Elif Dizisi 934. Bölüm Özeti, 935. Bölümde Neler Olacak Tüyoları 30-31 Mayıs

Sezon Finaline son bir hafta kalan Elif Dizisi 934. bölüm özeti izleyemeyenler için altın değerinde. 31 mayıs Elif 935. bölüm neler olacak analizi ve özeti hakkında çok kritik bilgiler. Kerem Murat’ın kardeşi olduğuna inanacak mı?

Elif Dizisi 934. Bölüm Özeti, 935. Bölümde Neler Olacak Tüyoları 30-31 Mayıs

Elif 935. bölümde neler olacak gelecek bölüm hakkında detaylı bilgiler arasında en kritik konu Kerem Murat’ın kardeşi olduğunu inanmaz. Elif 31 mayıs günü Murat ise Kerem’i ikna etmeye çalışır. Kıymet çirkefliklerine devam etmektedir. Elif 30 mayıs özeti içerisinde Macide’nin defterinden kopardığı sayfayı saklamaya çalışırken Melek görür. Bir şey sakladığını fark eden Melek sakladığı kağıdı bulabilecek mi? Macide her ne kadar yok bir şey dese de Melek ikna olmaz.

Elif Sezon Finali

Elif 31 mayıs bölümünde Kerem Aslı ile arasını düzeltmek için randevu talep eder. Her ne kadar benden kaçsan da Aşk’tan kaçamazsın Aslı diyerek onun gönlünü feth eder. Hümeyra, kardeşi olarak kabul etmediği Murat’ı Kerem’in yanına getirir. Kerem bir anda şok yaşar ancak Murat’ın onların kardeşi olduğuna inanmaz. Kerem Mahir ile buluşmaya karar verir. Elif 31 bölümde ona çok güvendiğini söyler. Mahir’e güvendiğini söyleyen Kerem derdini ona anlatır. Mahir Kerem’in tavrı yüzünden mahçup olur.

Elif 31 mayıs bölümü

Elif sezon finaline bir adım daha yaklaşırken Kıymet Macide’den aldığı sayfayı kaybetmesi ile panik başlar. Ancak bu çok uzun sürmez kısa süre sonra eski pantolonunun cebinde bulur. Sayfayı bulması ile iş bitmemiştir. Melek tarafından bir kağıdı sakladığı bilinmektedir. Melek Kıymet’in sakladığı sayfayı bulabilecek mi? Elif 934. bölüm özetinde verdiğimiz kayıp sayfa Elif 31 mayıs özeti içerisinde Melek’in eline geçerse Kıymet ve Macide için çok kötü olaylar olacaktır. Sizce Melek Macide’nin sakladığı sayfayı bulabilecek mi?

Elif 934. bölüm özeti

Elif dizisinde sezon finali bölümüne kadar Macide’den Kıymet’in aldığı günlüğündeki sayfa ve Kerem’in kardeşi Muratı’ı kabul edip etmemesi konuları devam edecek. Sizin görüş ve önerilieriniz dizihaberi.tv olarak bizim için önemlidir. Lütfen yorum yazarak Elif 31 mayıs analizimiz hakkında değerlendirme yapınız. Elif 5. Sezon için son bir hafta kaldı.

Elif Sezon Finali Bölümü Nasıl Bitti

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 30 Mayıs 2019