Elif Dizisi 923. Bölümde Neler Olacak ? Elif 15 Mayıs Özeti Kanal 7

Kanal 7 Elif Dizisi 923. bölümde neler olacak bu akşam yayınlacak dizi şimdiden merak ediliyor. Elif 15 mayıs özeti ve dizi sonunda ne oldu nasıl bitti dizi içerisindeki olayların özeti ve önemli anlarını anlattığımız konumuza hoş geldiniz.

Elif Dizisi 924. Bölümde Neler Olacak Elif 15 Mayıs Özeti Kanal 7

Mahir son bölümde Elif’i alıp depodan götürmüştü. Elif 923. bölüm izleyenleri Melek ile Kıymet’in anlaşmasına şahit olmuştu. Son bölüm Kıymet ile Melek’in depoyu boş gördüğü anda bitmişti. 15 mayıs günü Elif dizisinde Melek seninle bir anlaşma yaptık sana inandım güvendim diyerek Kıymet’in boğazına sarılır. Sen öldüreceğim diyerek sıkmaya başlar. Kıymet Melek’in elinden zor kurtulur. Ancak Kıymet Elif’in nereye nasıl kaçtığını bilemez. Elif kurtuldu mu bundan habersiz Melek eve geri döner.

Elif 924. bölümde neler olacak

Elif, Mahir tarafından takip edilen Kıymet’in sakladığı yerden kurtulmuştur. Mahir Elif’i kurtarmak için uzunca beklemiş uygun anı kollamış deponun boş olduğuna emin olduğu Elif 924. bölümde neler olacak diye merak edenlerin yüreğine su serpmiştir. Mahir tarafından kurtarılan Elif eve getirilmiştir. Annesi Elif’i görünce çok şaşırır ne diyeceğini bilemez ve Elif’e sarılır. Annem benim diyerek özlem giderir. Elif annesine tüm yaşadıklarını en ince ayrıntısına kadar anlatır. Başından geçenleri öğrenen Melek ise sinir küpü olur. Aslı’nın yanında annesini bekleyen Elif’i gören Melek artık rahatlamıştır. Elif 923. bölümde Elif ve Melek’in kavuşma sahnesini izleyeceksiniz.

Elif 924. bölüm Macid Konak

Melek Elif’i alarak konağa geri döner. Artık Elif ile birlikte konakta yaşayacaklar. Macid sevincinden ne yapacağını şaşırır. Yaptıkları ile kalan Kıymet ise hiçbir amacına ulaşmış ses kaydını sildirmeyi başarmıştır ancak Melek’in tekrar konakta yaşayacak olması hiç hoşuna gitmemiştir. Bu durumda Melek’i mutsuz edecek yeni planlarını düşünür.

Elif 924. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Mayıs 2019