Elif Dizisi 923. Bölümde Neler Oldu ? 924. Bölümde Neler Olacak? Elif 16 Mayıs Fragman Analizi

Elif Dizisi 923. Bölümde Neler Oldu ? 924. Bölümde Neler Olacak? Elif 16 Mayıs Fragman Analizi

Kanal 7 Elif Dizisi 924. bölümde neler olacak ? Bu akşam yayınlanacak olan dizi şimdiden merak ediliyor. Elif 16 mayıs fragman analizi Elif 923. bölümünde neler oldu ?

Elif Dizisi 923. Bölümde Neler Oldu ?

Kıymet Elif’i kaçırmış ve depoya kilitler Elif korkuyla bulunmayı beklerken uyuyakalır ve uykusunda annesi Melek’in adını sayıklar Melek kızı kayıp olduğu için endişelidir kızını bulamıyordur. Elif depodan kaçmak için çıkış aramaktadır ama malesef  bir çıkış yolu bulamaz. Mahir Kıymet’ten şüphelenir ve konaktan çıktığında Kıymet’in peşine düşerek onu takip eder. Kıymet’i takip ederken Melek’e de haber verir.

Kıymet bir süre sonra takip edildiğini anlar ve yolunu değiştirir. Kıymet Elif’i kilitlediği depoya gelir Elif’i gördüğünde karşılaştığı manzara Kıymet’i şaşırtır çünkü Elif toz içinde ve hırçındır sanki sessiz sedasız olan Elif gitmiş yerine hırçın ve saldırgan bir kız gelmiştir. Elif depodan kurtulabilecek mi ?

Elif Dizisi 924. Bölümde Neler Olacak ?

Hafta içi hergün 21.50 de ekran karşısında bekleyen izleyenleriyle buluşan Elif dzisinde 924. bölümde Kıymet Melek’e onu Elif’e götüreceğine söz verir. Kıymet, Melek’i alıp depoya gider fakat gittiklerinde Elif orada yoktur. Elif’i depoda göremeyen Melek, Kıymet tarafından kandırıldığını düşünür ve sinirlenerek kıymetin üzerine yürüyip ona hesap sorar. Kıymet, Melek’i daha önce hiç böyle görmemiştir. Melek’in bu hali Kıymet‘i fazlasıyla korkutur. Melek ,Kıymet‘i yalancılıkla suçlayarak üzerine gitmeye devam eder.

 

Kıymet doğruyu söylediğini Melek‘e kanıtlamaya çalışır fakat Melek‘in ona inanmadığını ve daha fazla üzerine geldiğini gören Kıymet korkarak kaçıp gider. Halbuki Elif‘in depoda olmama sebebi Mahir’dir. Mahir depoya Melek ve Kıymet’ten önce giderek Elif’i kurtarır ve Aslı‘nın yanına götürür. Melek sonunda kızına kavuşur. Kerem ise Melek‘e giderek Melek‘ten olanlar için özür diler. Melek‘ten konağa dönmesini rica eder.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2019