Elif Dizisi 937. Bölüm Özeti, 938. Bölümde Neler Olacak Tüyoları ve Özeti 5-6 Haziran

Kanal 7’nin sevilen dizisi bayramda da devam ediyor. Elif Dizisi 937. bölüm özeti, 938. bölümde neler olacak özeti tüyoları ve 5-6 haziran bölümleri hakkında detaylı bilgiler yazımızın devamında. Senaryonun gidişatı ve Elif 6 haziran özeti analizi.

Hafta içi her gün ara vermeden devam eden 938. bölümüne başarı ile gelen Elif dizisinde bu hafta olaylar karışacak. Elif 4 haziran özeti bayram günü neler oldu ? Elif 4 haziran tekrarını gün içerisinde Kanal 7 üzerinden verecek. Bayram nedeni ile izleyemediğiniz bölümü izleyebileceksiniz. Aynı zamanda Elif 4 haziran tekrar bölümü Kanal 7’nin web sayfasından da ücretsiz yayınlanmıştı. Bölümde neler yaşanmıştı analiz ettik.

Elif Dizisi 937. Bölüm Özeti, 938. Bölümde Neler Olacak Tüyoları ve Özeti 5-6 Haziran

Kıymet sayfayı saklamıştı ancak Melek bir şeyler olduğunu anlamıştı. Elif yeni bölümde işler karıştı. Melek, Kıymet’in sakladığı sayfayı buldu. Kendisi ile alakalı büyük sırrı öğrenmiş oldu. Melek bu kağıdı alıp Macidiye’ye verir. Herkesin öğrendiği bu kağıtta yazan ise Melek’in kendisidir. Mecidiye şok oldu. Melek artık Kıymet’in asıl amacını anlamıştır. Tek düşündüğü paradır. Mirasın bölünmemesi için böyle bir yol izlediğini Melek anladı.

Elif 5 haziran 938. bölüm özeti ve analizi

Elif 5 haziran neler olacak özeti ve analizi

Kıymet, Macide’ye mirastan pay vermemek için böyle bir yol izlemiştir ancak Melek planını bozmuştur. Artık Macide, Meleğin onu ve Elif’i yok etme çabasını öğrenmiştir. Bundan sonra Macide’de Melek’e eskisi gibi davranmayacaktır. Melek alacağı karar ile Kıymet’e karşı bir şey bilmiyormuş gibi davranacak. Ancak yıllardır Macide’nin aradığı iki kişi Melek ve Elif yanındadır. Bunları Macide öğrendiğinde şok olacak. Nasıl ne yapacak çok şaşırır. Yıllardır izlerini sürdüğü kişi ise hep yanındaymış.

Elif 5 haziran neler olacak özeti ve analizi

Elif 5 haziran 938. bölüm özeti bunlardan ibaret. Farklı yeni bir olay çıkmayacak. Macide yeni bölümde Kıymet’e karşı yeni bir plan hazırlayacak olsa da bu plan iki üç bölüm sonra ortaya çıkacak. Bu bölüm Macide’nin aradığı kişinin kim olduğunu öğrenmesi ile bitecek. Elif 5 haziran tekrarı da gün içerisinde yayınlanacak. Bayram’a gelen dizinin reytingleri halen seyrini koruyor.

Elif 5 haziran tekrarı
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Haziran 2019