ? Elif 14 Mayıs Özeti Kanal 7 (1 Yorum)

  1. biktirdiniz usandirdiniz yeterin final yapin ayni senaryo tekrarlanip duruyor sürekli kaciriliyor veya öldürmeye calisiliyor . böyle sacmalik olmaz milleti enayi aptal yerine koyuyorlar sürekli basa sariyor dizi. elif asla final yapmaz bu gidisle, diziyi uzatmak icin hep ayni senaryo. senaryoyu yazan ve yönetmen doymadiniz diziden kazandiginiz paralara allah doyursun gözünüzü seyircinin pisikolojini bozdunuz tükürem sizin sifatiniza yuhhhh size

Eklenme Tarihi: 14 Mayıs 2019