Elif Dizisi 930. Bölüm Özeti, 931. Bölümde Neler Olacak Tüyoları

24 mayıs akşamı 21:50’de yayınlanan Elif Dizisi 930. bölüm özeti kaçıranlar için yayınlandı. Hafta sonu tatili ardından 931. bölümde neler olacak gelecek bölüm tüyoları Kıymet’in yeni planları ne hepsi yazımızın ayrıntılarında.

Elif Dizisi 930. Bölüm Özeti, 931. Bölümde Neler Olacak Tüyoları

Elif 930. Bölüm özeti Hümeyra’nın, Kıymet’i evden kovması ve Kıymet’in yeni planlarını içeriyor. Uzun zamandır planlar yapan Kıymet zor durumda kalmıştır. Bazı şeyleri öğrenen Hümeyra artık kararını verir. Kıymet’i karşısına larak konaktan kovar. Ancak Kıymet kolay lokma değildir. Her daim planları vardır. Yeni planlarını uygular ve ne yapar eder konağa geri gelmeyi başarır. Hümeyra Kıymet’in gerçek yüzünü öğrenmiştir. Ancak kendi annesi olan Macide’yi bir türlü inandıramaz. Kıymet ise ikna etmeyi başarır ve konağa geri döner. Üstelik bu durumdan bile Kıymet faydalanır çünkü Macide, Hümeyra’nın kararından dolayı ona çok kızdı. Bu durum Kıymet’in hoşuna gitti.

Elif 930. Bölüm özeti

Kerem Hümeyra’nın annesinin yanında olur. Hümeyra Elif 930. bölüm özetinde herkese bir oğlu olduğunu söyler. Yıllar öncesinde kaybettiği oğlunun Kerem olduğunu açıklar. Hümeyra Kıymet hakkındaki verdiği karar ile Elif 27 mayıs günü yeni bölümde hata yaptığını anlamaya başlayacak. Hümeyra ile Kıymet arasında soğuk savaş devam ederken Kıymet’in odasında bir resim görür. Bu resim her şeyi çok değiştirecektir. Peki ya şimdi neler olacak ?

Gelecek Bölüm Elif 27 Mayıs 931. Bölümde Neler Olacak ?

Gelecek bölüm hakkında en güncel bilgileri sizlere vermeye devam ediyoruz. Hümeyra’nın gördüğü resim onun elini kolunu bağlamıştır. Macide eğer bu resmi görür ise tüm kurgular bir anda terse dönecektir. Peki ne yapılmalı nasıl yapılmalıdır Hümeyra ne karar verecek ? Kıymet’in odasında gördüğü resim hakkında nasıl plan yapacağı 27 mayıs günü Elif yeni bölüm dizisinde izleyeceğiz. Diğer yandan ise Macide ile Hümeyra’nın arasını bozmayı başarmış ve Macide’ye yanaşmış Kıymet’ten şüphelenmeye başlayacak olan Macide neler yapacak ? Macide son bölümde yıllar önce kaybettiği oğlu olduğunu konakta herkese açıklamıştı. Diziye yeni dahil olan oğlu kimdir ? Macide’nin yeni oğlu hakkında detaylı bilgileri alakalı konumuzdan takip edebilirsiniz.

Gelecek Bölüm Elif 27 Mayıs 931. Bölümde Neler Olacak

Elif Dizisi 931. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2019